Kūno vaizdas: arba tai kiek priaugai?
First published
05/28/2020
Genres:
education
Listen to this episode
Summary
Jeigu esame nepatenkinti savo kūnu, ar pakanka išoriškai su juo „susitvarkyti"? Kiek objektyviai mokame matyti savo kūną? Ar įmanoma būti atspariems reklamų ir socialinių tinklų kūno vaizdų taisyklėms? Ar nepasitenkinimas savo kūnu būdingas tik moterims? Kokios įprasčiausios vyrų kūno korekcijos? Ir ką mes galime padaryti, kad vaikai neturėtų valgymo sutrikimų bei mokėtų džiaugtis savo kūnu?
Duration
Parent Podcast
Savaime nesuprantama
View PodcastSimilar Episodes
Kaip ir kodėl viskas prasidėjo? Susipažinkite su Karolina!
Release Date: 10/25/2020
Description: "Ką darai, daryk gerai" įkūrėm, nes pačioms trūko tokios bendruomenės. Kursų, kur galėtume mokytis ne savaime suprantamus dalykus (kaip dažniausiai ir būna nusipirkus brangius kursus), o išgirsti išties naudingus tikro gyvenimo patarimus ir hack’us. Kaip viskas prasidėjo? Kaip susikuria įdėjos ir kaip jas įgyvendinti? Tai pokalbis apie patirtis, verslą, šeimą ir visą gyvenimą."
Explicit: No
Emocinė krizė. Kaip išvengti pasakoja psichologė Simona Glodenienė
Release Date: 01/28/2022
Description: Šįkart „Sveikatos kultūroje“ pabendraukime apie krizes, kurios kartais ištinka. Tai – emocinės arba psichologinės krizės, kada yra apėmęs blogas jausmas, miegama prastai, jaučiamas išsekimas, o viskas aplinkui – galbūt neįdomu arba niūru. Ar laukti, kol visa tai praeis savaime? Specialistai taip daryti nerekomenduoja. Verčiau žinoti tam tikrus patarimus ir jais naudotis. O patarimus „Sveikatos kultūroje“ netrukus pateiks psichologė psichoterapeutė Simona Glodenienė.
Explicit: No
Apie gerą psichologinę savijautą darbe kalba psichologijos ekspertė Jurgita Lazauskaitė – Zabielskė
Release Date: 10/05/2021
Description: Laimingas darbuotojas – didžiausia vertybė. Ir pačiam žmogui darbe gera (tiesiog norisi dirbti), ir darbdavys laimingas, nes turėdamas patenkintus darbuotojus pasieks pačius geriausius rezultatus: tokie žmonės dirba našiausiai, kokybiškiausiai ir – svarbiausia – noriai. Deja, dalyje darboviečių gera darbo aplinka nėra savaime suprantamas dalykas, o darbuotojų psichologinė sveikata – prasta. O tada prasideda problemos. Ką daryti, kad darbe būtų gera, kad jaustumeisi reikalingas ir kodėl kartais darbas nebedžiugina pasakoja psichologijos ekspertė Jurgita Lazauskaitė – Zabielskė.
Explicit: No
Koks yra teisingumo pagrindas?
Release Date: 04/22/2024
Description: Daugelyje šiuolaikinių visuomenių yra savaime suprantama teisės ir įstatymo vertė. Teisingumo simboliu Vakaruose tapusi Temidė, vaizduojama užrištomis akimis laikanti svarstykles, simbolizuoja visų piliečių lygybę prieš nešališkai taikomą įstatymą. Kartu neabejotina vertybe ir vienu demokratijos ramsčių yra visuotinai laikomas teisės viršenybės principas, skelbiantis, kad visuomeninis gyvenimas turi neprieštarauti teisei. Tačiau kasdieniame mūsų gyvenime teisingumo taikymas tampa itin komplikuotas. Įstatymai perrašomi, teisingumo sampratomis manipuliuojama, o teisės viršenybės principai lengvai paminami nedemokratinėse šalyse. Koks yra teisingumo pagrindas? Iš ko kyla įstatymo autoritetas? Pokalbis su Vilniaus Universiteto Filosofijos fakulteto profesore Rita Šerpytyte. Ved. Donatas Puslys ir Paulius Gritėnas
Explicit: No
Similar Podcasts
Istorijos perimetrai
Release Date: 04/04/2021
Description: Laida skirta papasakoti įdomiems, bet dažnai primirštiems ar tiesiog nepastebėtiems istoriniams reiškiniams ar įvykiams, kurie visuomenėje ilgainiui virto tarsi savaime suprantami ir todėl pranyko kasdienybės aktualijose. Ved. Rimas Bružas
Explicit: No