
All Episodes - Radijo teatras
Tai net ir tolimiausiuose kampeliuose pasiekiama teatro forma, tai mūsų kultūros paveldas, įamžinant įdomiausių aktorių ir režisierių kūrybą, tai nacionalinės dramaturgijos puoselėtojas – šeštadieniais 12.10 val. per LRT KLASIKĄ.
View Podcast Details883 Episodes

Lina Simutytė. „Miesto šventė”
Kelio pasakojimas pagal Linos Simutytės knygą „Miesto šventė“. Režisierė Eglė Švedkauskaitė, garso režisierius ir kompozitorius Marius Dundulis, garso operatorius Rokas Barkauskas. Vaidina Karolis Kasperavičius, Greta Petrovskytė, Asta Zacharovaitė, Dovilė Šilkaitytė, Marius Eidukonis, Dainius Vanagas. 2023 m.Živilės Žvėrūnos iliustracija yra Marko Rothko meno centro Daugpilyje nuosavybė.

Premjera. Karolis Balčius. Įsilaužimas Baltijos mieste. 13 s. Naujoji žemė
„Įsilaužimas Baltijos mieste“ – tai mokslinės fantastikos ir kiberpanko stiliaus veiksmo detektyvas, komedija bei mistinis garso serialas, nukeliantis klausytoją į Baltijos miestą, tolimos distopinės ateities metropolį kažkur dabartinės Lietuvos teritorijoje. Serialas sugretina tolimos ateities transhumanistines idėjas, žmogaus ir technologijų simbiozę, dirbtinio intelekto etikos, sąmonės ir duomenų jautrumo temas kartu su žmogaus laimės, meilės, laisvės ir tikrojo savęs paieška.13 serija. Naujoji žemė. Gaudynės priveda prie spontaniško pabėgimo ir naujo gyvenimo pradžios. (S)Kūrybinė komanda: Karolis Balčius, Eglė Jarmolavičiūtė, Rasa Kregždaitė, Vakarė Leonavičienė, Edvardas Guželis, Giedrė Račkaitė, Jonas Šarkus, Nojus Žalys, Inesa Paliulytė Gintautė Rusteikaitė, Patris Židelevičius, Ridas Žirgulis, Algirdas Pintukas, Vilija Grigaitytė.Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Premjera. Karolis Balčius. Įsilaužimas Baltijos mieste. 12 s. Paaukštinimas
„Įsilaužimas Baltijos mieste“ – tai mokslinės fantastikos ir kiberpanko stiliaus veiksmo detektyvas, komedija bei mistinis garso serialas, nukeliantis klausytoją į Baltijos miestą, tolimos distopinės ateities metropolį kažkur dabartinės Lietuvos teritorijoje. Serialas sugretina tolimos ateities transhumanistines idėjas, žmogaus ir technologijų simbiozę, dirbtinio intelekto etikos, sąmonės ir duomenų jautrumo temas kartu su žmogaus laimės, meilės, laisvės ir tikrojo savęs paieška.12 serija. Paaukštinimas. Rizikingas draugų gelbėjimas perauga į pabėgimą iš ekstremalios situacijos. (S)Kūrybinė komanda: Karolis Balčius, Eglė Jarmolavičiūtė, Rasa Kregždaitė, Vakarė Leonavičienė, Edvardas Guželis, Giedrė Račkaitė, Patris Židelevičius, Jonas Šarkus, Nojus Žalys, Inesa Paliulytė, Gintautė Rusteikaitė.Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Premjera. Karolis Balčius. Įsilaužimas Baltijos mieste. 11 s. Operacija: Nulaužtos širdys
„Įsilaužimas Baltijos mieste“ – tai mokslinės fantastikos ir kiberpanko stiliaus veiksmo detektyvas, komedija bei mistinis garso serialas, nukeliantis klausytoją į Baltijos miestą, tolimos distopinės ateities metropolį kažkur dabartinės Lietuvos teritorijoje. Serialas sugretina tolimos ateities transhumanistines idėjas, žmogaus ir technologijų simbiozę, dirbtinio intelekto etikos, sąmonės ir duomenų jautrumo temas kartu su žmogaus laimės, meilės, laisvės ir tikrojo savęs paieška.11 serija. Operacija: Nulaužtos širdys. Įsilaužimas į miesto mero butą pasisuka neplanuota kryptimi. (S)Kūrybinė komanda: Karolis Balčius, Eglė Jarmolavičiūtė, Rasa Kregždaitė, Vakarė Leonavičienė, Edvardas Guželis, Giedrė Račkaitė, Jonas Šarkus, Nojus Žalys, Kęstutis Povilaitis, Dominykas Ivanickas, Inesa Paliulytė.Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Premjera. Karolis Balčius. Įsilaužimas Baltijos mieste. 10 s. Gaudynės žemutiniame mieste
„Įsilaužimas Baltijos mieste“ – tai mokslinės fantastikos ir kiberpanko stiliaus veiksmo detektyvas, komedija bei mistinis garso serialas, nukeliantis klausytoją į Baltijos miestą, tolimos distopinės ateities metropolį kažkur dabartinės Lietuvos teritorijoje. Serialas sugretina tolimos ateities transhumanistines idėjas, žmogaus ir technologijų simbiozę, dirbtinio intelekto etikos, sąmonės ir duomenų jautrumo temas kartu su žmogaus laimės, meilės, laisvės ir tikrojo savęs paieška.10 serija. Gaudynės žemutiniame mieste. Įtemptos gaudynės miesto gatvėmis verčia draugus sprukti, kad išgyventų. (S)Kūrybinė komanda: Karolis Balčius, Eglė Jarmolavičiūtė, Rasa Kregždaitė, Vakarė Leonavičienė, Edvardas Guželis, Giedrė Račkaitė, Jonas Šarkus, Nojus Žalys, Gintautė Rusteikaitė, Inesa Paliulytė.Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Premjera. Karolis Balčius. Įsilaužimas Baltijos mieste. 9 s. Nuliai ir vienetai
„Įsilaužimas Baltijos mieste“ – tai mokslinės fantastikos ir kiberpanko stiliaus veiksmo detektyvas, komedija bei mistinis garso serialas, nukeliantis klausytoją į Baltijos miestą, tolimos distopinės ateities metropolį kažkur dabartinės Lietuvos teritorijoje. Serialas sugretina tolimos ateities transhumanistines idėjas, žmogaus ir technologijų simbiozę, dirbtinio intelekto etikos, sąmonės ir duomenų jautrumo temas kartu su žmogaus laimės, meilės, laisvės ir tikrojo savęs paieška.9 serija. Nuliai ir vienetai. Nauji draugai susipažįsta su susidariusia situacija ir jos architektu. (S)Kūrybinė komanda: Karolis Balčius, Eglė Jarmolavičiūtė, Rasa Kregždaitė, Vakarė Leonavičienė, Edvardas Guželis, Giedrė Račkaitė, Jonas Šarkus, Nojus Žalys, Gintautė Rusteikaitė, Inesa Paliulytė, Algirdas Pintukas.Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Premjera. Karolis Balčius. Įsilaužimas Baltijos mieste. 8 s. Neišsipildakoinai
„Įsilaužimas Baltijos mieste“ – tai mokslinės fantastikos ir kiberpanko stiliaus veiksmo detektyvas, komedija bei mistinis garso serialas, nukeliantis klausytoją į Baltijos miestą, tolimos distopinės ateities metropolį kažkur dabartinės Lietuvos teritorijoje. Serialas sugretina tolimos ateities transhumanistines idėjas, žmogaus ir technologijų simbiozę, dirbtinio intelekto etikos, sąmonės ir duomenų jautrumo temas kartu su žmogaus laimės, meilės, laisvės ir tikrojo savęs paieška.8 serija. Neišsipildakoinai. Neuročipo turinys atskleidžia precedento neturintį skandalą ir jo kaltininkus. (S)Kūrybinė komanda: Karolis Balčius, Eglė Jarmolavičiūtė, Rasa Kregždaitė, Vakarė Leonavičienė, Edvardas Guželis, Giedrė Račkaitė, Jonas Šarkus, Nojus Žalys.Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Premjera. Karolis Balčius. Įsilaužimas Baltijos mieste. 7 s. Perspėjimas
„Įsilaužimas Baltijos mieste“ – tai mokslinės fantastikos ir kiberpanko stiliaus veiksmo detektyvas, komedija bei mistinis garso serialas, nukeliantis klausytoją į Baltijos miestą, tolimos distopinės ateities metropolį kažkur dabartinės Lietuvos teritorijoje. Serialas sugretina tolimos ateities transhumanistines idėjas, žmogaus ir technologijų simbiozę, dirbtinio intelekto etikos, sąmonės ir duomenų jautrumo temas kartu su žmogaus laimės, meilės, laisvės ir tikrojo savęs paieška.7 serija. Perspėjimas. Vizitas pogrindžio implantų klinikoje priveda prie netikėto posūkio. (S)Kūrybinė komanda: Karolis Balčius, Eglė Jarmolavičiūtė, Rasa Kregždaitė, Vakarė Leonavičienė, Edvardas Guželis, Giedrė Račkaitė, Jonas Šarkus, Inesa Paliulytė.Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Premjera. Karolis Balčius. Įsilaužimas Baltijos mieste. 6 serija. Meet’as ir makaronai
„Įsilaužimas Baltijos mieste“ – tai mokslinės fantastikos ir kiberpanko stiliaus veiksmo detektyvas, komedija bei mistinis garso serialas, nukeliantis klausytoją į Baltijos miestą, tolimos distopinės ateities metropolį kažkur dabartinės Lietuvos teritorijoje. Serialas sugretina tolimos ateities transhumanistines idėjas, žmogaus ir technologijų simbiozę, dirbtinio intelekto etikos, sąmonės ir duomenų jautrumo temas kartu su žmogaus laimės, meilės, laisvės ir tikrojo savęs paieška.6 serija. Meet’as ir makaronai. Verslo susirinkimas virsta karšta diskusija, miesto jėgoms suprantant situacijos svarbą. (S)Kūrybinė komanda: Karolis Balčius, Eglė Jarmolavičiūtė, Rasa Kregždaitė, Vakarė Leonavičienė, Patris Židelevičius, Vilija Grigaitytė, Kęstutis Povilaitis, Edvardas Guželis, Giedrė Račkaitė, Gintautė Rusteikaitė.Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Premjera. Karolis Balčius. Įsilaužimas Baltijos mieste. 5 serija. Atspindžiai
„Įsilaužimas Baltijos mieste“ – tai mokslinės fantastikos ir kiberpanko stiliaus veiksmo detektyvas, komedija bei mistinis garso serialas, nukeliantis klausytoją į Baltijos miestą, tolimos distopinės ateities metropolį kažkur dabartinės Lietuvos teritorijoje. Serialas sugretina tolimos ateities transhumanistines idėjas, žmogaus ir technologijų simbiozę, dirbtinio intelekto etikos, sąmonės ir duomenų jautrumo temas kartu su žmogaus laimės, meilės, laisvės ir tikrojo savęs paieška.5 serija. Atspindžiai. Apsilankymas pogrindžio klinikoje dovanoja daugiau nei kūno gijimą. (S)Kūrybinė komanda: Karolis Balčius, Eglė Jarmolavičiūtė, Rasa Kregždaitė, Vakarė Leonavičienė, Edvardas Guželis, Giedrė Račkaitė, Gintautė Rusteikaitė, Dominykas Ivanickas, Inesa Paliulytė.Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Premjera. Karolis Balčius. Įsilaužimas Baltijos mieste. 4 serija. Pakalnučio polka
„Įsilaužimas Baltijos mieste“ – tai mokslinės fantastikos ir kiberpanko stiliaus veiksmo detektyvas, komedija bei mistinis garso serialas, nukeliantis klausytoją į Baltijos miestą, tolimos distopinės ateities metropolį kažkur dabartinės Lietuvos teritorijoje. Serialas sugretina tolimos ateities transhumanistines idėjas, žmogaus ir technologijų simbiozę, dirbtinio intelekto etikos, sąmonės ir duomenų jautrumo temas kartu su žmogaus laimės, meilės, laisvės ir tikrojo savęs paieška.4 serija. Pakalnučio polka. Vizitas miesto klube perauga į brutalią kovą su žiauriomis pasekmėmis. (S)Kūrybinė komanda: Karolis Balčius, Eglė Jarmolavičiūtė, Rasa Kregždaitė, Vakarė Leonavičienė, Edvardas Guželis, Giedrė Račkaitė, Kristina Švenčionytė, Patris Židelevičius, Vilija Grigaitytė, Kęstutis Povilaitis, Vaidas Okunis, Andrius Balčiūnas.Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Premjera. Karolis Balčius. Įsilaužimas Baltijos mieste. 3 serija. Havajų pica
„Įsilaužimas Baltijos mieste“ – tai mokslinės fantastikos ir kiberpanko stiliaus veiksmo detektyvas, komedija bei mistinis garso serialas, nukeliantis klausytoją į Baltijos miestą, tolimos distopinės ateities metropolį kažkur dabartinės Lietuvos teritorijoje. Serialas sugretina tolimos ateities transhumanistines idėjas, žmogaus ir technologijų simbiozę, dirbtinio intelekto etikos, sąmonės ir duomenų jautrumo temas kartu su žmogaus laimės, meilės, laisvės ir tikrojo savęs paieška.3 serija. Havajų pica. Sekimas mirusio hakerio pėdsakais priveda prie netikėtos staigmenos. (S)Kūrybinė komanda: Karolis Balčius, Eglė Jarmolavičiūtė, Rasa Kregždaitė, Vakarė Leonavičienė, Edvardas Guželis, Giedrė Račkaitė, Ridas Žirgulis, Kęstutis Povilaitis, Dominykas Ivanickas, Nojus Žalys, Inesa Paliulytė, Jonas Šarkus, Augustas Vachauzas.Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Premjera. Karolis Balčius. Įsilaužimas Baltijos mieste. 2 serija. Atostogos
„Įsilaužimas Baltijos mieste“ – tai mokslinės fantastikos ir kiberpanko stiliaus veiksmo detektyvas, komedija bei mistinis garso serialas, nukeliantis klausytoją į Baltijos miestą, tolimos distopinės ateities metropolį kažkur dabartinės Lietuvos teritorijoje. Serialas sugretina tolimos ateities transhumanistines idėjas, žmogaus ir technologijų simbiozę, dirbtinio intelekto etikos, sąmonės ir duomenų jautrumo temas kartu su žmogaus laimės, meilės, laisvės ir tikrojo savęs paieška.2 serija. Atostogos. Nusivylimas situacija darbe priveda prie radikalių išvadų. (S)Kūrybinė komanda: Karolis Balčius, Eglė Jarmolavičiūtė, Rasa Kregždaitė, Vakarė Leonavičienė, Edvardas Guželis, Giedrė Račkaitė, Patris Židelevičius, Ina Mosiejauskaitė, Andrew James Stevenson, Gintautė Rusteikaitė, Dominykas Ivanickas, Vaidas Okunis.Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Premjera. Karolis Balčius. Įsilaužimas Baltijos mieste. 1 serija. Bonusas
„Įsilaužimas Baltijos mieste“ – tai mokslinės fantastikos ir kiberpanko stiliaus veiksmo detektyvas, komedija bei mistinis audioserialas, nukeliantis klausytoją į Baltijos miestą, tolimos distopinės ateities metropolį kažkur dabartinės Lietuvos teritorijoje. Serialas sugretina tolimos ateities transhumanistines idėjas, žmogaus ir technologijų simbiozę, dirbtinio intelekto etikos, sąmonės ir duomenų jautrumo temas kartu su žmogaus laimės, meilės, laisvės ir tikrojo savęs paieška.1 serija. Bonusas. Į korporacijos sistemas įsilaužusio hakerio sulaikymas pasisuka kraupia linkme. (S)Kūrybinė komanda: Karolis Balčius, Eglė Jarmolavičiūtė, Rasa Kregždaitė, Vakarė Leonavičienė, Edvardas Guželis, Giedrė Račkaitė, Nojus Žalys, Jonas Šarkus, Ridas Žirgulis, Kęstutis Povilaitis, Dominykas Ivanickas, Vaidas Okunis, Algirdas Pintukas.Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Aidas Jurašius. „Vypsonė“
Aidas Jurašius. „Vypsonė“. Režisierius Algimantas Pociūnas, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidino aktoriai Rytis Saladžius ir Airida Gintautaitė. Įrašyta 2018 m. Aido Jurašiaus asmen. archyvo nuotr.

Luigi Pirandello. „Balsas“
Radijo spektaklis „Balsas“ pagal Luidžio Pirandelo apsakymą. Režisierius Pranas Morkus, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai Rimas Morkūnas, Neringa Bulotaitė, Algimantas Butvilas, Regina Paliukaitytė, Nijolė Gelžinytė. 2002 m. Nuotraukoje Luigi-Pirandello-1933 m.

Dainius Dirgėla. „Ąžuolas“
Dainius Dirgėla. „Ąžuolas“. „Tai pjesė apie šimtametį lietuvišką ąžuolą ir mus visus, gyvenančius po juo. Kasdienybės ritualuose ir procedūrose dažnai pametame esmę, įsikibę į reglamentų horizontales nebeįžvelgiame prasmės vertikalių... Pamatytas šimtametis ąžuolas mane visada priverčia pakelti akis aukštyn ir susimąstyti... Galbūt šios radijo pjesės Ąžuolo ošimas bus išgirstas, pravėdins mūsų galvas ir įpūs pagalvojimų apie tai, kur, kaip, dėl ko ir kodėl taip mes gyvename...“, – sako pjesės autorius.Spektaklio režisierius Alvydas Šlepikas. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina aktoriai Arūnas Sakalauskas, Andrius Bialobžeskis, Giedrius Arbačiauskas, Aldona Vilutytė, Gytis Norvilas, Inga Šalkauskaitė ir Ugnė Galadauskaitė. 2018 m.

Rolandas Maskoliūnas. „1922: tarp kanibalizmo ir modernizmo“
Justino Vinciūno režisuotas radijo spektaklis „1922: tarp kanibalizmo ir modernizmo“ pagal to paties pavadinimo Rolando Maskoliūno knygą. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina aktoriai Robertas Petraitis, Matas Sigliukas ir Alvydė Pikturnaitė. 2024 m.

Rimantas Kmita. Radijo serialas „Pietinia kronikas“. 8 serija
„Pietinia kronikas“ – radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Vaidina aktoriai: Rokas Petrauskas, Vaidilė Juozaitytė, Urtė Povilauskaitė, Joris Zaliauskas, Inga Juškevičiūtė. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. 2019 m. (S)

Rimantas Kmita. Radijo serialas „Pietinia kronikas“. 7 serija
„Pietinia kronikas“ – radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Vaidina aktoriai: Rokas Petrauskas, Vaidilė Juozaitytė, Urtė Povilauskaitė, Robertas Petraitis, Martynas Baranauskas, Joris Zaliauskas. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. 2019 m. (S)

Rimantas Kmita. Radijo serialas „Pietinia kronikas“. 6 serija
„Pietinia kronikas“ – radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Vaidina aktoriai: Rokas Petrauskas, Vaidilė Juozaitytė, Martynas Baranauskas. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. 2019 m. (S)

Rimantas Kmita. Radijo serialas „Pietinia kronikas“. 5 serija
„Pietinia kronikas“ – radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Vaidina aktoriai: Rokas Petrauskas, Vaidilė Juozaitytė, Anastasija Marčenakaitė, Urtė Povilauskaitė, Robertas Petraitis, Darius Gumauskas. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. 2019 m. (S)

Rimantas Kmita. Radijo serialas „Pietinia kronikas“. 4 serija
„Pietinia kronikas“ – radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Vaidina aktoriai: ĮRokas Petrauskas, Vaidilė Juozaitytė, Joris Zaliauskas, Inga Juškevičiūtė. žangą skaito autorius. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. 2019 m. (S)

Rimantas Kmita. Radijo serialas „Pietinia kronikas“. 3 serija
„Pietinia kronikas“ – radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Vaidina aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Moniką – Vaidilė Juozaitytė. Įžangą skaito autorius. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. 2019 m. (S)

Rimantas Kmita. Radijo serialas „Pietinia kronikas“. 2 serija
„Pietinia kronikas“ – radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Vaidina aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Mindę – Robertas Petraitis, milicininką – Martynas Baranauskas, mamą – Sonata Barčytė, Editą – Urtė Povilauskaitė. Traukinio keleiviai, turgaus prekeiviai, pirkėjai, praeiviai – Inga Juškevičiūtė, Anastasija Marčenkaitė, Joris Zaliauskas ir kiti. Įžangą skaito autorius. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. 2019 m. (S)

Rimantas Kmita. Radijo serialas „Pietinia kronikas“. 1 serija
„Pietinia kronikas“ – radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Vaidina aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Mindę – Robertas Petraitis, milicininką – Martynas Baranauskas, mamą – Sonata Barčytė, Editą – Urtė Povilauskaitė. Traukinio keleiviai, turgaus prekeiviai, pirkėjai, praeiviai – Inga Juškevičiūtė, Anastasija Marčenkaitė, Joris Zaliauskas ir kiti. Įžangą skaito autorius. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. 2019 m. (S)

Premjera. Vaiva Grainytė. „Dvidešimt keturi“
Vaivos Grainytės pjesė „Dvidešimt keturi“. Garso režisierius ir kompozitorius Arturas Bumšteinas.Atliko Julia Karelina, Ieva Labanauskaitė, Augustina Gruzdytė, Jonė Miškinytė, Ugnė Makselytė, Diemantė Merkevičiūtė, Gabrielė Griciūtė, Elena Laurinavičiūtė, Monika Staugaitytė, Justina Mykolaitytė, Urtė Laukaitytė, Armanda Rudelytė, Austėja Masliukaitė, Gertrūda Breivytė, Alexandra Bondarev, Magdalena Kozlovskaja, Greta Grinevičiūtė, Agata Orlovska, Ieva Rižė, Kamilė Krasauskaitė, Aurelija Bulaukaitė, Liepa Sofija Vareikaitė, Vaiva Grainytė, Agnė Semenovičiūtė, Elmyra Ragimova, Vilniaus kultūros centro LRT vaikų choras, Gailė Griciūtė (fisharmonija) Algirdas Biveinis (vargonai), Kristupas Gikas (fleita), Diemantė Merkevičiūtė (smuikas), Ignas Juzokas (ritmo mašina) bei šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“.Projektą įgyvendina LRT KLASIKA ir Teatro informacijos centras, finansuoja Kultūros taryba. Dovilės Bagdonaitės iliustracija.

Teklė Kavtaradzė. „Dingo moteris“
Scenarijaus autorė Teklė Kavtaradzė. Režisierius Vytautas Rašimas. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina aktoriai Valerijus Jevsejevas, Lukas Malinauskas, Agnė Sunklodaitė ir Vytautas Rašimas. Epizoduose vaidina teatro studijos „Elementorius“ studentai.2019 m.

Nikolaj Jevreinov. „Naujasis Faustas“
Nikolajaus Jevreinovo pjesė „Naujasis Faustas“. Radiofonizacijos autorius Pranas Morkus, režisierius Gytis Lukšas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina aktoriai Regimantas Adomaitis, Algimantas Masiulis, Audris Chadaravičius, Kostas Smoriginas, Judita Pikelytė. Įrašyta 2002 m.

Aidas Jurašius. „Įvaikinti“
Aidas Jurašius. „Įvaikinti“. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina Ainis Storpirštis ir Gabija Urniežiūtė. 2018 m.

Justas Tertelis. „Paskutinis radijo pagonis“
Justo Tertelio radijo pjesė „Paskutinis radijo pagonis“. Režisierius Algimantas Pociūnas, garso režisierė Lina Dainienė. Vaidina aktoriai Vytautas Anužis, Vytautas Rumšas, Regina Garuolytė, Robertas Balčiūnas, Mindaugas Jusčius, Arūnas Vozbutas, Vitalija Mockevičiūtė. 2011 m.

Vaiva Grainytė. „Nuo ašies“
Vaiva Grainytė. „Nuo ašies“. Režisierė Saulė Norkutė, garso režisierius Vladas Dieninis, garso operatorius Ramūnas Jasutis. Vaidina Gabrielė Malinauskaitė, Vidmantas Fijalkauskas, Ana Miščenko, Jolanta Kryževičienė. 2015 m.

Tomas Arūnas Rudokas. „Džiazas už dyką“
Tomas Arūnas Rudokas. „Džiazas už dyką“. Režisierius Albertas Vidžiūnas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina Tomas Kizelis, Dovilė Šilkaitytė. 2003 m.

Vida Mikšytė. „Meilės istorija pagal Vaižgantą“
Vida Mikšytė. „Meilės istorija pagal Vaižgantą“. Režisierė Inga Tamulevičienė, garso režisierė Eglė Jarmolavičiūtė.Vaidina Judita Urnikytė, Saulius Čiučelis, Giedrius Arbačiauskas, Vytautas Rumšas, Juozas Baužys. 2019 m.

Rolandas Rastauskas, Arkadijus Gotesmanas. „Metimas“
Poeto Rolando Rastausko ir perkusininko Arkadijaus Gotesmano poetinė-draminė kompozicija „Metimas“. 2005 m.

Juozas Marcinkevičius. „Sokrato teismas“
Juozas Marcinkevičius. „Sokrato teismas“. Režisierius Albertas Vidžiūnas, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina aktoriai Gintaras Tūbelis, Rimgaudas Karvelis, Judita Zareckaitė, Eimutis Kvosčiauskas ir Egidijus Bakas. Įrašyta 2003 m.

Miglė Anušauskaitė. „Pasitikėjimo žaidimas“
Miglė Anušauskaitė. „Pasitikėjimo žaidimas“. Režisierius Aleksandr Špilevoj, garso režisierė Lina Dainienė. Vaidina Laurynas Jurgelis, Raimondas Klezys, Rugilė Jankauskytė, Mindaugas Ancevičius, Ieva Brikė, Ieva Jackevičiūtė, Aleksandras Špilevoj. 2021 m.

Gytis Lukšas. „Dvikova”
Gytis Lukšas. „Dvikova”. Režisierius Gytis Lukšas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina Paulius Čižinauskas, Vytautas Kontrimas, Marius Jampolskis, Aušra Štukytė, Monika Bičiūnaitė, Vidas Petkevičius. 2011 m. įrašas.

Ivan Vyrypajev. „Ufo“
Ivano Vyrypajevo pjesė „Ufo“ pasakoja apie aštuonių skirtingų žmonių kontaktus su nežemiškomis civilizacijomis. Šie įvairių šalių gyventojai susidūrė su kita realybe, kuri visiems laikams pakeitė jų gyvenimus. Kas yra realybė ir kaip ja esame įpratę tikėti? Ir kokius dalykus galime vertinti kaip įvykstančius realiai?Režisierius Aleksandr Špilevoj, kompozitorius ir garso dizaineris Deividas Gnedinas, garso režisierė Lina Dainienė. Vaidina aktoriai Emilis Pavilionis, Marius Gotbergas, Severina Špakovska, Agnė Šataitė, Šarūnas Zenkevičius, Gintautė Rusteikaitė, Arvydas Dapšys, Arnelija Kuliešytė, Mindaugas Ancevičius, Aleksandr Špilevoj. Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė. (S)

Daiva Čepauskaitė. „Pupos“
Daivos Čepauskaitės radijo pjesė „Pupos”. Režisierė Danutė Juronytė., garso režisierė Indrė Stakvilė, vaidina aktoriai Danutė Juronytė ir Leonardas Zelčius. 2003 m.

Marina Cvetajeva. „Florentietiškos naktys”. II dalis
Radijo spektaklis „Florentietiškos naktys“, pagal to paties pavadinimo Marinos Cvetajevos laiškų ciklą. Vertė Sigitas Parulskis, redagavo Pranas Morkus. Garso režisierė Indrė Stakvilė-Ehrhardt. Vaidina aktoriai Nijolė Gelžinytė ir Mindaugas Rastenis. Spektaklis įrašytas 2001 metais.

Marina Cvetajeva. „Florentietiškos naktys”. I dalis
Radijo spektaklis „Florentietiškos naktys“, pagal to paties pavadinimo Marinos Cvetajevos laiškų ciklą. Vertė Sigitas Parulskis, redagavo Pranas Morkus. Garso režisierė Indrė Stakvilė-Ehrhardt. Vaidina aktoriai Nijolė Gelžinytė ir Mindaugas Rastenis. Spektaklis įrašytas 2001 metais.

Andri Magnason. „Apie laiką ir vandenį“
Radijo spektaklis pagal Andri Magnason knygą „Apie laiką ir vandenį“. Režisierė Uršulė Bartoševičiūtė, garso režisierė Eglė Jarmolavičiūtė, kompozitorius Martynas Baranauskas. Vaidina aktoriai Indrė Patkauskaitė, Šarūnas Zenkevičius, Kęstutis Cicėnas, Lukas Malinauskas, Kristina Morta Paškevičiūtė, Eglė Gabrėnaitė ir Goda Skyriūtė. Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Grigorijus Kanovičius. „Miestelio romansas“. 7 serija
Radijo serialas „Miestelio romansas“ Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina aktoriai Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Vytautas Anužis, Liubomiras Laucevičius, Jonas Braškys (jaunesnysis). Spektaklis įrašytas 2018 metais.

Grigorijus Kanovičius. „Miestelio romansas“. 6 serija
Radijo serialas „Miestelio romansas“ Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina aktoriai Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Vytautas Anužis, Liubomiras Laucevičius, Jonas Braškys (jaunesnysis). Spektaklis įrašytas 2018 metais.

Grigorijus Kanovičius. „Miestelio romansas“. 5 serija
Radijo serialas „Miestelio romansas“ Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina aktoriai Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Vytautas Anužis, Liubomiras Laucevičius, Jonas Braškys (jaunesnysis). Spektaklis įrašytas 2018 metais.

Grigorijus Kanovičius. „Miestelio romansas“. IV dalis
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus knygos „Miestelio romansas“ motyvais. Knygą išleido leidykla „Tyto alba“. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Liubomiras Laucevičius, Jonas Braškys. Įrašyta 2018 m.

Grigorijus Kanovičius. „Miestelio romansas“. III dalis
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus knygos „Miestelio romansas“ motyvais. Knygą išleido leidykla „Tyto alba“. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Ramūnas Abukevičius, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Neringa Bulotaitė, Liubomiras Laucevičius. Įrašyta 2018 m.

Grigorijus Kanovičius. „Miestelio romansas“. II dalis
Radijo serialas „Miestelio romansas“ Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina aktoriai Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Vytautas Anužis, Liubomiras Laucevičius, Jonas Braškys (jaunesnysis). Spektaklis įrašytas 2018 metais.

Grigorijus Kanovičius. „Miestelio romansas“. 1 serija
Radijo serialas „Miestelio romansas“ Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina aktoriai Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Giedrius Arbačiauskas, Ramūnas Abukevičius, Vytautas Anužis, Neringa Bulotaitė. 2018 metais.

Premjera. Rolandas Maskoliūnas. „1922: tarp kanibalizmo ir modernizmo“
Justino Vinciūno režisuotas radijo spektaklis „1922: tarp kanibalizmo ir modernizmo“ pagal to paties pavadinimo Rolando Maskoliūno knygą. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina aktoriai Robertas Petraitis, Matas Sigliukas ir Alvydė Pikturnaitė.

Alfonsas Nyka-Niliūnas. „44-ieji: vasara ir ruduo“
Alfonsas Nyka-Niliūnas. „44-ieji: vasara ir ruduo“. Spektaklis parengtas pagal Alfono Nykos-Niliūno dirnoraščius. Režisierius Pranas Morkus, garso režisierė Indrė Stakvilevičiūtė. Vaidina aktorius Aleksas Kazanavičius. 2001 metais.

Lina Simutytė. „Miesto šventė”
Kelio pasakojimas pagal Linos Simutytės knygą „Miesto šventė“. Režisierė Eglė Švedkauskaitė, garso režisierius ir kompozitorius Marius Dundulis, garso operatorius Rokas Barkauskas. Vaidina Karolis Kasperavičius, Greta Petrovskytė, Asta Zacharovaitė, Dovilė Šilkaitytė, Marius Eidukonis, Dainius Vanagas. 2023 m.Živilės Žvėrūnos iliustracija yra Marko Rothko meno centro Daugpilyje nuosavybė.

Justas Tertelis. „CV, arba kas aš esu?”
Justas Tertelis. „CV, arba kas aš esu?“ Režisierius Jonas Tertelis. Vaidina V. Šumilovaitė, J. Šarkus, V. Žitkus, G. Kiela, E. Bareikis, J. Marčėnas, V. Čekanauskas, A. Vilutytė, J. Tertelis, B. Vasauskaitė. Garso režisieriai S. Jadevičienė, V. Leistrumas. 2016 m.

Tilė Vakarė. „Raudona lapė skylėtame danguje”
Tilės Vakarės radijo pjesė „Raudona lapė skylėtame danguje“. Tai pasakojimas apie artėjančią apokalipsę, kurios fone smulkūs žmonių kivirčai ir buitis netenka jokios prasmės, o į pirmą planą iškyla filosofinis klausimas apie sąžinės ir kaltės jausmo nemarumą. Spektaklio režisierius Vytautas Balsys, garso režisierius Arnoldas Akelaitis. Vaidina aktoriai Asta Steponavičiūtė, Sonata Visockaitė, Audronė Daugėlytė, Saulius Bagaliūnas, Donatas Šimukauskas, Andrius Žiūrauskas, Ramūnas Šimukauskas. Įrašyta 2005 metais.

Paulina Pukytė. „Žuvies akys“
Paulina Pukytė. „Žuvies akys“. Režisierius Albertas Vidžiūnas, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina Vladas Bagdonas, Vaidotas Martinaitis, Sonata Visockaitė, Laimutė Štrimaitytė. Spektaklyje panaudota fragmentų iš kino filmo „Žvaigždžių karai“ ir Joseph Beuys performanso. 2022 m. (S)(piešinio autorė Jurga Šarapova)

Alvydas Šlepikas. „Piemuo“
Alvydas Šlepikas. „Piemuo“. Režisierė Eglė Vertelytė, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina Dainius Kazlauskas, Ainis Storpirštis, Rimantas Bagdzevičius, Eglė Mikulionytė, Elvinas Juodkazis, Digna Kulionytė, Aistė Gramantaitė. 2021 m.

Bronius Bušma. „Audroje“
Broniaus Bušmos radijo pjesė „Audroje“. Režisierius Satsys Noreikis, garso režisierė Lina Dainienė. Vaidina aktoriai Paulius Čižinauskas, Mantas Vaitekūnas, Aušra Štukytė, Vladas Bagdonas ir Bernadeta Lukošiūtė. Spektaklis įrašytas 2003 metais.

Juozas Grušas. „Barbora Radvilaitė“. II dalis
Juozas Grušas. „Barbora Radvilaitė“. Režisierius Agnius Jankevičius, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė, kompozitorius Martinas Vilumas. Vaidina aktoriai Aldona Vilutytė, Aleksas Kazanavičius, Kristina Andrejauskaitė, Modestas Pachalka, Tomas Žaibus, Arnoldas Jalianiauskas, Judita Zareckaitė, Giedrius Kiela ir Jonas Verseckas. 2006 m.

Juozas Grušas. „Barbora Radvilaitė“. I dalis
Juozas Grušas. „Barbora Radvilaitė“. Režisierius Agnius Jankevičius, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė, kompozitorius Martinas Vilumas. Vaidina aktoriai Aldona Vilutytė, Aleksas Kazanavičius, Kristina Andrejauskaitė, Modestas Pachalka, Tomas Žaibus, Arnoldas Jalianiauskas, Judita Zareckaitė, Giedrius Kiela ir Jonas Verseckas. 2006 m.

Premjera. Ivan Vyrypajev. „Ufo“
Ivano Vyrypajevo pjesė „Ufo“ pasakoja apie aštuonių skirtingų žmonių kontaktus su nežemiškomis civilizacijomis. Šie įvairių šalių gyventojai susidūrė su kita realybe, kuri visiems laikams pakeitė jų gyvenimus. Kas yra realybė ir kaip ja esame įpratę tikėti? Ir kokius dalykus galime vertinti kaip įvykstančius realiai?Režisierius Aleksandr Špilevoj, kompozitorius ir garso dizaineris Deividas Gnedinas, garso režisierė Lina Dainienė. Vaidina aktoriai Emilis Pavilionis, Marius Gotbergas, Severina Špakovska, Agnė Šataitė, Šarūnas Zenkevičius, Gintautė Rusteikaitė, Arvydas Dapšys, Mindaugas Ancevičius, Aleksandr Špilevoj. Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė. (S)

Radijo teatras. Maja Zade. „bedugnė”
Majos Zade pjesė „bedugnė“. Režisierė Giedrė Beinoriūtė, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina Eglė Špokaitė, Rytis Saladžius, Agnė Kaktaitė, Jonas Šarkus, Eimutis Kvosčiauskas, Elzė Gudavičiūtė. 2021 m.

Radijo teatras. Artūras Voiničius. „Tie iš bibliotekos“
Radijo pjesių kūrimo hakatono „Iškoduoti freską“ trečiosios vietos laimėtojo Artūro Voiničiaus darbas „Tie iš bibliotekos“, kurį režisavo Augustas Gornatkevičius. Pjesė įkvėpta Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje esančios Justinos Agotos Špakauskaitės-Dobkevičienės freskos „Metraštininkas“. Įrašyta 2022 metais.

Radijo teatras. Radijo serialas „Troškulys“. 6 serija
Radijo serialas „Troškulys“ pagal Jaroslavo Melniko romaną „Adata“.Vilniuje siaučia serijinis žudikas, puldinėjantis jaunas žindančias moteris. Ar tyrėjams pavyks jį sugauti?Serialą kūrė: režisierius Naubertas Jasinskas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė, kompozitorius Gintaras Sodeika. Vaidino aktoriai: Darius Gumauskas, Vainius Sodeika, Povilas Jatkevičius, Alvydė Pikturnaitė, Vaiva Mainelytė, Rytis Saladžius, Matas Dirginčius, Aistė Zabotkaitė, Airida Gintautaitė, Inga Juškevičiūtė. 2023 m. (S)

Radijo teatras. Radijo serialas „Troškulys“. 5 serija
Radijo serialas „Troškulys“ pagal Jaroslavo Melniko romaną „Adata“.Vilniuje siaučia serijinis žudikas, puldinėjantis jaunas žindančias moteris. Ar tyrėjams pavyks jį sugauti?Serialą kūrė: režisierius Naubertas Jasinskas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė, kompozitorius Gintaras Sodeika. Vaidino aktoriai: Darius Gumauskas, Vainius Sodeika, Povilas Jatkevičius, Alvydė Pikturnaitė, Vaiva Mainelytė, Rytis Saladžius, Matas Dirginčius, Aistė Zabotkaitė, Airida Gintautaitė, Inga Juškevičiūtė. 2023 m. (S)

Radijo teatras. Radijo serialas „Troškulys“. 4 serija
Radijo serialas „Troškulys“ pagal Jaroslavo Melniko romaną „Adata“.Vilniuje siaučia serijinis žudikas, puldinėjantis jaunas žindančias moteris. Ar tyrėjams pavyks jį sugauti?Serialą kūrė: režisierius Naubertas Jasinskas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė, kompozitorius Gintaras Sodeika. Vaidino aktoriai: Darius Gumauskas, Vainius Sodeika, Povilas Jatkevičius, Alvydė Pikturnaitė, Vaiva Mainelytė, Rytis Saladžius, Matas Dirginčius, Aistė Zabotkaitė, Airida Gintautaitė, Inga Juškevičiūtė. 2023 m. (S)

Radijo teatras. Radijo serialas „Troškulys“. 3 serija
Radijo serialas „Troškulys“ pagal Jaroslavo Melniko romaną „Adata“.Vilniuje siaučia serijinis žudikas, puldinėjantis jaunas žindančias moteris. Ar tyrėjams pavyks jį sugauti?Serialą kūrė: režisierius Naubertas Jasinskas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė, kompozitorius Gintaras Sodeika. Vaidino aktoriai: Darius Gumauskas, Vainius Sodeika, Povilas Jatkevičius, Alvydė Pikturnaitė, Vaiva Mainelytė, Rytis Saladžius, Matas Dirginčius, Aistė Zabotkaitė, Airida Gintautaitė, Inga Juškevičiūtė. 2023 m. (S)

Radijo teatras. Radijo serialas „Troškulys“. 2 serija
Radijo serialas „Troškulys“ pagal Jaroslavo Melniko romaną „Adata“.Vilniuje siaučia serijinis žudikas, puldinėjantis jaunas žindančias moteris. Ar tyrėjams pavyks jį sugauti?Serialą kūrė: režisierius Naubertas Jasinskas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė, kompozitorius Gintaras Sodeika. Vaidino aktoriai: Darius Gumauskas, Vainius Sodeika, Povilas Jatkevičius, Alvydė Pikturnaitė, Vaiva Mainelytė, Rytis Saladžius, Matas Dirginčius, Aistė Zabotkaitė, Airida Gintautaitė, Inga Juškevičiūtė. 2023 m. (S)

Radijo teatras. Radijo serialas „Troškulys“. I serija
Radijo serialas „Troškulys“ pagal Jaroslavo Melniko romaną „Adata“.Vilniuje siaučia serijinis žudikas, puldinėjantis jaunas žindančias moteris. Ar tyrėjams pavyks jį sugauti?Serialą kūrė: režisierius Naubertas Jasinskas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė, kompozitorius Gintaras Sodeika. Vaidino aktoriai: Darius Gumauskas, Vainius Sodeika, Povilas Jatkevičius, Alvydė Pikturnaitė, Vaiva Mainelytė, Rytis Saladžius, Matas Dirginčius, Aistė Zabotkaitė, Airida Gintautaitė, Inga Juškevičiūtė. (S)

Radijo teatras. Gendrutis Morkūnas. „Tikro vyro šou visai šeimai“
Gendrutis Morkūnas. „Tikro vyro šou visai šeimai“. Režisierė Inga Tamulevičienė, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina aktoriai Kęstutis Jakštas, Larisa Kalpokaitė, Gintaras Mikalauskas, Ilona Kvietkutė ir Vaidas Vilius. 2005 m.

Radijo teatras. Premjera. Andri Magnason. „Apie laiką ir vandenį“
Radijo spektaklis pagal Andri Magnason knygą „Apie laiką ir vandenį“. Režisierė Uršulė Bartoševičiūtė, garso režisierė Eglė Jarmolavičiūtė, kompozitorius Martynas Baranauskas. Vaidina aktoriai Indrė Patkauskaitė, Šarūnas Zenkevičius, Kęstutis Cicėnas, Lukas Malinauskas, Kristina Morta Paškevičiūtė, Eglė Gabrėnaitė ir Goda Skyriūtė. Iliustracijos autorė Ugnė Glinskytė.

Radijo teatras. Arthur Schnitzler. „Lemtingas bilietas“
Radijo spektaklis „Lemtingas bilietas“ Artūro Šnitzlerio novelės „Leitenantas Gustlis“ motyvais. Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina aktoriai Gintaras Adomaitis, Irmantas Jankaitis ir Jonas Tertelis. 2007 m.

Radijo teatras. Ingmar Bergman. „Intymi išpažintis“
Ingmar Bergman. „Intymi išpažintis“.Vertė Zita Mažeikaitė, vaidina aktorė Olita Dautartaitė. Režisierius Vytautas V. Landsbergis, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. 2004 m.

Radijo teatras. Vanda Juknaitė. „Ponios Alisos gimtadienis“
Vanda Juknaitė. „Ponios Alisos gimtadienis“. Režisierė Giedrė Beinoriūtė, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina Aldona Janušauskaitė, Gediminas Girdvainis, Laima Štrimaitytė, Valerijus Jevsejevas, Rytis Zemkauskas, Agnė Kaktaitė, Justas Tertelis, Jonas Šarkus. 2014 m.

Radijo teatras. Laimonas Kinčius. „Šeima“
Laimonas Kinčius. „Šeima“. Režisierius Laimonas Kinčius, garso režisierius Virgis Jasiūnas. Vaidina aktoriai Pranas Piaulokas, Dalius Jančiauskas, Faustina Laurinaitytė ir Inga Norkutė. 2003 m.

Radijo teatras. Dainius Dirgėla. „Ąžuolas“
Dainius Dirgėla. „Ąžuolas“.Režisierius Alvydas Šlepikas, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina aktoriai Arūnas Sakalauskas, Andrius Bialobžeskis, Giedrius Arbačiauskas, Aldona Vilutytė, Gytis Norvilas, Inga Šalkauskaitė ir Ugnė Galadauskaitė. 2018 m.

Radijo teatras. Oscar Wilde. „Žvejys ir jo siela“
Oscar Wilde. „Žvejys ir jo siela“. Režisierius Rimas Driežis. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina: Elvyra Žebertavičiūtė, Butvidas, Elvyra Piškinaitė, Rimgaudas Karvelis, Dalius Butkus,Vilius Kirklionis, Sigita Mikalauskaitė, Deivis Sarapinas. 2012 m.

Radijo teatras. Tadas Zaikauskas. „Asmenukė su Smetona“
Tadas Zaikauskas. „Asmenukė su Smetona“. Režisierius Augustinas Gricius, garso režisierė Lina Dainienė. Vaidina J. Gricius , V. Martinaitis , J. Žalakevičius , R. Valiukaitė, G. Savickas, G. Rudzienė, R. Driežis, E. Jaras, V. Mockevičiūtė. 2018 m.

Radijo teatras. Lina Simutytė. „Miesto šventė“
Kelio pasakojimas pagal Linos Simutytės knygą „Miesto šventė“. Režisierė Eglė Švedkauskaitė, garso režisierius ir kompozitorius Marius Dundulis, garso operatorius Rokas Barkauskas. Vaidina Karolis Kasperavičius, Greta Petrovskytė, Asta Zacharovaitė, Dovilė Šilkaitytė, Marius Eidukonis, Dainius Vanagas. 2023 metai.Živilės Žvėrūnos iliustracija yra Marko Rothko meno centro Daugpilyje nuosavybė.

Radijo teatras. Pranas Morkus. „Čerėjos sapnai“
Pranas Morkus. „Čerėjos sapnai“. O. Milašiaus biografijos epizodai. Režisierius Pranas Morkus, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina aktoriai Ramutis Rimeikis, Aleksas Kazanavičius, Virgilijus Kubilius, Vincas Aleknavičius, Pranas Morkus. Įrašyta 2002 m.

Radijo teatras. Petras Palilionis. „Meilės ieškotojai“
Petras Palilionis. „Meilės ieškotojai“. Rež. Juozas Javaitis. Garso rež. Sonata Jadevičienė. Vaidina Nelė Savičenko ir Giedrius Arbačiauskas. 2017 m.

Radijo teatras. Adomas Mickevičius. „Minutė ta kaip amžinybė“
Spektaklis „Minutė ta kaip amžinybė...“ sukurtas pagal Adomo Mickevičiaus poemos „Vėlinės” ketvirtą dalį.Kaip šiandien suvokiame būtį, lemtį ir asmeninę atsakomybę už savo jausmus, poelgius, mintis, ketinimus? Ar riba, skirianti būtį ir nebūtį, tikrai labai ryški? O gal viskas visada yra šalia? Vaidina aktoriai: Atsiskyrėlį – Mindaugas Ancevičius, Kunigą– Vytautas Rašimas. Vaikų vaidmenis atlieka: Jurgis Rašimas, Barbora Petrauskaitė, Vincas Petrauskas, Vincas Kreišmonas, Marija Kreišmonaitė ir Elzė Rašimaitė. Režisierė Agnė Sunklodaitė. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Skamba Šarūno Nako muzika. 2019 m.

Radijo teatras. Kristian Smeds. „Sušalę paveikslai“
Suomių rašytojo Kristiano Smedso pjesė „Sušalę paveikslai“. Režisierė Ramunė Kudzmanaitė, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė, panaudota Fausto Latėno muzika. Vaidino aktoriai Gediminas Girdvainis, Eglė Gabrėnaitė, Irena Tamošiūnaitė, Balys Latėnas, Arvydas Dapšys, Vaida Būtytė ir Audrius Bružas. Spektaklis įrašytas 2003 m.

Radijo teatras. Miglė Anušauskaitė. „Pasitikėjimo žaidimas“
Miglė Anušauskaitė. „Pasitikėjimo žaidimas“. Režisierius Aleksandr Špilevoj, garso režisierė Lina Dainienė. Vaidina Laurynas Jurgelis, Raimondas Klezys, Rugilė Jankauskytė, Mindaugas Ancevičius, Ieva Brikė, Ieva Jackevičiūtė, Aleksandras Špilevoj. 2022 m.

Radijo teatras. Sigitas Parulskis. „Labai triukšminga vieta gyventi“
Sigitas Parulskis. „Labai triukšminga vieta gyventi“. Režisierius Juozas Javaitis, garso rež. Sonata Jadevičienė. Vaidina Gailė Butvilaitė, Aleksas Kazanavičius, Tauras Čižas, Karolis Kasperavičius. 2020 m. (S)

Radijo teatras. Dainius Vanagas. „Metraštininkė“
Radijo pjesių kūrimo hakatono „Iškoduoti freską“ antrosios vietos laimėtojo Dainiaus Vanago „Metraštininkė“. Pjesė įkvėpta Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje esančios Justinos Agotos Špakauskaitės-Dobkevičienės freskos „Metraštininkas“. Režisierius Naubertas Jasinskas. Kompozitorius Gintaras Sodeika, garso režisierius Aleksej Saralidze, scenografas Jurgis Mačiūnas. Vaidina Matas Dirginčius, Alvydė Pikturnaitė. 2022 m.

Radijo teatras. Kazys Boruta. „Baltaragio malūnas“
Kazys Boruta. „Baltaragio malūnas“. Režisierius Agnius Jankevičius. Vaidina Arnoldas Jalianiauskas, Judita Urnikytė, Jonas Verseckas, Dalia Morozovaitė, Eimutis Kvosčiauskas, Paulius Tamolė ir kt. Garso režisierė Sonata Jadevičienė 2005 m.

Radijo teatras. Nijolė Drungilaitė. „Dviese“
Nijolė Drungilaitė. „Dviese“. Režisierius Povilas Gaidys, garso režisierė Indrė Stakvilevičiūtė. Vaidina aktoriai Nelė Savičenko ir Vytautas Anužis. 2003 m.

Radijo teatras. Teklė Kavtaradzė. „Dingo moteris“
Teklė Kavtaradzė. „Dingo moteris“. Režisierius Vytautas Rašimas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina Valerijus Jevsejevas, Lukas Malinauskas, Agnė Sunklodaitė, Vytautas Rašimas. 2019 m.

Radijo teatras. Erich Maria Remarque. „Naktis Lisabonoje“
Radijo spektaklis „Naktis Lisabonoje“, sukurtas pagal Eriko Marijos Remarko romaną. Vertė Osvaldas Aleksa, scenarijaus autorė Vida Mikšytė, režisierė Inga Tamulevičienė, garso režisierė Lina Dainienė. Vaidino aktoriai Nijolė Gelžinytė, Vytautas Rumšas ir Saulius Bareikis. Įrašyta 2002 metais.

Radijo teatras. Rolandas Rastauskas ir Arkadijus Gotesmanas. „Metimas“
Poeto Rolando Rastausko ir perkusininko Arkadijaus Gotesmano poetinė-draminė kompozicija „Metimas“. 2005 m.

Radijo teatras. Karolis Kaupinis. „Svetimi garsai eteryje“. III dalis
„Svetimi garsai eteryje“ – trijų dalių radijo filmas apie radijo techniką Tadą Vyšniauską, reikšmingai prisidėjusį prie Sausio 13-osios įvykių.Režisierius Karolis Kaupinis, prodiuserė Laura Kešytė, garso režisierius Julius Grigelionis, garso operatoriai Laurynas Kamarauskas ir Marius Pakštas. 2023m.

Radijo teatras. Karolis Kaupinis. „Svetimi garsai eteryje“. II dalis
„Svetimi garsai eteryje“ – trijų dalių radijo filmas apie radijo techniką Tadą Vyšniauską, reikšmingai prisidėjusį prie Sausio 13-osios įvykių.Režisierius Karolis Kaupinis, prodiuserė Laura Kešytė, garso režisierius Julius Grigelionis, garso operatoriai Laurynas Kamarauskas ir Marius Pakštas. 2023m.

Radijo teatras. Karolis Kaupinis. „Svetimi garsai eteryje“. I dalis
„Svetimi garsai eteryje“ – trijų dalių radijo filmas apie radijo techniką Tadą Vyšniauską, reikšmingai prisidėjusį prie Sausio 13-osios įvykių.Režisierius Karolis Kaupinis, prodiuserė Laura Kešytė, garso režisierius Julius Grigelionis, garso operatoriai Laurynas Kamarauskas ir Marius Pakštas. 2023m.

Radijo teatras. Žemaitės „Trys mylimos”
Žemaitės „Trys mylimos”. Režisierius Alvydas Šlepikas, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina: Vitalija Mockevičiūtė, Dainius Jankauskas, Vaidotas Martinaitis, Emilija Latėnaitė, Eglė Lėkštutytė. 2012m.

Radijo teatras. Agatha Christie „Raudonas Signalas“
Agatha Christie „Raudonas Signalas“. Režisierė Elena Baltrukonytė. Vaidina: Jonas Kavaliauskas, Jurga Kurauskaitė, Agnė Gregorauskaitė, Henrikas Kurauskas, Juozas Kisielius, Olita Dautartaitė, Algimantas Bružas. 1990 m.

Radijo teatras. Rimantas Kmita. „Pietinia kronikas“. 8 serija
Radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai: Rokas Petrauskas, Vaidilė Juozaitytė, Urtė Povilauskaitė, Joris Zaliauskas, Inga Juškevičiūtė. Ankstesnės serijos turinio santrauką skaitė Autorius. 2019 m. (S)

adijo teatras. Rimantas Kmita. „Pietinia kronikas“. 7 serija
Radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Moniką – Vaidilė Juozaitytė, Editą Urtė Povilauskaitė, regbio žaidėjus – Robertas Petraitis, Martynas Baranauskas, Joris Zaliauskas. Ankstesnės serijos turinio santrauką skaitė Autorius. 2019 m. (S)

Radijo teatras. Rimantas Kmita. „Pietinia kronikas“. 6 serija
Radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Moniką – Vaidilė Juozaitytė, Mantą – Martynas Baranauskas. Ankstesnės serijos turinio santrauką skaito autorius. (S)

Radijo teatras. Rimantas Kmita. „Pietinia kronikas“. 5 serija
Radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Moniką – Vaidilė Juozaitytė, Jurgą – Anastasija Marčenkaitė, Editą – Urtė Povilauskaitė, Mindę – Robertas Petraitis, Kazlauską – Darius Gumauskas. Ankstesnės serijos turinio santrauką skaito autorius.2019 m. (S)

Radijo teatras. Rimantas Kmita. „Pietinia kronikas“. 4 serija
Radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Moniką – Vaidilė Juozaitytė, karatistą – Joris Zaliauskas, vaistininkę – Inga Juškevičiūtė. Ankstesnės serijos turinio santrauką skaito autorius. (S)

Radijo teatras. Rimantas Kmita. „Pietinia kronikas“. 3 serija.
Rimantas Kmita. „Pietinia kronikas“. Radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Moniką – Vaidilė Juozaitytė. Ankstesnės serijos turinio santrauką skaitė Autorius. 2019m. (S)

Radijo teatras. Rimantas Kmita. „Pietinia kronikas“. 2 serija
Rimantas Kmita. „Pietinia kronikas“. Radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Moniką – Vaidilė Juozaitytė, Mindę – Robertas Petraitis, Mamą – Sonata Barčytė, Editą – Urtė Povilauskaitė. Editos gimtadienio svečiai – Martynas Baranauskas, Inga Juškevičiūtė, Anastasija Marčenkaitė, Joris Zaliauskas ir kiti. 2019 m. (S)

Radijo teatras. Rimantas Kmita. Radijo serialas „Pietinia kronikas“. I serija
„Pietinia kronikas“ – radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Vaidina aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Mindę – Robertas Petraitis, milicininką – Martynas Baranauskas, mamą – Sonata Barčytė, Editą – Urtė Povilauskaitė. Traukinio keleiviai, turgaus prekeiviai, pirkėjai, praeiviai – Inga Juškevičiūtė, Anastasija Marčenkaitė, Joris Zaliauskas ir kiti. Įžangą skaito autorius. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. 2019 m. (S)

Radijo teatras. Modesta Jurgaitytė. „Kova“ / „For future“
Modesta Jurgaitytė. „Kova“ / „For future“. Režisierė Uršulė Bartoševičiūtė. Vaidina Donatas Stakėnas, Karolis Legenis, Eglė Ancevičiūtė, Vilma Raubaitė, Tomas Žaibus. 2022 m.

Radijo teatras. Andre Maurois. „Kaip būti mylima“
Andre Maurois. „Kaip būti mylima“. Režisierė Elena Baltrukonytė. 1977 m.

Radijo teatras. Premjera. Lina Simutytė. „Miesto šventė“
Kelio pasakojimas pagal Linos Simutytės knygą „Miesto šventė“. Režisierė Eglė Švedkauskaitė, garso režisierius ir kompozitorius Marius Dundulis, garso operatorius Rokas Barkauskas. Vaidina Karolis Kasperavičius, Greta Petrovskytė, Asta Zacharovaitė, Dovilė Šilkaitytė, Marius Eidukonis, Dainius Vanagas. 2023 metai.Živilės Žvėrūnos iliustracija yra Marko Rothko meno centro Daugpilyje nuosavybė.

Radijo teatras. Daiva Čepauskaitė. „Atviras lūžis”
Daiva Čepauskaitė. „Atviras lūžis“. Režisierė Inga Tamulevičienė. Vaidina N. Varnelytė, E. Jaras, I. Petrauskaitė, E. Žebertavičiūtė. 2004 m.

Radijo teatras. Gundega Repšė. „Vestsaido sodas“
Gundega Repšė. „Vestsaido sodas“. Režisierė Marija Misiūnaitė.Vaidina aktorės Elvyra Žebertavičiūtė ir Gabija Ryškuvienė. 2005 m.

Radijo teatras. Birutė Kapustinskaitė. „Niekada nežinai“
Birutės Kapustinskaitės pjesė „Niekada nežinai“.Režisierė Aldona Vilutytė. Garso režisierius Saulius Urbanavičius.Kompozitorius Vytautas Leistrumas.Vaidina LMTA Vaidybos kurso studentai: Joris Zaliauskas, Irena Sikorskytė, Urtė Povilauskaitė, Martynas Berulis, Matas Sigliukas, Povilas Barzdžius, Kasparas Varanavičius, Erika Grigelevičiūtė.Garso režisūrą kuria LMTA Garso dizainos kurso studentai: Laurynas Kamarauskas, Jonas Parfionov, Rūta Girnytė, Marius Pakštas, Vilius Daumantas. 2020 m.

Radijo teatras. Ernest Hemingway. „Baltieji drambliai“
Iš radijo teatro aukso fondų. Ernesto Hemingvėjaus novelė „Baltieji drambliai“. Vertė Romualdas Lankauskas, radiofonizavo Pranas Morkus, režisierius Vytautas Čibiras, garso režisierius Regimantas Kudirka. Vaidina aktoriai Monika Mironaitė ir Henrikas Kurauskas. Įrašyta 1963 m.

Ernesto Parulskio ir Nauberto Jasinsko pokalbis apie radijo serialą „Troškulys“
Ernesto Parulskio ir režisieriaus Nauberto Jasinsko pokalbis apie radijo serialą „Troškulys“.

Radijo teatras. Premjera. Radijo serialas „Troškulys“. 6 serija
6 dalių radijo serialas „Troškulys“ pagal Jaroslavo Melniko romaną „Adata“.Vilniuje siaučia serijinis žudikas, puldinėjantis jaunas žindančias moteris. Ar tyrėjams pavyks jį sugauti?Serialą kūrė: režisierius Naubertas Jasinskas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė, kompozitorius Gintaras Sodeika.Vaidino aktoriai: Darius Gumauskas, Vainius Sodeika, Povilas Jatkevičius, Alvydė Pikturnaitė, Vaiva Mainelytė, Rytis Saladžius, Matas Dirginčius, Aistė Zabotkaitė, Airida Gintautaitė, Inga Juškevičiūtė. (S)

Radijo teatras. Premjera. Radijo serialas „Troškulys“. 5 serija
6 dalių radijo serialas „Troškulys“ pagal Jaroslavo Melniko romaną „Adata“.Vilniuje siaučia serijinis žudikas, puldinėjantis jaunas žindančias moteris. Ar tyrėjams pavyks jį sugauti?Serialą kūrė: režisierius Naubertas Jasinskas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė, kompozitorius Gintaras Sodeika.Vaidino aktoriai: Darius Gumauskas, Vainius Sodeika, Povilas Jatkevičius, Alvydė Pikturnaitė, Vaiva Mainelytė, Rytis Saladžius, Matas Dirginčius, Aistė Zabotkaitė, Airida Gintautaitė, Inga Juškevičiūtė. (S)

Radijo teatras. Premjera. Radijo serialas „Troškulys“. 4 serija
6 dalių radijo serialas „Troškulys“ pagal Jaroslavo Melniko romaną „Adata“.Vilniuje siaučia serijinis žudikas, puldinėjantis jaunas žindančias moteris. Ar tyrėjams pavyks jį sugauti?Serialą kūrė: režisierius Naubertas Jasinskas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė, kompozitorius Gintaras Sodeika.Vaidino aktoriai: Darius Gumauskas, Vainius Sodeika, Povilas Jatkevičius, Alvydė Pikturnaitė, Vaiva Mainelytė, Rytis Saladžius, Matas Dirginčius, Aistė Zabotkaitė, Airida Gintautaitė, Inga Juškevičiūtė. (S)

Ernesto Parulskio komentaras apie radijo serialą „Troškulys“
Ernesto Parulskio komentaras apie radijo serialą „Troškulys“.

Radijo teatras. Premjera. Radijo serialas „Troškulys“. 3 serija
6 dalių radijo serialas „Troškulys“ pagal Jaroslavo Melniko romaną „Adata“.Vilniuje siaučia serijinis žudikas, puldinėjantis jaunas žindančias moteris. Ar tyrėjams pavyks jį sugauti?Serialą kūrė: režisierius Naubertas Jasinskas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė, kompozitorius Gintaras Sodeika. Vaidino aktoriai: Darius Gumauskas, Vainius Sodeika, Povilas Jatkevičius, Alvydė Pikturnaitė, Vaiva Mainelytė, Rytis Saladžius, Matas Dirginčius, Aistė Zabotkaitė, Airida Gintautaitė, Inga Juškevičiūtė. (S)

Radijo teatras. Premjera. Radijo serialas „Troškulys“. 1 ir 2 serijos
6 dalių radijo serialas „Troškulys“ pagal Jaroslavo Melniko romaną „Adata“.Vilniuje siaučia serijinis žudikas, puldinėjantis jaunas žindančias moteris. Ar tyrėjams pavyks jį sugauti?Serialą kūrė: režisierius Naubertas Jasinskas, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė, kompozitorius Gintaras Sodeika. Vaidino aktoriai: Darius Gumauskas, Vainius Sodeika, Povilas Jatkevičius, Alvydė Pikturnaitė, Vaiva Mainelytė, Rytis Saladžius, Matas Dirginčius, Aistė Zabotkaitė, Airida Gintautaitė, Inga Juškevičiūtė. (S)

Radijo teatras. Herkus Kunčius „Euforinė savaitgalio karuselė”
Herkus Kunčius „Euforinė savaitgalio karuselė”. Režisierius Alvydas Šlepikas, garso režisierė Indrė Stakvilevičiūtė. Vaidina aktoriai Vida Aniukštytė, Saulius Mykolaitis, Arūnas Sakalauskas. 1999 m.

Radijo teatras. Albertas Navickas. „Paukščiai migruoja į Asyžių“
Albertas Navickas. „Paukščiai migruoja į Asyžių“. Režisierė Agnė Marcinkevičiūtė. Vaidina aktoriai Vaidina: S. Čėpla, D. Vengelis, A. Vidžiūnas, S. Visockaitė, K. Metrikytė. 2003 m. įrašas.

Radijo teatras. Kazys Saja. „Blusų marintojai“
Kazys Saja. „Blusų marintojai“.Vaidina aktoriai Audris Chadaravičius ir Rimantas Bagdzevičius. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1991 m.

Radijo teatras. Vaiva Grainytė. „Nuo ašies“
Vaiva Grainytė „NUO AŠIES“ – LRT radijo dramaturgijos konkurso laureatė. Režisierė Saulė Norkutė, garso režisierius Vladas Dieninis, garso operatorius Ramūnas Jasutis. Vaidina Gabrielė Malinauskaitė, Vidmantas Fijalkauskas, Ana Miščenko, Jolanta Kryževičienė.2015 m. įrašas.

Radijo teatras. Paulina Pukytė. „Žuvies akys“
Paulina Pukytė. „Žuvies akys“. Režisierius Albertas Vidžiūnas, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina Vladas Bagdonas, Vaidotas Martinaitis, Sonata Visockaitė, Laimutė Štrimaitytė. Spektaklyje panaudota fragmentų iš kino filmo „Žvaigždžių karai“ ir Joseph Beuys performanso. 2022 m. įrašas. (S)(piešinio autorė Jurga Šarapova)

Radijo teatras. „Svetimi garsai eteryje“ III dalis
„Svetimi garsai eteryje“. Režisierius Karolis Kaupinis, prodiuserė Laura Kešytė, garso režisierius Julius Grigelionis, garso operatoriai Laurynas Kamarauskas ir Marius Pakštas.

Radijo teatras. „Svetimi garsai eteryje“ II dalis
„Svetimi garsai eteryje“. Režisierius Karolis Kaupinis, prodiuserė Laura Kešytė, garso režisierius Julius Grigelionis, garso operatoriai Laurynas Kamarauskas ir Marius Pakštas.

Radijo teatras. „Svetimi garsai eteryje“ I dalis
„Svetimi garsai eteryje“. Režisierius Karolis Kaupinis, prodiuserė Laura Kešytė, garso režisierius Julius Grigelionis, garso operatoriai Laurynas Kamarauskas ir Marius Pakštas.

Radijo teatras. Vincas Mykolaitis-Putinas. „Altorių šešėly. Išsivadavimas“
„Knygos teatro“ spektaklis „Altorių šešėly. Išsivadavimas“. Sukurtas pagal Vinco Mykolaičio-Putino romano, išleisto Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos 2012 m. redakciją. Inscenizacijos autorius Raimondas Paškevičius, režisierius Saulius Vosylius. Vaidino aktoriai Raimondas Paškevičius, Redita Dominaitytė, Viktorja Kuodytė. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. 2014 m.

Radijo teatras. Kristijonas Donelaitis. „Metai“. „Žiemos rūpesčiai“
Kristijonas Donelaitis. Poema „Metai“. „Žiemos rūpesčiai“. Skaito Vladas Bagdonas, garso režisierė Sonata Jadevičienė. 2013 m.

Radijo teatras. Thorntonas Wilderis. „Ilga Kalėdų šventė“
Thorntonas Wilderis. „Ilga Kalėdų šventė“. Režisierius Cezaris Graužinis. garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina Laima Štrimaitytė, Saulius Sipaitis, Elvyra Žebertavičiūtė, Cezaris Graužinis, Andrius Bialobžeskis, Violeta Podolskaitė, Airida Gintautaitė, Tomas Kizelis, Vladas Bagdonas. 2003 m.

Radijo teatras. Vida Mikšytė. „Šedevras, arba vaidinimas pagal O’Henrį“
Vida Mikšytė. „Šedevras, arba vaidinimas pagal O’Henrį“. Režisierė Vida Mikšytė. Vaidina Vytautas Rumšas, Andrius Bialobžeskis, Giedrius Arbačiauskas, Aldona Janušauskaitė, Asta Stankūnaitė. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. 2012 m.

Radijo teatras. Justas Tertelis. „CV, arba kas aš esu?“
Justas Tertelis. „CV, arba kas aš esu?“. Režisierius Justas Tertelis. Vaidina J. Tertelis, V. Žitkus, A. Vilutytė, E. Bareikis. 2016 m.

Radijo teatras. Sigitas Geda, Juozas Pocius. „Babilono atstatymas“
Sigitas Geda, Juozas Pocius. „Babilono atstatymas“. Režisierius Juozas Pocius. Garso režisierius Vidmantas Kazlauskas.Vaidino aktoriai Jonas Čepaitis, Irena Garasimavičiūtė ir Evaldas Vyčinas. Grojo Petras Vyšniauskas, Arkadijus Gotesmanas ir Evaldas Vyčinas. 1997 m.

Radijo teatras. Maja Zade. „Bedugnė“
Majos Zade pjesė „Bedugnė“. Režisierė Giedrė Beinoriūtė, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina Eglė Špokaitė, Rytis Saladžius, Agnė Kaktaitė, Jonas Šarkus, Eimutis Kvosčiauskas, Elzė Gudavičiūtė. 2021 m.

Radijo teatras. Alfonsas Nyka-Niliūnas. „44-ieji: vasara ir ruduo“
Alfonsas Nyka-Niliūnas. „44-ieji: vasara ir ruduo“. Režisierius Pranas Morkus. Garso režisierė Indrė Stakvilė Ehrhardt. Vaidina Aleksas Kazanavičius 2001 m.

Radijo teatras. Liudvikas Jakimavičius. „Laimėtos lažybos“
Liudvikas Jakimavičius. „Laimėtos lažybos“. Sukurtas Edgaro Ly Masterso „Spūn Riverio antologijos“ motyvais.Režisierius Alvydas Šlepikas. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina aktoriai Vida Aniūkštytė, Inga Šalkauskaitė, Monika Bičiūnaitė, Larisa Kalpokaitė, Ridas Jasiulionis, Andrius Bialobžeskis, Arūnas Vozbutas, Giedrius Arbačiauskas, Džiugas Siaurusaitis, Rimantas Bagdzevičius, Remigijus Bučius ir Jonas Braškys. 2006 m.

Radijo teatras. Maurice Maeterlinck. „Nekviestoji viešnia“
Maurice Maeterlinck. „Nekviestoji viešnia“. Režisierius Gytis Lukšas. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina aktoriai Algimantas Masiulis, Kostas Smoryginas, Vidas Petkevičius, Vaida Būtytė ir Dalia Morozovaitė. 2004 m.

Radijo teatras. Gerhart Hauptmann. „Vieniši žmonės“
Gerhart Hauptmann. „Vieniši žmonės“. Režisierė Agnė Sunklodaitė, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina Aleksandras Kleinas, Eimantas Bareikis, Justina Mitkutė, Gabrielė Aničaitė, Vytautas Rašimas, Ramunė Skardžiūnaitė. 2017 m.

Radijo teatras. Max Frisch. „Ripas van Vinklis“
Max Frisch. „Ripas van Vinklis“. Režisierė Elena Baltrukonytė, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina aktoriai Rimantas Bagdzevičius, Eugenija Pleškytė, Audris Chadaravičius, Algimantas Zigmantavičius, Ferdinandas Jakšys, Mindaugas Capas, Almantas Šinkūnas, Sigitas Račkys, Karolis Dapkus, Agnė Gregorauskaitė, Algimantas Bružas ir Saulius Mykolaitis. 1992 m.

Radijo teatras. Peter Hacks. „Sakmė apie našlį“
Peter Hacks. „Sakmė apie našlį“. Režisierius Andrius Šiuša. Vaidina Gediminas Girdvainis, Rimantas Bagdzevičius, Vidas Petkevičius, Regina Zdanavičiūtė, Petras Dimša. 2007 m.

Radijo teatras. Vanda Juknaitė. „Ponios Alisos gimtadienis“
Vanda Juknaitė. „Ponios Alisos gimtadienis“. Režisierė Giedrė Beinoriūtė, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina Aldona Janušauskaitė, Gediminas Girdvainis, Laima Štrimaitytė, Valerijus Jevsejevas, Rytis Zemkauskas, Agnė Kaktaitė, Justas Tertelis, Jonas Šarkus. 2014 m.

Radijo teatras. Juozas Glinskis. „Kas yra Fokas Lyveris?“
Juozo Glinskio radijo pjesė „Kas yra Fokas Lyveris?“ Režisierius Vytautas Balsys. Vaidina Ramūnas Šimukauskas, Audrius Baniūnas, Saulius Bagaliūnas, Donatas Šimukauskas ir Andrius Žiurauskas. 2004 m.

Radijo teatras. Premjera. Paulina Pukytė. „Žuvies akys“
Paulina Pukytė. „Žuvies akys“. Režisierius Albertas Vidžiūnas, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina Vladas Bagdonas, Vaidotas Martinaitis, Sonata Visockaitė, Laimutė Štrimaitytė. Spektaklyje panaudota fragmentų iš kino filmo „Žvaigždžių karai“ ir Joseph Beuys performanso.(S)(piešinio autorė Jurga Šarapova)

Radijo teatras. Juozas Grušas. „Barbora Radvilaitė“
Juozas Grušas. „Barbora Radvilaitė“. Režisierius Agnius Jankevičius, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina Aldona Vilutytė, Aleksas Kazanavičius, Kristina Andrejauskaitė, Modestas Pachalka, Tomas Žaibus, Arnoldas Jalianiauskas, Judita Zareckaitė, Giedrius Kiela ir Jonas Verseckas. 2006 m.

Radijo teatras. Tadas Zaikauskas. „Visada yra ką pasakyti“
Tadas Zaikauskas. „Visada yra ką pasakyti“. Režisierius Augustinas Gricius. Vaidina Aldona Vilutytė, Dalius Mertinas, Ainis Storpirštis. 2011m.

Radijo teatras. Dainius Dirgėla. „Ąžuolas“
Dainius Dirgėla. „Ąžuolas“. „Tai pjesė apie šimtametį lietuvišką ąžuolą ir mus visus, gyvenančius po juo, – sako pjesės autorius. – Kasdienybės ritualuose ir procedūrose dažnai pametame esmę, įsikibę į reglamentų horizontales nebeįžvelgiame prasmės vertikalių... Pamatytas šimtametis ąžuolas mane visada priverčia pakelti akis aukštyn ir susimąstyti... Galbūt šios radijo pjesės Ąžuolo ošimas bus išgirstas, pravėdins mūsų galvas ir įpūs pagalvojimų apie tai, kur, kaip, dėl ko ir kodėl taip mes gyvename...“Spektaklio režisierius Alvydas Šlepikas. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina aktoriai Arūnas Sakalauskas, Andrius Bialobžeskis, Giedrius Arbačiauskas, Aldona Vilutytė, Gytis Norvilas, Inga Šalkauskaitė ir Ugnė Galadauskaitė.

Radijo teatras. Andre Maurois. „Liuksusinis viešbutis „Tanatos“
Iš radijo aukso fondo. Andre Maurois. „Liuksusinis viešbutis „Tanatos“. Radijo spektaklis sukurtas pagal Andrė Morua apsakymą. Vertė Pranas Morkus. Režisavo Vytautas Čibiras.Vaidina aktoriai Arnas Rosenas, Audris Chadaravičius, Vladas Jurkūnas, Irena Garasimavičiūtė, Alfas Radzevičius, Regina Paliukaitytė, Eugenija Pleškytė, Marija Rasteikaitė ir Antanas Pikelis. Garso režisierius Viktoras Žeimys. 1966 m.

Radijo teatras. Kazys Boruta. „Baltaragio malūnas“
Kazys Boruta. „Baltaragio malūnas“. Režisierius Agnius Jankevičius, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina Arnoldas Jalianiauskas, Judita Urnikytė, Jonas Verseckas, Dalia Morozovaitė, Eimutis Kvosčiauskas, Paulius Tamolė ir kt. 2005 m.

Radijo teatras. Aidas Jurašius. „Įvaikinti“
Aidas Jurašius. „Įvaikinti“. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina Ainis Storpirštis ir Gabija Urniežiūtė. 2018m.

Radijo teatras. Vida Mikšytė. „Paskutinis polonezas Florencijoje”
Vidos Mikšytės radijo pjesė Mykolui Kleopui Oginskiui atminti. Režisavo autorė. Vaidina Aldona Janušauskaitė ir Vytautas Rumšas. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. 2015 m.

Radijo teatras. Alvydas Šlepikas. „Piemuo“
Alvydo Šlepiko pjesė „Piemuo“. Rež. Eglė Vertelytė. Vaidina: Dainius Kazlauskas, Ainis Storpirštis, Rimantas Bagzevičius, Eglė Mikulionytė, Elvinas Juodkazis, Digna Kulionytė, Aistė Gramantaitė. 2021 m.

Radijo teatras. Rolandas Rastauskas ir Arkadijus Gotesmanas. „Metimas“
Poeto Rolando Rastausko ir perkusininko Arkadijaus Gotesmano poetinė-draminė kompozicija „Metimas“. 2005 m. įrašas.

Radijo teatras. Birutė Kapustinskaitė. „Niekada nežinai“
Birutės Kapustinskaitės pjesė „Niekada nežinai“. Režisierė Aldona Vilutytė. Garso režisierius Saulius Urbanavičius. Kompozitorius Vytautas Leistrumas.Vaidina LMTA Vaidybos kurso studentai: Joris Zaliauskas, Irena Sikorskytė, Urtė Povilauskaitė, Martynas Berulis, Matas Sigliukas, Povilas Barzdžius, Kasparas Varanavičius, Erika GrigelevičiūtėGarso režisūrą kuria LMTA Garso dizainos kurso studentai: Laurynas Kamarauskas, Jonas Parfionov, Rūta Girnytė, Marius Pakštas, Vilius Daumantas.2020 m.įrašas

Radijo teatras. Žemaitė. „Trys mylimos“
Žemaitės „Trys mylimos“. Režisierius Alvydas Šlepikas. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidino: Vitalija Mockevičiūtė, Dainius Jankauskas, Vaidotas Martinaitis, Emilija Latėnaitė, Eglė Lėkštutytė. 2012 m.

Radijo teatras. Miglė Anušauskaitė. „Pasitikėjimo žaidimas“
Miglė Anušauskaitė. „Pasitikėjimo žaidimas“. Režisierius Aleksandras Špilevoj, garso režisierė Lina Dainienė. Vaidina Laurynas Jurgelis, Raimondas Klezys, Rugilė Jankauskytė, Mindaugas Ancevičius, Ieva Brikė, Ieva Jackevičiūtė, Aleksandras Špilevoj. 2021 m.

Radijo teatras. Pierre Boileau, Thomas Narcejac. „Vilkės“
Pierre Boileau, Thomas Narcejac. „Vilkės“. Režisierius Rimantas Bagdzevičius. Scenarijaus autorė Vida Mikšytė. Vaidina aktoriai Jolanta Dapkūnaitė, Larisa Kalpokaitė, Rimantė Valiukaitė ir Rimantas Bagdzevičius. 2011 m.

Radijo teatras. Erich Maria Remarque. „Naktis Lisabonoje“
Radijo spektaklis „Naktis Lisabonoje“ – sukurtas pagal Ericho Marijos Remarko romaną. Vertė Osvaldas Aleksa. Scenarijaus autorė Vida Mikšytė. Režisierė Inga Tamulevičienė. Garso režisierė Lina Dainienė.Vaidino aktoriai Nijolė Gelžinytė, Vytautas Rumšas ir Saulius Bareikis.2002 m.

Radijo teatras. Herkus Kunčius. „Dirbtinis pluoštas“
Herkus Kunčius. „Dirbtinis pluoštas“. Režisierius Albertas Vidžiūnas, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina aktoriai Jurgis Domaševičius, Sonata Visockaitė, Rimantė Valiukaitė, Rimgaudas Karvelis, Rasa Rapalytė ir Saulius Sipaitis. 2006 m.

Radijo teatras. Pranas Morkus. „Čerėjos sapnai“
Pranas Morkus. „Čerėjos sapnai“. O. Milašiaus biografijos epizodai. Vaidina Ramutis Rimeikis, Aleksas Kazanavičius, Virgilijus Kubilius, Vincas Aleknavičius, Pranas Morkus. 2002 m.

Radijo teatras. Friedrich Bestenreiner. „Vizijų karas“
Friedrich Bestenreiner. „Vizijų karas“. Režisierius Cezaris Graužinis. Vaidino Eglė Mikulionytė, Karina Metrikytė, Irmantas Jankaitis, Andrius Paulavičius, Gintautas Ryliškis ir Cezaris Graužinis. 1996 m.

Radijo teatras. Žydrūnas Drungilas. „Mėnulio pudra“
Žydrūnas Drungilas. „Mėnulio pudra“. Režisierė Agnė Sunklodaitė, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina E. Bareikis, J. Marčėnas, V. Rašimas, J.Korpačiova. 2016 m.

Radijo teatras. Gediminas Jankus. „Sugrįžimas“
Gediminas Jankus. „Sugrįžimas“. Aktoriaus Algimanto Masiulio monospektaklis. 2012 m.

Radijo teatras. Teklė Kavtaradzė. „Dingo moteris“
Teklė Kavtaradzė. „Dingo moteris“. Režisierius Vytautas Rašimas. Vaidina Valerijus Jevsejevas, Lukas Malinauskas, Agnė Sunklodaitė, Vytautas Rašimas. Garso režisierė Sonata Jdevičienė. 2019 m.

Radijo teatras. Daiva Čepauskaitė. „Atviras lūžis“
Daiva Čepauskaitė. „Atviras lūžis“. Režisierė Inga Tamulevičienė.Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina aktoriai Neringa Varnelytė, Evaldas Jaras, Inga Petrauskaitė ir Elvyra Žebertavičiūtė. 2004 m.

Radijo teatras. Vida Mikšytė. „Meilės istorija pagal Vaižgantą“
Vida Mikšytė. „Meilės istorija pagal Vaižgantą“. Režisierė Inga Tamulevičienė. Vaidina Giedrius Arbačiauskas, Judita Urnikytė, Saulius Čiučelis, Vytautas Rumšas, Juozas Baužys. 2019 m.

Radijo teatras. Ivan Radojev. „Raudona ir ruda“
Ivan Radojev. „Raudona ir ruda“. Režisierius Jonas Vaitkus. Garso režisierius Algirdas Mateika.Vaidina aktoriai Rimantas Bagdzevičius, Algimantas Masiulis, Leonardas Zelčius, Viktoras Valašinas, Doloresa Kazragytė, Remigijus Sabulis, Robertas Vaidotas, Valentinas Masalskis, Antanina Mackevičiūtė, Viktoras Šinkariukas, Algimantas Norvila, Algirdas Vrubliauskas, Petras Venslovas, Algis Matulionis, Nijolė Lepeškaitė, Albinas Budnikas ir Aleksandras Rubinovas.1981 m.

Radijo teatras. Primo Levi. „Lilita“
Primo Levi. „Lilita“. Režisierius Pranas Morkus. Vaidina Gediminas Girdvainis. 2001 m.

Radijo teatras. Aidas Jurašius. „Sugrįžimas į savaną“
Aidas Jurašius. „Sugrįžimas į savaną“. Vaidina Valentinas Masalskis ir Viktorija Kuodytė. Spektaklį režisavo Sonata Barčytė-Jadevičienė ir Vida Mikšytė. 2015m.

Radijo teatras. Kristian Smeds. „Sušalę paveikslai“
Kristian Smeds. „Sušalę paveikslai“. Režisierė Ramunė Kudzmanaitė. Vaidina Gediminas Girdvainis, Eglė Gabrėnaitė, Irena Tamošiūnaitė, Balys Latėnas, Arvydas Dapšys, Vaida Būtytė, Audrius Bružas. 2003 m.

Radijo teatras. Aurelija Čeredejevaitė. „Ką aš jaučiu“
Aurelija Čeredejevaitė. „Ką aš jaučiu“. Režisierė Aurelija Čeredejevaitė. Vaidina Dalia Storyk, Saulė Degutytė, Aurelija Čeredejevaitė, Alma Grybauskaitė, Remigijus Bučius, Edita Zyzaitė. 2003 m.

Radijo teatras. Bronius Bušma. „Audroje“
Bronius Bušma. Radijo pjesė „Audroje“. Režisierius Stasys Noreikis. Vaidina aktoriai Paulius Čižinauskas, Mantas Vaitekūnas, Aušra Štukytė ir Vladas Bagdonas. 2003 m.

Radijo teatras. Friedrich Durrenmatt. „Procesas dėl asilo šešėlio“
Iš radijo teatro aukso fondo. Friedrich Durrenmatt. „Procesas dėl asilo šešėlio“. Režisierius Vytautas Čibiras. Garso režisierius Regimantas Kudirka. Vaidina aktoriai Audris Chadaravičius, Vladas Bagdonas, Jonas Kavaliauskas, Regina Paliukaitytė, Nijolė Gelžinytė, Saulius Sipaitis, Algirdas Grašys, Irena Garasimavičiūtė,Tomas Vaisieta, Juozas Meškauskas, Juozas Rygertas, Karolis Dapkus, Elžbieta Laucevičiūtė, Sigitas Račkys,Vladas Radvilavičius, Algirdas Sabalys, Mykolas Smagurauskas ir Adolfas Večerskis. 1980 m.

Radijo teatras. Premjera. Artūras Voiničius. „Tie iš bibliotekos“
Pirmasis radijo pjesių kūrimo hakatonas „Iškoduoti freską“. Artūras Voiničius. „Tie iš bibliotekos“. Režisierius Augustas Gornatkevičius. Kompozitorius ir garso režisierius Jokūbas Tulaba. Vaidina Julija Korpačiova, Aldona Vilutytė, Petras Šimonis.

Radijo teatras. Premjera. Dainius Vanagas. „Metraštininkė“
Premjera. Pirmasis radijo pjesių kūrimo hakatonas „Iškoduoti freską“. Dainius Vanagas. „Metraštininkė“. Režisierius Naubertas Jasinskas. Kompozitorius Gintaras Sodeika, garso režisierius Aleksej Saralidze, scenografas Jurgis Mačiūnas. Vaidina Matas Dirginčius, Alvydė Pikturnaitė.

Radijo teatras. Premjera. Modesta Jurgaitytė. „Kova“ / „For future“
Premjera. Pirmasis radijo pjesių kūrimo hakatonas „Iškoduoti freską“. Modesta Jurgaitytė. „Kova“ / „For future“. Režisierė Uršulė Bartoševičiūtė. Kompozitorė – Marija Paškevičiūtė. Garso režisierė – Kristina Juškevičiūtė. Vaidina Donatas Stakėnas, Karolis Legenis, Eglė Ancevičiūtė, Vilma Raubaitė, Tomas Žaibus.

Radijo teatras. Ingmar Bergman. „Intymi išpažintis“
Ingmar Bergman. Monopjesė „Intymi išpažintis“. Režisierius Vytautas V. Landsbergis. Vaidina Olita Dautartaitė. 2004 m.

Radijo teatras. Sigitas Parulskis. „Nenoriu susipažinti“
Sigitas Parulskis. „Nenoriu susipažinti“. Režisierius Algimantas Pociūnas. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė.Vaidina aktoriai: Saulius Mykolaitis, Jolanta Dapkūnaitė, Algimantas Pociūnas ir Aldona Vederaitė. 2005 m.

Radijo teatras. Premjera. Miglė Anušauskaitė. „Pasitikėjimo žaidimas“
Miglė Anušauskaitė. „Pasitikėjimo žaidimas“. Režisierius Aleksandras Špilevoj, garso režisierė Lina Dainienė. Vaidina Laurynas Jurgelis, Raimondas Klezys, Rugilė Jankauskytė, Mindaugas Ancevičius, Ieva Brikė, Ieva Jackevičiūtė, Aleksandras Špilevoj.

Radijo teatras. Maja Zade. „Bedugnė“
Maja Zade. „Bedugnė“. Režisierė Giedrė Beinoriūtė, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vertė Dominykas Norkūnas. Vaidina Eglė Špokaitė, Rytis Saladžius, Agnė Kaktaitė, Jonas Šarkus, Eimutis Kvosčiauskas , Elzė Gudavičiūtė. Vertimas ir adaptavimas parengtas bendradarbiaujant su Vokietijos ambasada Vilniuje. 2021 m.

Radijo teatras. Charles Dickens. „Kalėdų giesmė“
Charles Dickens „Kalėdų giesmė”. Radiofonizacijos autorius ir režisierius Romualdas Vikšraitis, garso režisierė Lina Dainienė. Vaidina aktoriai Tadas Gudaitis, Dainius Kazlauskas, Algimantas Butvilas, Žaneta Jablonskytė-Gudaitienė, Karolis Norvilas, Vaiva Mačenskienė, Indrė Jaraitė, Paulius Valaskevičius, Ingrida Žiliūtė-Antonovienė, Šarūnas Januškevičius, Dovydas Laukys, Adomas Dimša, Elzė Stakauskaitė, Benas Stakauskas, Linas Ambrazevičius ir kiti. 2019 m.

Radijo teatras. Alvydas Šlepikas. „Piemuo“
Alvydas Šlepikas. „Piemuo“. Režisierė Eglė Vertelytė. Vaidina: Dainius Kazlauskas, Ainis Storpirštis, Rimantas Bagzevičius, Eglė Mikulionytė, Elvinas Juodkazis, Digna Kulionytė, Aistė Gramantaitė. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. 2021 m.

Radijo teatras. Ernest Hemingway. „Baltieji drambliai“
Iš radijo teatro aukso fondo. Ernest Hemingway. „Baltieji drambliai“. Režisierius Vytautas Čibiras. Vaidina aktoriai Monika Mironaitė ir Henrikas Kurauskas. 1963 m.

Radijo teatras. Vida Mikšytė. „Vainikas Poetui“
Biografinis radijo spektaklis apie poetą Maironį. Režisierė Vida Mikšytė. Vaidina Bagdonas Vladas, Michelevičiūtė Dalia, Janušauskaitė Aldona, Rumšas Vytautas, Arbačiauskas Giedrius, Stonytė Dalia ir kt. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. 2012 m.

Radijo teatras. Agatha Cristie. „Nemėjos liūtas“
Agatha Cristie. „Nemėjos liūtas“. Režisierė Elena Baltrukonytė. 1990 m.

Radijo teatras. Liudmila Petruševskaja. „Mirties bausmė“
Liudmila Petruševskaja. „Mirties bausmė“. Režisierė Alicija Žukauskaitė. Vaidina aktoriai Ramūnas Šimukauskas, Saulius Bagaliūnas, Andrius Žiurauskas, Donatas Šimukauskas ir Audrius Baniūnas.Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 2004 m.

Radijo teatras. Fiodoras Dostojevskis. „Baltosios naktys“
Fiodoras Dostojevskis. „Baltosios naktys“. Režisierius Olegas Kesminas. Vaidina Justas Tertelis, Asta Stankūnaitė, Jonas Sakalauskas, Aldona Janušauskaitė . Garso režisierė Sonata Jadevičienė. 2009m.

Radijo teatras.. Adomas Mickevičius. „Vėlinės. IV dalis“
Adomas Mickevičius. „Vėlinės. IV dalis“. Režisierė Agnė Sunklodaitė. Vaidina J.Rašimas, B.Petrauskaitė, V. Petrauskas, V. Kreišmonas, B.Kreišmonaitė , E. Rašimaitė, M. Ancevičius, V. Rašimas/. 2019 m.

Radijo teatras. Maja Zade. „Bedugnė”
Premjera. Majos Zade pjesė „Bedugnė“. Režisierė Giedrė Beinoriūtė, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vertė Dominykas Norkūnas. Vaidina Eglė Špokaitė, Rytis Saladžius, Agnė Kaktaitė, Jonas Šarkus, Eimutis Kvosčiauskas , Elzė Gudavičiūtė. Vertimas ir adaptavimas parengtas bendradarbiaujant su Vokietijos ambasada Vilniuje.

Radijo teatras. Antonas Čechovas. „Piršlybos“
Antono Čechovo vieno veiksmo pokštas „Piršlybos“. Režisierė Nijolė Baronienė. Vaidina aktoriai Sigitas Račkys, Inga Burneikaitė ir Mindaugas Capas. 1996 m.

Radijo teatras. Kristijono Donelaičio poema „Metai“. „Rudens gėrybės“
Vieno aktoriaus teatras. Rolandas Kazlas skaito Kristijono Donelaičio poemą „Metai“. „Rudens gėrybės“. Įrašyta 2013 m.Garso režisierė Sonata Jadevičienė.

Radijo teatras. Lazdynų Pelėda. „Motulė paviliojo“
Lazdynų Pelėda. „Motulė paviliojo“. Režisierė Elena Baltrukonytė. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė.Vaidina aktoriai: Agnė Gregorauskaitė, Regina Paliukaitytė, Laima Štrimaitytė, Lilija Žadeikytė ir Elvyra Žebertavičiūtė.Spektaklis įrašytas 1992 m.

Radijo teatras. Gundega Repšė. „Vestsaido sodas“
Gundega Repšė. „Vestsaido sodas“. Režisierė Marija Misiūnaitė. Vaidina aktoriai Elvyra Žebertavičiūtė ir Gabija Ryškuvienė. 2005 m.

Radijo teatras. Laimonas Kinčius. „Šeima“
Laimono Kinčiaus radijo vaidinimas „Šeima“. Režisierius Antanas Venckus. Garso režisierius Virgis Jasiūnas.Vaidina aktoriai Pranas Piaulokas, Dalius Jančiauskas, Faustina Laurinaitytė ir Inga Norkutė. Spektaklis įrašytas 2003 m.

Radijo teatras
Radijo teatras Marsha Norman. „Labanakt, mama“. Režisierė Elvyra Žebertavičiūtė. 1994 m.

Radijo teatras. Tomas Arūnas Rudokas. „Džiazas už dyka“
Tomas Arūnas Rudokas. „Džiazas už dyka“. Režisierius Albertas Vidžiūnas. Vaidina aktoriai Tomas Kizelis, Dovilė Šilkaitytė. 2003 m.

Radijo teatras. Herkus Kunčius. „Euforinė savaitgalio karuselė“
Herkus Kunčius. „Euforinė savaitgalio karuselė“. Režisierius Alvydas Šlepikas. Garso režisierė Indrė Stakvilevičiūtė. Vaidina aktoriai Vida Aniukštytė, Saulius Mykolaitis ir Arūnas Sakalauskas. 1999 m.

Radijo teatras. Tilė Vakarė. „Raudona lapė skylėtame danguje“
Tilė Vakarė. „Raudona lapė skylėtame danguje“. Režisierius Vytautas Balsys. Garso režisierius Arnoldas Akelaitis. Vaidina aktoriai Asta Steponavičiūtė, Sonata Visockaitė, Audronė Daugėlytė, Saulius Bagaliūnas, Donatas Šimukauskas, Andrius Žiūrauskas ir Ramūnas Šimukauskas. 2005 m.

Radijo teatras. Muzikinė pasaka „Žmona Deivė“
Muzikinė pasaka „Žmona Deivė“. Režisierė Inga Tamulevičienė. Garso režisierius Viktoras Vinogradnas.Vaidina Brigita Bublytė, groja Ana Čekasina ir Vytis Nivinskas. Muzikos autorė Brigita Bublytė. 2007 m.

Radijo teatras. Nijolė Drungilaitė. „Dviese“
Nijolės Drungilaitės radijo pjesė „Dviese“. Režisierius Povilas Gaidys. Garso režisierė Indrė Stakvilė Ehrhardt.Vaidina aktoriai Nelė Savičenko ir Vytautas Anužis.Spektaklis įrašytas 2003 m.

Radijo teatras. Oscar Wilde. „Žvejys ir jo siela“
Oscar Wilde. „Žvejys ir jo siela“. Režisierius Rimas Driežis. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina: Elvyra Žebertavičiūtė, Butvidas, Elvyra Piškinaitė, Rimgaudas Karvelis, Dalius Butkus,Vilius Kirklionis, Sigita Mikalauskaitė, Deivis Sarapinas. 2012 m.

Radijo teatras. Antanas Vienuolis. „Paskenduolė“
Antanas Vienuolis. „Paskenduolė“. Scenarijaus autorė Vida Mikšytė. Režisierė Alicija Žukauskaitė.Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Kompozitorius Šarūnas Nakas. Vaidina aktoriai: Brigita Bublytė, Rūta Staliliūnaitė, Tomas Žaibus, Agnė Gregorauskaitė, Aldona Janušauskaitė, Tomas Vaisieta, Aleksandras Kleinas. Mantas Cegelskas, Saulius Čiučelis, Vytautas Gasiliūnas, Donata Kielaitė, Aleksandras Kleinas, Neringa Nekrašiūtė, Laurynas Perkumas ir Artūras Sužiedėlis. 2008 m.

Radijo teatras. Kristijonas Donelaitis. „Metai. Vasaros darbai“
Kristijonas Donelaitis. „Metai. Vasaros darbai“. Skaito aktorius Vytautas Anužis.

Radijo teatras. Audra Baranauskaitė „Tavo vėjas už mano lango“
Audros Baranauskaitės pjesė „Tavo vėjas už mano lango“.Spektaklio režisierė Ramunė Kudzmanaitė. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina aktoriai: Gerdą – Gabija Ryškuvienė, Miką – Vytautas Anužis, Gerdos motiną – Vaiva Mainelytė.Įrašyta 2011 m.

Radijo teatras. Vida Mikšytė. „Tautoj, audroj, dainoj ieškokite manęs... Bernardas Brazdžionis“
„Tautoj, audroj, dainoj ieškokite manęs...Bernardas Brazdžionis“. Panaudoti įrašai iš LRT archyvų. Scenarijaus autorė Vida Mikšytė, režisierė Inga Tamulevičienė, garso režisierė Lina Dainienė. Dalyvavo aktoriai Aldona Vilutytė ir Virgilijus Kubilius. Įrašyta 2008 m.

Radijo teatras. Vanda Juknaitė. „Ponios Alisos gimtadienis“
Vanda Juknaitė. „Ponios Alisos gimtadienis“. Vaidina aktoriai: Aldona Janušauskaitė, Gediminas Girdvainis, Laima Štrimaitytė, Valerijus Jevsejevas, Rytis Zemkauskas, Agnė Kaktaitė, Justas Tertelis, Jonas Šarkus. Režisierė Giedrė Beinoriūtė. Garso režisierė Sonata Jadevičienė

Radijo teatras. Premjera. Alvydas Šlepikas. „Piemuo“
Premjera. Alvydo Šlepiko pjesė „Piemuo“. Režisierė Eglė Vertelytė, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina: Dainius Kazlauskas, Ainis Storpirštis, Rimantas Bagdzevičius, Eglė Mikulionytė, Elvinas Juodkazis, Digna Kulionytė, Aistė Gramantaitė. 2021m.

Radijo teatras. Birutė Pūkelevičiūtė. „Rauda“
Birutė Pūkelevičiūtė. „Rauda“. Režisierė Elena Baltrukonytė. Vaidina Rimantas Bagdzevičius, Eglė Gabrėnaitė, Regina Paliukaitytė, Aldona Janušauskaitė. 1994m.

Radijo teatras. Sigitas Parulskis. „Labai triukšminga vieta gyventi“
Sigitas Parulskis. „Labai triukšminga vieta gyventi“. Režisierius Juozas Javaitis, garso rež. Sonata Jadevičienė. Vaidina Gailė Butvilaitė, Aleksas Kazanavičius, Tauras Čižas, Karolis Kasperavičius. 2020 m.

Radijo teatras. Leonidas Andrejevas. „Monumentas“
Leonidas Andrejevas. „Monumentas“. Režisierė Alicija Žukauskaitė, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Viktorija Kuodytė, Arūnas Storpirštis, Vytautas Rumšas,Alvydas Šlepikas, Sigitas Račkys, Evaldas Jaras, Darius Gumauskas, Algirdas Dainavičius ir Tomas Žaibus. 2007 m.

Radijo teatras. James Hadley Chase. „Viskas pagal įstatymą“
James Hadley Chase. „Viskas pagal įstatymą“. Režisierius Algimantas Bružas, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina aktoriai: Rimantas Bagdzevičius, Elvyra Žebertavičiūtė, Algimantas Bružas, Audris Chadaravičius, Gediminas Girdvainis, Regina Paliukaitytė, Mėta Vabalaitė, Jonas Kavaliauskas, Eimutis Braziulis, Vilius Petrauskas, Jolanta Dapkūnaitė ir Juozas Rygertas. 1995 m.

Radijo teatras. Vida Mikšytė. „Laisvės anatomija“
„Laisvės anatomija“. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė. Spektaklyje panaudota Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro dokumentinė medžiaga: Dainavos apygardos partizano Liongino Baliukevičiaus-Dzūko dienotaštis ir KGB archyvo Vilniuje operatyvinė byla „Kanibalai”. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina Ramūnas Abukevičius, Vidmantas Fijalkauskas, Vytautas Anužis, Andrius Gaučas. 2016m.

Radijo teatras
Radijo teatrasErich Maria Remarque. „Naktis Lisabonoje“. Režisierė Inga Tamulevičienė. 2002 m.

Radijo teatras. Birutė Kapustinskaitė. „Niekada nežinai“
Birutė Kapustinskaitė. „Niekada nežinai“. Režisierė Aldona Vilutytė, garso režisierius Saulius Urbanavičius. Kompozitorius Vytautas Leistrumas. Vaidina LMTA vaidybos kurso studentai. Garso režisūrą kuria LMTA Garso dizainos kurso studentai. 2020m.

Radijo teatras. Arthur Schnitzler. „Lemtingas bilietas“
„Lemtingas bilietas“ – Arthur Schnitzler novelės „Leitenantas Gustlis“ motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Jadevičienė.Vaidina Gintaras Adomaitis, Irmantas Jankaitis, Jonas Tertelis. 2009 m.

Radijo teatras. Bjorga Vik. „Kelionė į Veneciją“
Iš radijo aukso fondo. Bjorga Vik. „Kelionė į Veneciją“. Režisierė Daiva Adamonytė. Vaidina aktoriai Monika Mironaitė, Jonas Kavaliauskas, Rimantas Bagdzevičius ir Larisa Kalpokaitė. 1997 m.

Radijo teatras. Fiodoras Dostojevskis. „Baltosios naktys“
Fiodoras Dostojevskis. „Baltosios naktys“. Režisierius Olegas Kesminas, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina Justas Tertelis, Asta Stankūnaitė, Jonas Sakalauskas, Aldona Janušauskaitė . 2009 m.

Radijo teatras. Vida Mikšytė. „Vienuolio kapucino monologai Paberžėje“
Vida Mikšytė. „Vienuolio kapucino monologai Paberžėje“. Radijo spektaklis, skirtas kunigui, vienuoliui, pamokslininkui, poetui, vertėjui, intelektualui ir disidentui Tėvui Stanislovui atminti.

Radijo teatras. Vaiva Grainytė. „Nuo ašies“
Vaiva Grainytė. „Nuo ašies“. Režisierė Saulė Norkutė. Vaidina Malinauskaitė Giedrė, Fijalkauskas Vidmantas, Kryževičienė Jolanta, Miščenko Ana . 2015 m.

Radijo teatras. Tadas Zaikauskas. „Asmenukė su Smetona“
Tadas Zaikauskas. „Asmenukė su Smetona“. Režisierius Augustinas Gricius, garso režisierė Lina Dainienė. Vaidina J. Gricius , V. Martinaitis , J. Žalakevičius , R. Valiukaitė, G. Savickas, G. Rudzienė, R. Driežis, E. Jaras, V. Mockevičiūtė. 2018 m.

Radijo teatras. Andre Maurois. „Kaip būti mylima”
Iš radijo teatro aukso fondo. Andre Maurois. „Kaip būti mylima”. Rež. Elena Baltrukonytė. Vaidina A. Masiulis, D. Kazragytė. 1977 m.

Radijo teatras. Arthur Conan Doyle. „Mazarinio brangakmenis“
Arthur Conan Doyle. „Mazarinio brangakmenis“. Režisierė Elena Baltrukonytė, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina Rimantas Bagdzevičius, Arvydas Dapšys, Vytautas Dumšaitis, Audris Chadaravičius, Sigitas Račkys ir Romas Ramanauskas. 1992 m.

Radijo teatras. Franz Kafka. „Pataisos darbų kolonijoje“
Franz Kafka. „Pataisos darbų kolonijoje“. Režisierius Vytautas Čibiras. Vaidina Sigitas Račkys, Audris Chadaravičius. 1995 m.

Radijo teatras. Judita Vaičiūnaitė. „Dialogai su Emilija“
Judita Vaičiūnaitė. „Dialogai su Emilija“. Režisierius Jonas Vaitkus, kompozitorė Jurgita Mieželytė. Vaidina Viktorija Kuodytė, Saulius Balandis. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. 2007 m.

Radijo teatras. Pranas Morkus. „Paukščiai“
Pranas Morkus. „Paukščiai“. Režisierius Gytis Lukšas. Garso režisierė Jadevičienė Sonata. Vaidina Michelevičiūtė Dalia, Petkevičius Vidas, Janušauskaitė Aldona, Tomkus Vytautas, Kuzinas Tomas, Sadukas Algimantas.2002 m.

Radijo teatras. Agatha Christie. „Raudonas signalas“
Agatha Christie. „Raudonas signalas“. Režisierė Elena Baltrukonytė. Vaidina aktoriai Jonas Kavaliauskas, Jurga Kurauskaitė, Agnė Gregorauskaitė, Henrikas Kurauskas, Juozas Kisielius, Olita Dautartaitė ir Algimantas Bružas. 1990 m.

Radijo teatras. Gendrutis Morkūnas. „Tikro vyro šou visai šeimai“
Gendrutis Morkūnas. „Tikro vyro šou visai šeimai“. Režisierė Inga Tamulevičienė, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina aktoriai Kęstutis Jakštas, Larisa Kalpokaitė, Gintaras Mikalauskas, Ilona Kvietkutė ir Vaidas Vilius. 2005 m.

Radijo teatras. Kristijonas Donelaitis. Poema „Metai“. „Žiemos rūpesčiai“
Kristijonas Donelaitis. Poema „Metai“. „Žiemos rūpesčiai“. Skaito aktorius Vladas Bagdonas, garso režisierė Sonata Jadevičienė.

Radijo teatras. Friedrich Durrenmatt. „Fizikai“
Iš radijo aukso fondo. Friedrich Durrenmatt. „Fizikai“. Režisierius Juozas Miltinis. 1973 m. Vaidina Šulgaitė Eugenija, Mikalauskaitė Romualda, Melėnaitė Dalia,Vitkus Kazys, Masiulis Algimantas, Babkauskas Bronius, Banionis Donatas ir kt.

Radijo teatras. Charles Dickens. „Kalėdų giesmė“
Charles Dickens. „Kalėdų giesmė“. Režisierius Romualdas Vikšraitis. Garso režisierė Lina Dainienė. 2019 m.

Radijo teatras. Premjera. Birutė Kapustinskaitė. „Niekada nežinai“
Birutė Kapustinskaitė. „Niekada nežinai“. Režisierė Aldona Vilutytė, garso režisierius Saulius Urbanavičius. Kompozitorius Vytautas Leistrumas. Vaidina LMTA vaidybos kurso studentai.

Radijo teatras. Šedevras, arba vaidinimas pagal O‘Henrį
Vidos Mikšytės radijo pjesė O'Henrio apsakymų motyvais. Vaidina aktoriai: V. Rumšas, A. Janušauskaitė, A. Bialobžeskis, G. Arbačiauskas. A. Stankūnaitė. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. 2012 m.

Radijo teatras. Antonas Čechovas. „Vyrų melai”
Radijo vaidinimas „Vyrų melai” pagal A. Čechovo apsakymus „Kelionė” ir „Diplomatija”. Režisierius Gytis Lukšas, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina aktoriai Vidas Petkevičius ir Kostas Smoriginas. 2002 m.

Radijo teatras. Ardis Lyvesas. „Karalienės Mod žemė“
Ardis Lyvesas. „Karalienės Mod žemė“. Režisierius Justinas Bautrėnas. 1975 m.

Radijo teatras. „CV, arba kas aš esu?“
Justas Tertelis. „CV, arba kas aš esu?“ Režisierius Jonas Tertelis. Vaidina V. Šumilovaitė, J. Šarkus, V. Žitkus, G. Kiela, E. Bareikis, J. Marčėnas, V. Čekanauskas, A. Vilutytė, J. Tertelis, B. Vasauskaitė. Garso režisieriai S. Jadevičienė, V. Leistrumas. 2016 m.

Radijo teatras. Jean Cocteau. „Žmogaus balsas“
Jean Cocteau. „Žmogaus balsas“. Monikos Mironaitės monospektaklis. Režisierė Elena Baltrukonytė. 1973m.

Radijo teatras. Maurice Maeterlinck. „Nekviestoji viešnia“
Maurice Maeterlinck. Vienaveiksmė drama „Nekviestoji viešnia“. Rež. Gytis Lukšas. Garso režisierė Sonata Jadevičienė.Vaidina aktoriai Algimantas Masiulis, Kostas Smoriginas, Vidas Petkevičius, Vaida Būtytė ir Dalia Morozovaitė. Įrašyta 2005 m.

Radijo teatras. Sigitas Parulskis. „Labai triukšminga vieta gyventi“
Premjera. Sigitas Parulskis. „Labai triukšminga vietagyventi“. Režisierius Juozas Javaitis. Vaidina Gailė Butvilaitė, Tauras Čižas, Aleksas Kazanavičius, Karolis Kasperavičius. Garso režisierė Sonata Jadevičienė.

Radijo teatras. Peter Hacks. „Sakmė apie našlį“
Peter Hacks. „Sakmė apie našlį“. Režisierius Andrius Šiuša. Vaidina G. Girdvainis, R. Bagdzevičius, P. Dimša, V. Petkevičius, R. Zdanavičiūtė. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. 2002m. įrašas.

Radijo teatras. Aidas Jurašius. „Sugrįžimas į savaną“
Aidas Jurašius. „Sugrįžimas į savaną“. Režisierė Vida Mikšytė-Morkevičienė. Vaidina aktoriai Valentinas Masalskis ir Viktorija Kuodytė. Garso režisierė Sonata Jadevičienė.

Radijo teatras. Albertas Navickas. „Paukščiai migruoja į Asyžių“
Albertas Navickas. „Paukščiai migruoja į Asyžių“. Režisierė Agnė Marcinkevičiūtė. Vaidina aktoriai S. Čėpla, D. Vengelis, A. VIdžiūnas, S. Visockaitė, K. Metrikytė. 2003 m.

Radijo teatras. Nida Timinskaitė. „Šis tas apie mus, arba beveik lietuviški inkliuzai“
Nida Timinskaitė. „Šis tas apie mus, arba beveik lietuviški inkliuzai“. Režisierius Virgilijus Kubilius. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. 2006 m.

Radijo teatras. Gilbert Keith Chesterton. „Teisėjo veidrodis“
Gilbert Keith Chesterton. „Teisėjo veidrodis“. Režisierė Elena Baltrukonytė. 1989 m. įrašas. Vaidina R. Butkevičius, J. Kavaliauskas, J. Kisielius, S. Račkys, J. Rygertas, A. Zigmantavičius.

Radijo teatras. Renata Šerelytė. „Skenduolė“
Renata Šerelytė. „Skenduolė“. Režisierius Algirdas Dausa. 1996 m. įrašas.

Radijo teatras. Nikolaj Jevreinov. „Naujasis Faustas“
Nikolaj Jevreinov. „Naujasis Faustas“. Rež. Gytis Lukšas. 2002 m. įrašas.

Radijo teatras. Slavomir Mrožek. „Karolis“
Slavomir Mrožek. „Karolis“. Rež. Vytautas Čibiras. 1994 m. įrašas.

Radijo teatras. Juozas Grušas. „Barbora Radvilaitė“ II dalis
Juozas Grušas. „Barbora Radvilaitė“. Rež. Agnius Jankevičius. 2006 m. įrašas.

Radijo teatras. Juozas Grušas. „Barbora Radvilaitė“ I dalis
Juozas Grušas. „Barbora Radvilaitė“. Režisierius Agnius Jankevičius. Vaidina aktoriai Aldona Vilutytė, Aleksas Kazanavičius,Tomas Žaibus, Arnoldas Jalianiauskas, Kristina Andrejauskaitė, Modestas Pachalka, Jonas Verseckas, Agnius Jankevičius, Judita Zareckaitė, Giedrius Kiela. 2006 m.

Radijo teatras. Teklė Kavtaradzė. „Dingo moteris“
Teklė Kavtaradzė. „Dingo moteris“. Režisierius Vytautas Rašimas. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina Valerijus Jevsejevas, Lukas Malinauskas, Agnė Sunklodaitė, Vytautas Rašimas. Epizoduose vaidina teatro studijos „Elementorius“ studentai. 2019 m.

Radijo teatras. Poetinė drama „Dialogai su Emilija“
Judita Vaičiūnaitė. Poetinė drama „Dialogai su Emilija“. Režisierius Jonas Vaitkus. Vaidina aktoriai : Viktorija Kuodytė ir Saulius Balandis. Muziką sukūrė Jurga Mieželytė. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. 2007 m. įrašas.

Radijo teatras. Luigi Pirandello. „Balsas“
Luigi Pirandello. „Balsas“. Radijofonizacijos autorius ir režisierius Pranas Morkus, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Rimas Morkūnas, Neringa Bulotaitė , Algimantas Butvilas, Regina Paliukaitytė, Nijolė Gelžinytė. 2002 m.

Radijo teatras. Ivan Radojev. „Raudona ir ruda“
Ivano Radojevo pjesė „Raudona ir ruda“. Rež. Jonas Vaitkus. 1981 m.

Radijo teatras. Kazys Saja. „Blusų marintojai“
Kazys Saja. „Blusų marintojai“. Rež. Elena Baltrukonytė. 1991 m. įrašas.

Radijo teatras. „Pavojingos iliuzijos“
Vidos Mikšytės Morkevičienės radijo pjesė, sukurta Stefano Cveigo romano „Širdies nerimas” motyvais. Vaidina aktoriai Brigita Arsobaitė ir Giedrius Arbačiauskas. Jaunas leitenantas bando užglaistyti savo netaktą su luoša mergina ir vis labiau ima grimsti į iliuzijų, painių žmogaus jausmų ir minčių pasaulį, atranda daugybę užuojautos ir meilės atspalvių...2013 m. įrašas.

Radijo teatras. Antonas Čechovas. „Vyšnių sodas“
Radijo teatras. Antonas Čechovas. „Vyšnių sodas“ Rež. Rimas Tuminas. Įrašo režisierius Vytautas Čibiras. 1994 m.

Radijo teatras
Radijo teatras Herkus Kunčius. „Rojaus prieangyje“. Rež. Linas Ryškus. 2014 m. įrašas.

Radijo teatras. Monumentas.
Leonidas Andrejevas „Monumentas”. Režisierė Alicija Žukauskaitė.

Radijo teatras. Mama, aš tave myliu.
Jolantos Miškinytės radijo pjesė. Režisierė Inga Tamulevičienė.

Radijo teatras. Tavo vėjas už mano lango.
Audros Baranauskaitės radijo pjesė „Tavo vėjas už mano lango”. Režisierė Kudzmanaitė Ramunė. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidina aktoriai: Gerdą – Gabija Ryškuvienė, Miką – Vytautas Anužis, Gerdos motiną – Vaiva Mainelytė. Įrašyta 2011 m.

Radijo teatras. Vienuolio kapucino monologai Paberžėje.
Panaudoti įrašai iš Lietuvos radijo archyvų, tai pat medžiaga iš knygų: Tėvo Stanislovo „Atsidūsėjimai”, „Pamokslai” ir Birutės Tiknevičiūtės „Tėvas Stanislovas–mažutėlių tarnas”.

Radijo teatras. Sofijos Tyzenhauz paslaptis.
Biografinė radijo drama apie pirmąją istorinės Lietuvos rašytoją, rašiusią prancūzų kalba. Autorė ir režisierė Vida Mikšytė.

Radijo teatras. Pamišėlio užrašai.
Monospektaklis „Pamišėlio užrašai” pagal Nikolajaus Gogolio apysaką. Režisierius Valentinas Masalskis

Radijo teatras. Ripas van Vinklis. 1 dalis.
Makso Frišo radijo pjesė „Ripas van Vinklis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1992 m.

Radijo teatras. Herkus Mantas, 3 dalis.
Juozo Grušo drama „Herkus Mantas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Kompozitorius Eduardas Balsys. Įrašyta 1963 m.

Radijo teatras. Paskutinis radijo pagonis.
Justo Tertelio pjesė „Paskutinis radijo pagonis”. Režisierius Algimantas Pociūnas. 2011m. įrašas.

Radijo teatras. Visada yra ką pasakyti.
Vienos kelionės komedija, arba Viso gyvenimo drama. Režisierius Augustinas Gricius.

Radijo teatras. Karalienės Bonos vizija.
Vidos Mikšytės biografinė-istorinė drama „Karalienės Bonos vizija”. Režisierė Vida Mikšytė. Vaidina Aldona Janušauskaitė, Vytautas Rumšas, Karina Metrikiytė.

Radijo teatras. Procesas dėl asilo šėšėlio.
Fridricho Diurenmato radijo pjesę „ Procesas dėl asilo šėšėlio” režisavo Vytautas Čibiras. Spektaklis įrašytas 1980 m.

Radijo teatras. Palangos Juzė.
„Palangos Juzė” - radijo vaidinimas pagal Motiejaus Valančiaus apysaką. Radiofonizacijos autorė Aldona Liobytė. Režisierius Vladas Jurkūnas. Garso režisierius Regimantas Kudirka. Įrašyta 1966 m.

Radijo teatras. Naktinė seselė.
Stefano Valdemaro Holmo pjesė „Naktinė seselė”. Režisierė Daiva Adomonytė. Įrašyta 1996m.

Radijo teatras. Pietinia kronikas 8 serija.
Radijo serialas pagal Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Moniką – Vaidilė Juozaitytė, Editą – Urtė Povilauskaitė, Monikos brolį – Joris Zaliauskas, stoties informatorę – Inga Juškevičiūtė. Ankstesnių serijų turinio santrauką skaitė Autorius. Seriale skambėjo atlikėjų Becko, Michelo Boltono, Whitney Houston, Bon Jovio, Vaidilės Juozaitytės, Meat Loaf, Saulės, Shaggyo bei grupių „Bix“, „Craftwerk“, „Dinamika“, „Duran Duran“, „Enigma“, „Lygiailyja“, „Nirvana“, „Pompa“, „Sel“, „Spin Doctors“, „2 Unlimited“, „XXL“, „Žuvys“ muzikos kūrinių fragmentai.

Radijo teatras. Pietinia kronikas 7 serija.
Radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Moniką – Vaidilė Juozaitytė, Editą Urtė Povilauskaitė, regbio žaidėjus – Robertas Petraitis, Martynas Baranauskas, Joris Zaliauskas. Ankstesnės serijos turinio santrauką skaitė Autorius.

Radijo teatras. Šoskombo dvaro mįslė.
Artūro Konano Doilio detektyvas „Šoskombo dvaro mįslė”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1988m.

Radijo teatras. Pietinia kronikas 6 serija.
Radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Moniką – Vaidilė Juozaitytė, Mantą – Martynas Baranauskas. Ankstesnės serijos turinio santrauką skaitė Autorius.

Radijo teatras. Pietinia kronikas 5 serija.
Radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Moniką – Vaidilė Juozaitytė,Jurgą – Anastasija Marčenkaitė, Editą – Urtė Povilauskaitė, Mindę – Robertas Petraitis, Kazlauską – Darius Gumauskas. Ankstesnių serijų turinio santrauką skaitė Autorius.

Radijo teatras. Ąžuolas.
„Tai pjesė apie šimtametį lietuvišką ąžuolą ir mus visus, gyvenančius po juo,- sako Dainius Dirgėla.- Kasdienybės ritualuose ir procedūrose dažnai pametame esmę, įsikibę į reglamentų horizontales nebeįžvelgiame prasmės vertikalių...”

Radijo teatras. Pietinia kronikas 4 serija.
Radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Moniką – Vaidilė Juozaitytė, karatistą – Joris Zaliauskas, vaistininkę – Inga Juškevičiūtė. Ankstesnės serijos turinio santrauką skaitė Autorius.

Radijo teatras. Pietinia kronikas 3 serija.
Radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Moniką – Vaidilė Juozaitytė. Ankstesnės serijos turinio santrauką skaitė Autorius.

Radijo teatras. Šedevras, arba vaidinimas pagal O'Henrį.
Vidos Mikšytės radijo pjesė O'Henrio apsakymų motyvais. Vaidina aktoriai: V. Rumšas, A. Janušauskaitė, A. Bialobžeskis, G. Arbačiauskas. A. Stankūnaitė. Garso režisierė Sonata Barčytė- Jadevičienė. 2012 m.

Radijo teatras. Pietinia kronikas 2 serija.
Radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Moniką – Vaidilė Juozaitytė, Mindę – Robertas Petraitis, Mamą – Sonata Barčytė, Editą – Urtė Povilauskaitė. Editos gimtadienio svečiai – Martynas Baranauskas, Inga Juškevičiūtė, Anastasija Marčenkaitė, Joris Zaliauskas ir kiti.Ankstesnės serijos turinio santrauką skaitė Autorius.

Radijo teatras. Pietinia kronikas 1 serija.
Radijo serialas pagal populiarų Rimanto Kmitos romaną, radiofonizuotas autoriaus. Režisierius Juozas Javaitis, garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidino aktoriai: Rimantą – Rokas Petrauskas, Mindę – Robertas Petraitis, Milicininką – Martynas Baranauskas, Mamą – Sonata Barčytė, Editą – Urtė Povilauskaitė. Traukinio keleiviai, turgaus prekeiviai, pirkėjai, praeiviai – Inga Juškevičiūtė, Anastasija Marčenkaitė, Joris Zaliauskas ir kiti. Įžangą skaitė Autorius.

Radijo teatras. Kalėdų giesmė.
Radijo teatre – premjera. Charles Dickens „Kalėdų giesmė”. Radiofonizacijos autorius ir režisierius Romualdas Vikšraitis, garso režisierė Lina Dainienė. Vaidina aktoriai Tadas Gudaitis, Dainius Kazlauskas, Algimantas Butvilas, Žaneta Jablonskytė-Gudaitienė, Karolis Norvilas, Vaiva mačenskienė, Indrė Jaraitė, Paulius Valaskevičius, Ingrida Žiliūtė-Antonovienė, Šarūnas Januškevičius, Dovydas Laukys, Adomas Dimša, Elzė Stakauskaitė, Benas Stakauskas ir kiti.

Radijo teatras. Ilga Kalėdų šventė.
Tortono Vailderio pjesė „Ilga Kalėdų šventė”. Režisierius Cezaris Graužinis. Vaidina aktoriai Laima Štrimaitytė, Saulius Sipaitis, Elvyra Žebertavičiūtė, Cezaris Graužinis, Andrius Bialobžeskis, Violeta Podolskaitė, Airida Jankaitytė, Tomas Kizelis ir Vladas Bagdonas. Spektaklis įrašytas 2003m.

Radijo teatras. Žiemojimas su opera | Arijos dekonstrukcija: Balsio „Kelionė į Tilžę“ – mirti.
Kaip jaustis, kai tavo vyras – su savo meiluže susitaria tave nužudyti? Kaip jaučiasi Indrė, žinodama, kad jos vyras Ansas Eduardo Balsio operoje Kelionė į Tilžę išplaukia į Tilžę žinodamas, kad grįždamas ją paskandins? Indrė mato dvi išeitis: nusižudyti arba būti nužudytai vyro.Operos centre – trys pagrindiniai veikėjai Indrė, Ansas ir Bušė. Ansas ir Indrė – susituokę, turi du mažus vaikus, bet vieną dieną į jų šeimą atvyksta tarnaitė Bušė ir įneša daug chaoso. Ji vilioja gerbiamą ir pasiturintį žveją Ansą, o jos vilionėms Ansas nepajėgia atsispirti. Vis dėlto jų romanui yra viena kliūtis – Indrė. Bušė įtikina Ansą ją nužudyti. Tam Bušė ir Ansas suplanuoja kelionę į Tilžę – kad pašalintų Indrę iš kelio.Bet Indrė nujaučia prieš ją rengiamą sąmokslą. Todėl ji nusprendžia palengvinti Ansui darbą ir nusižudyti pati. Tada ir suskamba pagrindinė operos arija „Į Miniją norėčiau“, į kurią šiandien pažvelgsim iš arčiau.

Radijo teatras. Dingo moteris.
„Kūrėme spektaklį apie ryžtą gyventi SAVO gyvenimą, apie angelą sargą, kurį sutikus nutinka netikėtų dalykų, – pasakoja režisierius Vytautas Rašimas. – Tai buvo labai kūrybiškas, atviras procesas. Beveik iškart įvyko tas mistinis susišnekėjimas, su pjesės autore ir garso režisiere pajutome vadinamąją chemiją. Todėl lengvai ir greitai atsirado aktorių duetas, vaidinęs pagrindinius personažus. Repetuojant tobulėjo ir pjesė, ir personažai. Čia labai padėjo aktorius Valerijus Jevsejevas. Jis dalijosi savo turtinga aktorine bei gyvenimiška patirtimi ir su manimi, ir su Tekle, ir su kolega Luku Malinausku, debiutuojančiu Radijo teatre. Su garso režisiere Sonata stengėmės sukurti dokumentinio filmo įspūdį: tarsi veiksmas vyksta gyvai stotyje, troleibuse ir ligoninėje, stengėmės, kad garsai nebūtų iliustratyvūs, o perteiktų reikiamą emociją.“Scenarijaus autorė Teklė Kavtaradzė. Režisierius Vytautas Rašimas. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Vaidina aktoriai Valerijus Jevsejevas, Lukas Malinauskas, Agnė Sunklodaitė ir Vytautas Rašimas. Epizoduose vaidina teatro studijos „Elementorius“ studentai.

Radijo teatras. Pamoka, 1 dalis.
Eženo Jonesko pjesė „Pamoka”. Režisierius Jokūbas Tūras. Įrašyta 1995m.

Radijo teatras. Paskutinis polonezas Florencijoje.
Vidos Mikšytės radijo pjesė Mykolui Kleopui Oginskiui atminti. Režisavo autorė. 2015 m.

Radijo teatras. Sokrato teismas.
Juozo Marcinkevičiaus pjesė „Sokrato teismas”. Režisierius Albertas Vidžiūnas. Vaidina Gintaras Tūbelis, Rimgaudas Karvelis, Judita Zareckaitė, Eimutis Kvosčiauskas ir Egidijus Bakas. Įrašyta 2003m.

Radijo teatras. Paukščiai.
Prano Morkaus radijo pjesė „Paukščiai”. Režisierius Gytis Lukšas.

Radijo teatras. Laimėtos lažybos.
Liudviko Jakimavičiaus radijo spektaklis pagal Edgaro Ly Masterso poezijos knygą „Spūn Riverio antologija”. Režisierius Alvydas Šlepikas.

Radijo teatras. Šimtas varstų upe.
Radiofonizuotas Aleksandro Grino apsakymas „Šimtas varstų upe”. Režisierė Elvyra Žebertavičiūtė. Įrašyta 1980m.

Radijo teatras. Vainikas Poetui.
Radijo teatre Maironio biografijos epizodai. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė-Morkevičienė, garso režisierė Sonata Jadevičienė.

Radijo teatras. Metai. Rudens gėrybės.
Kristijono Donelaičio poema „Metai. Rudens gėrybės”. Skaito aktorius Rolandas Kazlas.

Radijo teatras. Dirbtinis pluoštas.
Herkaus Kunčiaus pjesė „Dirbtinis pluoštas”. Režisierius Albertas Vidžiūnas.

Radijo teatras. Žemės ar moteries.
Nuotaikinga Juozo Tumo–Vaižganto pjesės radiofonizacija. Režisierius Algimantas Pociūnas.

Radijo teatras. Meilės istorija pagal Vaižgantą.
Radijo teatre – premjera. Spektaklis „Meilės istorija pagal Vaižgantą”. Scenarijaus autorė Vida Morkevičienė, režisierė Inga Tamulevičienė. Vaidina aktoriai Judita Urnikytė, Saulius Čiučelis, Giedrius Arbačiauskas, Vytautas Rumšas, Juozas Baužys.

Radijo teatras. Džiazas už dyką.
Radijo spektaklis „Džiazas už dyką”. Režisierius Albertas Vidžiūnas.

Radijo teatras. Nuo ašies.
LRT ir Asociacijos LATGA radijo dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras”, skirto Teatrų metams , II vietos laureatės Vaivos Grainytės radijo pjesė „Nuo ašies”. Režisierė Saulė Norkutė. Įrašyta 2015m.

Radijo teatras. Įvaikinti.
LRT radijo dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras”, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, I vietos laureato Aido Jurašiaus pjesė. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina Gabija Urniežiūtė ir Ainis Storpirštis. Skambėjo Vladimiro Tarasovo, Kirano Murti, Richardo Wagnerio muzika.

Radijo teatras. Nuoširdumas.
Radijo vaidinimas „Nuoširdumas”- pagal Broniaus Radzevičiaus apsakymą. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1991m.

Radijo teatras. Vaistai nuo girtavimo, arba aktoriaus mirtis.
Sauliaus Mykolaičio radijo pjesė pagal Antono Čechovo apsakymus. Režisierius Saulius Mykolaitis.

Radijo teatras. Atviras lūžis.
Daivos Čepauskaitės radijo spektaklis „Atviras lūžis“. Režisierė Inga Tamulevičienė.

Radijo teatras. Miestelio romansas, 7 serija.
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Vytautas Anužis, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Jonas Braškys (jaunesnysis). Knygą „Miestelio romansas” iš rusų kalbos vertė Aldona Paulauskienė. Išleido leidykla „Tyto alba”. Skambėjo Stev'o Reicho, Johno Cag'o, Elenos Šataitės, Marco Olivierio Dupino, Johno Stepheno, Gioros Feidmano muzika.

Radijo teatras. Miestelio romansas, 6 serija.
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Ramūnas Abukevičius, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Jonas Braškys (jaunesnysis). Knygą „Miestelio romansas” iš rusų kalbos vertė Aldona Paulauskienė. Išleido leidykla „Tyto alba”. Skambėjo Stev'o Reicho, Johno Cag'o, Elenos Šataitės, Marco Olivierio Dupino, Johno Stepheno, Gioros Feidmano muzika.

Radijo teatras. Miestelio romansas, 5 serija.
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Vytautas Anužis, Liubomiras Laucevičius, Jonas Braškys (jaunesnysis). Knygą „Miestelio romansas” iš rusų kalbos vertė Aldona Paulauskienė. Išleido leidykla „Tyto alba”. Skambėjo Stev'o Reicho, Johno Cag'o, Elenos Šataitės, Marco Olivierio Dupino, Johno Stepheno, Gioros Feidmano muzika.

Radijo teatras. Miestelio romansas, 4 serija.
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Liubomiras Laucevičius, Jonas Braškys. Knygą „Miestelio romansas” iš rusų kalbos vertė Aldona Paulauskienė. Išleido leidykla „Tyto alba”. Skambėjo Stev'o Reicho, Johno Cag'o, Elenos Šataitės, Marco Olivierio Dupino, Johno Stepheno, Gioros Feidmano muzika.

Radijo teatras. Miestelio romansas, 3 serija.
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Ramūnas Abukevičius, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Neringa Bulotaitė, Liubomiras Laucevičius. Knygą „Miestelio romansas” iš rusų kalbos vertė Aldona Paulauskienė. Išleido leidykla „Tyto alba”. Skambėjo Stev'o Reicho, Johno Cag'o, Elenos Šataitės, Marco Olivierio Dupino, Johno Stepheno, Gioros Feidmano muzika.

Radijo teatras. Miestelio romansas, 2 serija.
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Ramūnas Abukevičius, Vytautas Anužis, Giedrius Arbačiauskas, Jonas Braškys, Neringa Bulotaitė, Liubomiras Laucevičius. Knygą „Miestelio romansas” iš rusų kalbos vertė Aldona Paulauskienė. Išleido leidykla „Tyto alba”. Skambėjo Stev'o Reicho, Johno Cag'o, Elenos Šataitės, Marco Olivierio Dupin, John Stephen, Gioros Feidmano muzika.

Radijo teatras. Miestelio romansas, 1 serija.
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Ramūnas Abukevičius, Vytautas Anužis, Giedrius Arbačiauskas, Jonas Braškys, Neringa Bulotaitė. Knygą „Miestelio romansas” iš rusų kalbos vertė Aldona Paulauskienė. Išleido leidykla „Tyto alba”. Skambėjo Stev'o Reicho, Johno Cag'o, Elenos Šataitės, Marco Olivierio Dupin, John Stephen, Gioros Feidmano muzika.

Radijo teatras. Baltosios naktys.
„Baltosios naktys” pagal Fiodoro Dostojevskio sentimentalų romaną. Scenarijaus autorė Vida Mikšytė, režisierius Olegas Kesminas.

Radijo teatras. Burbulas.
Kazio Sajos tragikomedija „Burbulas”. Režisavo Adolfas Večerskis.

Radijo teatras. Moteris su vualiu.
Agata Kristi „Moteris su vualiu”. Vaidina Violeta Podolskaitė, Audris Chadaravičius, Vincas Aleknavičius, Algimantas Bružas. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašas 1989 m.

Radijo teatras. 44-ieji: vasara ir ruduo.
Alfonso Nyka-Niliūno „44-ieji: vasara ir ruduo”. Režisierius Pranas Morkus.

Radijo teatras. Asmenukė su Smetona.
LRT dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras”, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, paskatinamąja premija įvertinta Tado Zaikausko pjesė „Asmenukė su Smetona”. Režisierius Augustinas Gricius, garso režisierė Lina Dainienė.

Radijo teatras. Minutė ta kaip amžinybė...
Spektaklis „Minutė ta kaip amžinybė...“ sukurtas pagal Adomo Mickevičiaus poemos „Vėlinės” ketvirtą dalį.Kaip šiandien suvokiame būtį, lemtį ir asmeninę atsakomybę už savo jausmus, poelgius, mintis, ketinimus? Ar riba, skirianti būtį ir nebūtį, tikrai labai ryški? O gal viskas visada yra šalia? Vaidina aktoriai: Atsiskyrėlį – Mindaugas Ancevičius, Kunigą– Vytautas Rašimas. Vaikų vaidmenis atlieka: Jurgis Rašimas, Barbora Petrauskaitė, Vincas Petrauskas, Vincas Kreišmonas, Marija Kreišmonaitė ir Elzė Rašimaitė. Režisierė Agnė Sunklodaitė. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Skamba Šarūno Nako muzika.

Radijo teatras. Šviesos pradžia, 1 dalis.
Juozo Marcinkevičiaus monopjesė. Režisierius Gytis Padegimas. Vaidina aktorius Algimantas Masiulis.

Radijo teatras. Laisvės anatomija.
Vidos Mikšytės radijo pjesė. Spektaklyje panaudota Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro dokumentinė medžiaga: Dainavos apygardos partizano Liongino Baliukevičiaus-Dzūko dienotaštis ir KGB archyvo Vilniuje operatyvinė byla „Kanibalai”. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Skambėjo J.S.Bacho, G. Kuprevičiaus, Š. Nako muzika. Įrašyta 2016 m.

Radijo teatras. Trys mylimos.
Žemaitės „Trys mylimos”. Režisierius Alvydas Šlepikas.

Radijo teatras. Sūnų balsai.
Dino Bucačio „Sūnų balsai” pagal apsakymą „Du vežėjai”.

Radijo teatras. Raudona lapė skylėtame danguje.
Tylės Vakarės radijo pjesė „Raudona lapė skylėtame danguje”. Režisierius Vytautas Balsys.

Radijo teatras. Tavo veido šviesa.
Radiofonizuota Antano Vaičiulaičio novelė „Tavo veido šviesa”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1992m.

Radijo teatras. Judo išpažintis.
Osamu Dazai „Judo išpažintį” režisavo Algimantas Pociūnas, skaito aktorius Egidijus Stancikas. Įrašyta 2007 m.

Radijo teatras. Pavasario preliudijos.
Radijo vaidinimas „Pavasario preliudijos”- sukurtas pagal Liudviko Aškenazio knygą „Vaikystės etiudai”. Įrašyta 1996 metais.

Radijo teatras. Rojaus prieangyje.
Herkaus Kunčiaus radijo pjesė, kurioje panaudoti Liongino Baliukevičiaus „Partizano Dzūko dienoraščio“ fragmentai, Vilnius 2006. Šio dienoraščio rankraštis 1990 metais buvo rastas Lietuvos SSR valstybės saugumo (KGB) archyve.

Radijo teatras. Vestsaido sodas.
Latvių rašytojos Repšės Gundegos apsakymo radijofonizacija. Režisierė Marija Misiūnaitė.

Babilono atstatymas
Sigito Gedos ir Juozo Pociaus radijo spektaklis „Babilono atstatymas”. Režisierius Juozas Pocius Įrašyta 1997m.

Briuso-Partingtono brėžiniai
Radiofonizuota Artūro Konano Doilio apysaka „Briuso-Partingtono brėžiniai”. Režisierė Elena Baltrukonytė.

Sugrįžimas
Aktoriaus Algimanto Masiulio monospektaklis pagal Gedimino Jankaus novelę.

Rekviem vienuolei, 3 dalis
Viljamo Folknerio ir Alberto Kamiu pjesė „Rekviem vienuolei”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1996m.

Rekviem vienuolei, 2 dalis
Viljamo Folknerio ir Alberto Kamiu pjesė „Rekviem vienuolei”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1996m.

Rekviem vienuolei, 1 dalis
Viljamo Folknerio ir Alberto Kamiu pjesė „Rekviem vienuolei”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1996m.

Koncertas keturiems balsams
Heinricho Biolio radijo vaidinimas „Koncertas keturiems balsams”. Režisierius Vytautas Balsys.

Dičius
Radiofonizuota Teofilio Tilvyčio poema „Dičius”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Spektaklis įrašytas 1989m.

Kaip buvo suvedžiotas Hadlibergas, 1 dalis
Markas Tvenas „Kaip buvo suvedžiotas Hadlibergas”. Režisierė Elena Baltrukonytė. 1985m. įrašas.

Kaip buvo suvedžiotas Hadlibergas, 2 dalis
Markas Tvenas „Kaip buvo suvedžiotas Hadlibergas”. Režisierė Elena Baltrukonytė. 1985m. įrašas.

Kaip buvo suvedžiotas Hadlibergas, 2 dalis
Markas Tvenas „Kaip buvo suvedžiotas Hadlibergas”. Režisierė Elena Baltrukonytė. 1985m. įrašas.

Kaip buvo suvedžiotas Hadlibergas, 1 dalis
Markas Tvenas „Kaip buvo suvedžiotas Hadlibergas”. Režisierė Elena Baltrukonytė. 1985m. įrašas.

Įvaikinti 12 30 14:05
LRT radijo dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras”, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, I vietos laureato Aido Jurašiaus pjesė. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina Gabija Urniežiūtė ir Ainis Storpirštis. Skambėjo Vladimiro Tarasovo, Kirano Murti, Richardo Wagnerio muzika.

Vėjuota saulė, arba Adomas Mickevičius Kaune, 1 dalis
Petras Palilionis „Vėjuota saulė, arba Adomas Mickevičius Kaune”. Spektaklio režisierius Arvydas Lebeliūnas. 1986m. įrašas.

Vėjuota saulė arba Adomas Mickevičius Kaune. I dalis
Petras Palilionis „Vėjuota saulė, arba Adomas Mickevičius Kaune”. Spektaklio režisierius Arvydas Lebeliūnas. 1986m. įrašas.

Vėjuota saulė, arba Adomas Mickevičius Kaune, 1 dalis
Petras Palilionis „Vėjuota saulė, arba Adomas Mickevičius Kaune”. Spektaklio režisierius Arvydas Lebeliūnas. 1986m. įrašas.

Vėjuota saulė arba Adomas Mickevičius Kaune. I dalis
Petras Palilionis „Vėjuota saulė, arba Adomas Mickevičius Kaune”. Spektaklio režisierius Arvydas Lebeliūnas. 1986m. įrašas.

Vienuolio kapucino monologai Paberžėje
Panaudoti įrašai iš Lietuvos radijo archyvų, tai pat medžiaga iš knygų: Tėvo Stanislovo „Atsidūsėjimai”, „Pamokslai” ir Birutės Tiknevičiūtės „Tėvas Stanislovas–mažutėlių tarnas”.

Miestelio romansas 7 serija
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Vytautas Anužis, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Jonas Braškys (jaunesnysis). Knygą „Miestelio romansas” iš rusų kalbos vertė Aldona Paulauskienė. Išleido leidykla „Tyto alba”. Skambėjo Stev'o Reicho, Johno Cag'o, Elenos Šataitės, Marco Olivierio Dupino, Johno Stepheno, Gioros Feidmano muzika.

Miestelio romansas 6 serija
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Ramūnas Abukevičius, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Jonas Braškys (jaunesnysis). Knygą „Miestelio romansas” iš rusų kalbos vertė Aldona Paulauskienė. Išleido leidykla „Tyto alba”. Skambėjo Stev'o Reicho, Johno Cag'o, Elenos Šataitės, Marco Olivierio Dupino, Johno Stepheno, Gioros Feidmano muzika.

Miestelio romansas 5 serija
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Vytautas Anužis, Liubomiras Laucevičius, Jonas Braškys (jaunesnysis). Knygą „Miestelio romansas” iš rusų kalbos vertė Aldona Paulauskienė. Išleido leidykla „Tyto alba”. Skambėjo Stev'o Reicho, Johno Cag'o, Elenos Šataitės, Marco Olivierio Dupino, Johno Stepheno, Gioros Feidmano muzika.

Miestelio romansas 4 serija
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Liubomiras Laucevičius, Jonas Braškys. Knygą „Miestelio romansas” iš rusų kalbos vertė Aldona Paulauskienė. Išleido leidykla „Tyto alba”. Skambėjo Stev'o Reicho, Johno Cag'o, Elenos Šataitės, Marco Olivierio Dupino, Johno Stepheno, Gioros Feidmano muzika.

Miestelio romansas 3 serija
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Ramūnas Abukevičius, Giedrius Arbačiauskas, Arūnas Sakalauskas, Neringa Bulotaitė, Liubomiras Laucevičius. Knygą „Miestelio romansas” iš rusų kalbos vertė Aldona Paulauskienė. Išleido leidykla „Tyto alba”. Skambėjo Stev'o Reicho, Johno Cag'o, Elenos Šataitės, Marco Olivierio Dupino, Johno Stepheno, Gioros Feidmano muzika.

Miestelio romansas 2 serija
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Ramūnas Abukevičius, Vytautas Anužis, Giedrius Arbačiauskas, Jonas Braškys, Neringa Bulotaitė, Liubomiras Laucevičius. Knygą „Miestelio romansas” iš rusų kalbos vertė Aldona Paulauskienė. Išleido leidykla „Tyto alba”. Skambėjo Stev'o Reicho, Johno Cag'o, Elenos Šataitės, Marco Olivierio Dupin, John Stephen, Gioros Feidmano muzika.

Miestelio romansas 1 serija
Vaidybinis serialas, sukurtas Grigorijaus Kanovičiaus romano motyvais. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė, garso režisierė Sonata Barčytė Jadevičienė. Vaidina aktoriai: Vytautas Rumšas, Aldona Janušauskaitė, Larisa Kalpokaitė, Ramūnas Abukevičius, Vytautas Anužis, Giedrius Arbačiauskas, Jonas Braškys, Neringa Bulotaitė. Knygą „Miestelio romansas” iš rusų kalbos vertė Aldona Paulauskienė. Išleido leidykla „Tyto alba”. Skambėjo Stev'o Reicho, Johno Cag'o, Elenos Šataitės, Marco Olivierio Dupin, John Stephen, Gioros Feidmano muzika.

Mėnulio pudra
Žydrūno Drungilo pjesė „Mėnulio pudra”. Režisierė Agnė Sunklodaitė.

Meilės ieškotojai
Petro Palilionio pjesė „Meilės ieškotojai”. Režisierius Juozas Javaitis.

Vienuolio kapucino monologai Paberžėje
Panaudoti įrašai iš Lietuvos radijo archyvų, tai pat medžiaga iš knygų: Tėvo Stanislovo „Atsidūsėjimai”, „Pamokslai” ir Birutės Tiknevičiūtės „Tėvas Stanislovas–mažutėlių tarnas”.

Klaustrofobija, arba pasivažinėjimas liftu
Kazio Sajos tragikomedija „Klaustrofobija, arba pasivažinėjimas liftu”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1991m.

Tūkstantis, tūkstantis, tūkstantis mylių
Elvyros Žebertavičiūtės mono spektaklis „Tūkstantis, tūkstantis, tūkstantis mylių”, sukurtas pagal Icchoko Mero apsakymą. Režisierė Vida Mikšytė-Morkevičienė.

Metimas
Poeto Rolando Rastausko ir perkusininko Arkadijaus Gotesmano poetinė-draminė kompozicija „Metimas”.

Vizijų karas
Vokiečių rašytojo Fridricho Bestenreinerio radijo pjesė „Vizijų karas”. Režisierius Cezaris Graužinis. Įrašyta 1996m.

Didysis Filipo Hoco pyktis
Maksas Frišas „Didysis Filipo Hoco pyktis”. Režisierė Marija Misiūnaitė. Įrašyta 2007 m.

Karūna
Radijo spektaklis „Karūna”. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Morkevičienė. Garso režisierė Sonata Jadevičienė.

Ąžuolas
„Tai pjesė apie šimtametį lietuvišką ąžuolą ir mus visus, gyvenančius po juo,- sako Dainius Dirgėla.- Kasdienybės ritualuose ir procedūrose dažnai pametame esmę, įsikibę į reglamentų horizontales nebeįžvelgiame prasmės vertikalių...”

Asmenukė su Smetona
LRT dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras”, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, paskatinamąja premija įvertinta Tado Zaikausko pjesė „Asmenukė su Smetona”. Režisierius Augustinas Gricius, garso režisierė Lina Dainienė.

Vilius Karalius 9 serija
Radijo serialas Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Vilių Karalių – Jokūbas Bareikis, Barbę Meilikę – Rasa Samuolytė, piršlį Gaubį – Almantas Šinkūnas. Skambėjo Djordžio Ligečio ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 9 serija
Radijo serialas Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Vilių Karalių – Jokūbas Bareikis, Barbę Meilikę – Rasa Samuolytė, piršlį Gaubį – Almantas Šinkūnas. Skambėjo Djordžio Ligečio ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 10 serija
Radijo serialas – Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Seriale skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu Kuršių ainiai), Justės Janulytės, Djordžio Ligečio ir Šarūno Nako muzika.Pamario krašto dainas lūpine armonikėle atliko Sigitas Meilus.

Vilius Karalius 10 serija
Radijo serialas – Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Seriale skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu Kuršių ainiai), Justės Janulytės, Djordžio Ligečio ir Šarūno Nako muzika.Pamario krašto dainas lūpine armonikėle atliko Sigitas Meilus.

Vilius Karalius 7 serija
Radijo serialas Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Grėtę Karalienę – Jolanta Dapkūnaitė, Vilių Karalių – Jokūbas Bareikis, Barbę Meilikę – Rasa Samuolytė, Ilžę Karalikę – Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė, Ilžės sūnų Viliuką – Barbora Bareikytė. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės, Gyorgi’o Ligeti’o ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 8 serija
Radijo serialas Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 7 serija
Radijo serialas Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Grėtę Karalienę – Jolanta Dapkūnaitė, Vilių Karalių – Jokūbas Bareikis, Barbę Meilikę – Rasa Samuolytė, Ilžę Karalikę – Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė, Ilžės sūnų Viliuką – Barbora Bareikytė. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės, Gyorgi’o Ligeti’o ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 8 serija
Radijo serialas Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 5 serija
Radijo serialas „Vilius Karalius” – Ievos Simonaitytės romano motyvais. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Grėtę Karalienę – Jolanta Dapkūnaitė, Martyną Karalių – Alikas Kazlovas, Anę Martinaitytę – Ugnė Šiaučiūnaitė, Ilžę Karalikę – Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė, Barbę Meilikę – Rasa Samuolytė, Grėtės tėvą Dovį Plonį – Arvydas Dapšys, Parapijos kunigą – Mindaugas Capas. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”) ir Šarūno Nako muzika. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus Autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis.

Vilius Karalius 5 serija
Radijo serialas „Vilius Karalius” – Ievos Simonaitytės romano motyvais. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Grėtę Karalienę – Jolanta Dapkūnaitė, Martyną Karalių – Alikas Kazlovas, Anę Martinaitytę – Ugnė Šiaučiūnaitė, Ilžę Karalikę – Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė, Barbę Meilikę – Rasa Samuolytė, Grėtės tėvą Dovį Plonį – Arvydas Dapšys, Parapijos kunigą – Mindaugas Capas. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”) ir Šarūno Nako muzika. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus Autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis.

Vilius Karalius 6 serija
Radijo serialas Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Grėtę Karalienę – Jolanta Dapkūnaitė, Grėtės tėvą Dovį Plonį – Arvydas Dapšys, Barbę Meilikę – Rasa Samuolytė, Ilžę Karalikę – Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė, Ilžės sūnų Viliuką – Barbora Bareikytė, Anę Martinaitytę – Ugnė Šiaučiūnaitė, Anskį Karalių – Rokas Petrauskas. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės, Gyorgi’o Ligeti’o ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 6 serija
Radijo serialas Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Grėtę Karalienę – Jolanta Dapkūnaitė, Grėtės tėvą Dovį Plonį – Arvydas Dapšys, Barbę Meilikę – Rasa Samuolytė, Ilžę Karalikę – Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė, Ilžės sūnų Viliuką – Barbora Bareikytė, Anę Martinaitytę – Ugnė Šiaučiūnaitė, Anskį Karalių – Rokas Petrauskas. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės, Gyorgi’o Ligeti’o ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 4 serija
Pirmasis radijo serialas „Vilius Karalius” - Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Seriale atsiskleidžia Mažosios Lietuvos vaizdai ir garsai, žmonės ir likimai. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Scenarijaus autoriai – Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Vilių Karalių – Jokūbas Bareikis, Grėtę Karalienę – Jolanta Dapkūnaitė, Anskį Karalių – Rokas Petrauskas, Martyną Karalių – Alikas Kazlovas, Barbę – Rasa Samuolytė. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 3 serija
Pirmasis radijo serialas „Vilius Karalius” - Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Seriale atsiskleidžia Mažosios Lietuvos vaizdai ir garsai, žmonės ir likimai. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Scenarijaus autoriai – Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Vilių Karalių – Jokūbas Bareikis, Grėtę Karalienę Jolanta Dapkūnaitė, Anskį Karalių – Rokas Petrauskas, Marę Karalikę-Naujokienę – Judita Urnikytė, Martyną Karalių – Alikas Kazlovas, Martą Gaidienę – Neringa Bulotaitė, Valterį Gaidį – Jonas Braškys, Irenę Pempienę – Birutė Mar, Jonį Pempę – Mindaugas Capas, Gerviną – Ignas Ciplijauskas, Gervinienę – Inga Burneikaitė, Usnienę – Vitalija Mockevičiūtė, Usnį – Almantas Šinkūnas. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 4 serija
Pirmasis radijo serialas „Vilius Karalius” - Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Seriale atsiskleidžia Mažosios Lietuvos vaizdai ir garsai, žmonės ir likimai. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Scenarijaus autoriai – Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Vilių Karalių – Jokūbas Bareikis, Grėtę Karalienę – Jolanta Dapkūnaitė, Anskį Karalių – Rokas Petrauskas, Martyną Karalių – Alikas Kazlovas, Barbę – Rasa Samuolytė. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 3 serija
Pirmasis radijo serialas „Vilius Karalius” - Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Seriale atsiskleidžia Mažosios Lietuvos vaizdai ir garsai, žmonės ir likimai. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Scenarijaus autoriai – Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Vilių Karalių – Jokūbas Bareikis, Grėtę Karalienę Jolanta Dapkūnaitė, Anskį Karalių – Rokas Petrauskas, Marę Karalikę-Naujokienę – Judita Urnikytė, Martyną Karalių – Alikas Kazlovas, Martą Gaidienę – Neringa Bulotaitė, Valterį Gaidį – Jonas Braškys, Irenę Pempienę – Birutė Mar, Jonį Pempę – Mindaugas Capas, Gerviną – Ignas Ciplijauskas, Gervinienę – Inga Burneikaitė, Usnienę – Vitalija Mockevičiūtė, Usnį – Almantas Šinkūnas. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 2 serija
Pirmasis radijo serialas „Vilius Karalius” - Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Seriale atsiskleidžia Mažosios Lietuvos vaizdai ir garsai, žmonės ir likimai. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Scenarijaus autoriai – Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Vilių Karalių – Jokūbas Bareikis, Grėtę Karalienę – Jolanta Dapkūnaitė, Anskį Karalių – Rokas Petrauskas, Anę Martinaitytę – Ugnė Šiaučiūnaitė, piršlę Tūmaitienę – Larisa Kalpokaitė, Katrę Putrienę – Neringa Bulotaitė. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 1 serija
Pirmasis radijo serialas „Vilius Karalius” - Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Seriale atsiskleidžia Mažosios Lietuvos vaizdai ir garsai, žmonės ir likimai. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Scenarijaus autoriai – Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Vaidino aktoriai: Šalteikių ūkininką Viliumą Karalių – Juozas Budraitis, Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Vilių Karalių – Jokūbas Bareikis, Martyną Karalių – Alikas Kazlovas, Pamarių žvejo dukrą Grėtę Plonikę – Jolanta Dapkūnaitė, jos įbrolį Miką Plonį – Rokas Petrauskas, Lėnę Lankutienę – Justina Smieliauskaitė, kaimyną Stagarą – Jonas Braškys. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”) ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 2 serija
Pirmasis radijo serialas „Vilius Karalius” - Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Seriale atsiskleidžia Mažosios Lietuvos vaizdai ir garsai, žmonės ir likimai. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Scenarijaus autoriai – Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Vilių Karalių – Jokūbas Bareikis, Grėtę Karalienę – Jolanta Dapkūnaitė, Anskį Karalių – Rokas Petrauskas, Anę Martinaitytę – Ugnė Šiaučiūnaitė, piršlę Tūmaitienę – Larisa Kalpokaitė, Katrę Putrienę – Neringa Bulotaitė. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 1 serija
Pirmasis radijo serialas „Vilius Karalius” - Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Seriale atsiskleidžia Mažosios Lietuvos vaizdai ir garsai, žmonės ir likimai. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Scenarijaus autoriai – Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Vaidino aktoriai: Šalteikių ūkininką Viliumą Karalių – Juozas Budraitis, Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Vilių Karalių – Jokūbas Bareikis, Martyną Karalių – Alikas Kazlovas, Pamarių žvejo dukrą Grėtę Plonikę – Jolanta Dapkūnaitė, jos įbrolį Miką Plonį – Rokas Petrauskas, Lėnę Lankutienę – Justina Smieliauskaitė, kaimyną Stagarą – Jonas Braškys. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”) ir Šarūno Nako muzika.

Ponios Alisos gimtadienis
Vandos Juknaitės tragikomedija režisuota Giedrės Beinoriūtės. Istorija gana absurdiška – senukai, švenčiantys gimimo dieną, gauna pakvietimą į savanoriškos mirties kliniką. Iškyla dilema: gyventi ar mirti? Tragikomiškos situacijos, į kurias patenka personažai, skatina aiškintis žmogiškumo ribas. Garso režisierė Sonata Jadevičienė.

Vypsonė
LRT Radijo dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras”, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, III vietos laureato Aido Jurašiaus pjesė „Vypsonė”. Režisierius Algimantas Pociūnas. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Vaidino aktoriai Rytis Saladžius ir Airida Gintautaitė. Įrašyta 2018 m.

Pirmyn, dukrele, pirmyn!
Ernesto Kinojaus pjesę režisavo Algimantas Pociūnas. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Vaino: Elvyra Žebertavičiūtė, Irena Tamošiūnaitė, Brigita Arsobaitė, Andrius Bialobžeskis. Įrašyta 2003 metais.

Florentietiškos naktys, 2 dalis
Marina Cvetajeva. Skaitovai Nijolė Gelžinytė ir Mindaugas Rastenis. Redaktorius Pranas Morkus. Garso režisierė Indrė Stakvilė Ehrhardt. Įrašyta 2001 m.

Florentietiškos naktys, 1 dalis
Marina Cvetajeva. Skaitovai Nijolė Gelžinytė ir Mindaugas Rastenis. Redaktorius Pranas Morkus. Garso režisierė Indrė Stakvilė Ehrhardt. Įrašyta 2001 m.

Naktinė seselė
Stefano Valdemaro Holmo pjesė „Naktinė seselė”. Režisierė Daiva Adomonytė. Įrašyta 1996m.

Asmenukė su Smetona
Radijo teatre – premjera. LRT dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras”, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, paskatinamąja premija įvertinta Tado Zaikausko pjesė „Asmenukė su Smetona”. Režisierius Augustinas Gricius, garso režisierė Lina Dainienė.

Ąžuolas
„Tai pjesė apie šimtametį lietuvišką ąžuolą ir mus visus, gyvenančius po juo,- sako Dainius Dirgėla.- Kasdienybės ritualuose ir procedūrose dažnai pametame esmę, įsikibę į reglamentų horizontales nebeįžvelgiame prasmės vertikalių...”

Vilius Karalius 10 serija
Radijo serialas – Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Seriale skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu Kuršių ainiai), Justės Janulytės, Djordžio Ligečio ir Šarūno Nako muzika.Pamario krašto dainas lūpine armonikėle atliko Sigitas Meilus.

Vilius Karalius 9 serija
Radijo serialas Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Vilių Karalių – Jokūbas Bareikis, Barbę Meilikę – Rasa Samuolytė, piršlį Gaubį – Almantas Šinkūnas. Skambėjo Djordžio Ligečio ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 8 serija
Radijo serialas Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 7 serija
Radijo serialas Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Grėtę Karalienę – Jolanta Dapkūnaitė, Vilių Karalių – Jokūbas Bareikis, Barbę Meilikę – Rasa Samuolytė, Ilžę Karalikę – Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė, Ilžės sūnų Viliuką – Barbora Bareikytė. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės, Gyorgi’o Ligeti’o ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 6 serija
Radijo serialas Ievos Simonaitytės romano motyvais. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Grėtę Karalienę – Jolanta Dapkūnaitė, Grėtės tėvą Dovį Plonį – Arvydas Dapšys, Barbę Meilikę – Rasa Samuolytė, Ilžę Karalikę – Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė, Ilžės sūnų Viliuką – Barbora Bareikytė, Anę Martinaitytę – Ugnė Šiaučiūnaitė, Anskį Karalių – Rokas Petrauskas. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”), Justės Janulytės, Gyorgi’o Ligeti’o ir Šarūno Nako muzika.

Vilius Karalius 5 serija
Radijo serialas „Vilius Karalius” – Ievos Simonaitytės romano motyvais. Vaidino aktoriai: Katrę Karalienę – Eglė Gabrėnaitė, Grėtę Karalienę – Jolanta Dapkūnaitė, Martyną Karalių – Alikas Kazlovas, Anę Martinaitytę – Ugnė Šiaučiūnaitė, Ilžę Karalikę – Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė, Barbę Meilikę – Rasa Samuolytė, Grėtės tėvą Dovį Plonį – Arvydas Dapšys, Parapijos kunigą – Mindaugas Capas. Skambėjo Donato Bielkausko (su ansambliu „Kuršių ainiai”) ir Šarūno Nako muzika. Režisierius Juozas Javaitis. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Scenarijaus Autoriai Vida Mikšytė ir Juozas Javaitis.

Viltis
Radijo vaidinimas „Viltis”, sukurtas pagal Rėjaus Bredberio apsakymą „Marsietis”. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1991m.

Dičius (poemos fragm.)
Radiofonizuota Teofilio Tilvyčio poema „Dičius”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Spektaklis įrašytas 1989m.

Nora (Lėlių namai), 4 dalis
Iš radijo aukso fondo. Henriko Ibseno drama „Nora”. Režisierius Romualdas Juknevičius. Įrašyta 1964 m.

Nora (Lėlių namai), 2 dalis
Iš radijo aukso fondo. Henriko Ibseno drama „Nora”. Režisierius Romualdas Juknevičius. Įrašyta 1964 m.

Nora (Lėlių namai), 6 dalis
Iš radijo aukso fondo. Henriko Ibseno drama „Nora”. Režisierius Romualdas Juknevičius. Įrašyta 1964 m.

Radijo teatras. Nora (Lėlių namai) 1 dalis.
Iš radijo aukso fondo. Henriko Ibseno drama „Nora”. Režisierius Romualdas Juknevičius. Įrašyta 1964 m.

Nora (Lėlių namai), 1 dalis
Iš radijo aukso fondo. Henriko Ibseno drama „Nora”. Režisierius Romualdas Juknevičius. Įrašyta 1964 m.

Nora (Lėlių namai), 2 dalis
Iš radijo aukso fondo. Henriko Ibseno drama „Nora”. Režisierius Romualdas Juknevičius. Įrašyta 1964 m.

Nora (Lėlių namai), 6 dalis
Iš radijo aukso fondo. Henriko Ibseno drama „Nora”. Režisierius Romualdas Juknevičius. Įrašyta 1964 m.

Nora (Lėlių namai), 3 dalis
Iš radijo aukso fondo. Henriko Ibseno drama „Nora”. Režisierius Romualdas Juknevičius. Įrašyta 1964 m.

Nora (Lėlių namai), 1 dalis
Iš radijo aukso fondo. Henriko Ibseno drama „Nora”. Režisierius Romualdas Juknevičius. Įrašyta 1964 m.

Nora (Lėlių namai), 3 dalis
Iš radijo aukso fondo. Henriko Ibseno drama „Nora”. Režisierius Romualdas Juknevičius. Įrašyta 1964 m.

Vieniši Žmonės
Gerharto Hauptmano dramą režisavo Agnė Sunklodaitė. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Spektaklyje skambėjo „Kronos” kvarteto atliekama muzika.

Prahos etiudai
Karelo Čapeko „Prahos etiudai”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašyta 1966m.

Babilono atstatymas
Sigito Gedos ir Juozo Pociaus radijo spektaklis „Babilono atstatymas”. Režisierius Juozas Pocius Įrašyta 1997m.

Rekviem vienuolei
Viljamo Folknerio ir Alberto Kamiu pjesė „Rekviem vienuolei”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1996m.

Rekviem vienuolei
Viljamo Folknerio ir Alberto Kamiu pjesė „Rekviem vienuolei”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1996m.

Rekviem vienuolei
Viljamo Folknerio ir Alberto Kamiu pjesė „Rekviem vienuolei”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1996m.

Rekviem vienuolei
Viljamo Folknerio ir Alberto Kamiu pjesė „Rekviem vienuolei”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1996m.

Rekviem vienuolei
Viljamo Folknerio ir Alberto Kamiu pjesė „Rekviem vienuolei”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1996m.

Rekviem vienuolei
Viljamo Folknerio ir Alberto Kamiu pjesė „Rekviem vienuolei”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1996m.

Teisėjo veidrodis
Radiofonizuotas Gilberto Čestertono apsakymas „Teisėjo veidrodis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Aukštujų Šimonių likimas, 2 dalis
Aldonos Liobytės radijofonizacija pagal Ievos Simonaitytės romaną. Režisavo Galina Jackevičiūtė. Įrašyta 1966 m.

Aukštujų Šimonių likimas, 1 dalis
Aldonos Liobytės radijofonizacija pagal Ievos Simonaitytės romaną. Režisavo Galina Jackevičiūtė. Įrašyta 1966 m.

Meilės ieškotojai
LRT ir Asociacijos „LATGA” organizuoto radijo dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras”, skirto Lietuvos radijo 90-čiui II vietos laimėtojo Petro Palilionio pjesė. Režisierius Juozas Javaitis. Spektaklyje skamba Anne Dudley, Dž. Verdi kūrinių fragmentai.

CV arba kas aš esu?
LRT ir Asociacijos LATGA organizuoto radijo dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras”, skirto Lietuvos radijo 90-čiui I-os vietos laimėtojo Justo Tertelio pjesė.

Mėnulio pudra
LRT ir asociacijos LATGA organizuoto radijo dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras”, skirto Lietuvos radijo 90-čiui, trečiosios vietos laimėtojo Žydrūno Drungilo pjesė „Mėnulio pudra”.

Dviese Alpėse. 2 dalis
„Dviese Alpėse” - radijo spektaklis sukurtas Irvino Šo apsakymo motyvais. Režisierė Elena Baltrukonytė. 1993m įrašas.

Dviese Alpėse. 1 dalis
„Dviese Alpėse” - radijo spektaklis sukurtas Irvino Šo apsakymo motyvais. Režisierė Elena Baltrukonytė. 1993m įrašas.

Dviese Alpėse. 2 dalis
„Dviese Alpėse” - radijo spektaklis sukurtas Irvino Šo apsakymo motyvais. Režisierė Elena Baltrukonytė. 1993m įrašas.

Dviese Alpėse. 1 dalis
„Dviese Alpėse” - radijo spektaklis sukurtas Irvino Šo apsakymo motyvais. Režisierė Elena Baltrukonytė. 1993m įrašas.

Vyrų melai
Spektaklis „Vyrų melai ” pagal Antono Čechovo apsakymus. Režisierius Gytis Lukšas.

Laimingasis - tai aš
Radiofonizuotas Juozo Grušo apsakymas „Laimingasis - tai aš”. Režisavo Elena Baltrukonytė. Radiofonizacijos autorius Valentinas Strazdelis. Įrašyta 1977 m.

Laimėtos lažybos
Liudviko Jakimavičiaus radijo spektaklis pagal Edgaro Ly Masterso poezijos knygą „Spūn Riverio antologija”. Režisierius Alvydas Šlepikas.

Paukščiai migruoja į Asyžių
Alberto Navicko radijo pjesė „Paukščiai migruoja į Asyžių”. Režisierė Agnė Marcinkevičiūtė.

Nekviestoji viešnia
Moriso Meterlinko vienaveiksmė drama „Nekviestoji viešnia”. Režisierius Gytis Lukšas.

Laisvės anatomija
Vidos Mikšytės radijo pjesė. Spektaklyje panaudota Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro dokumentinė medžiaga: Dainavos apygardos partizano Liongino Baliukevičiaus-Dzūko dienotaštis ir KGB archyvo Vilniuje operatyvinė byla „Kanibalai”. Garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė. Skambėjo J.S.Bacho, G. Kuprevičiaus, Š. Nako muzika. Įrašyta 2016 m.

Liuksusinis viešbutis „Tanatos”
Radiofonizuotas Andrė Morua apsakymas „Liuksusinis viešbutis „Tanatos”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašyta 1966 m.

Metai. Rudens gėrybės
Kristijono Donelaičio poema „Metai”. „Rudens gėrybės”. Skaito aktorius Rolandas Kazlas.

Šaltkalvis
Kosto Ostrausko vienaveiksmė pjesė „Šaltkalvis”. Režisierius Ferdinandas Jakšys. Įrašyta 1998m.

Žemės ar moteries
Nuotaikinga Juozo Tumo–Vaižganto pjesės radiofonizacija. Režisierius Algimantas Pociūnas.

Nudundėjo griaustinis
Radiofonizuotas Rėjaus Bredberio apsakymas „Nudundėjo griaustinis”. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1993m.

Užžėlusiu taku
Antano Vienuolio apsakymo radijofonizaciją režisavo Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1982 m.

Užžėlusiu taku
Antano Vienuolio apsakymo radijofonizaciją režisavo Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1982 m.

Kelionė į laimės uostą
Radiofonizuota Marko Denevi novelė „Kelionė į laimės uostą”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1979 m.

Kelionė į laimės uostą
Radiofonizuota Marko Denevi novelė „Kelionė į laimės uostą”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1979 m.

44-ieji: vasara ir ruduo
Alfonso Nyka-Niliūno „44-ieji: vasara ir ruduo”. Režisierius Pranas Morkus.

1.000.000 svarų banknotas
Algirdo Mažuolio radiofonizuotas Marko Tveno apsakymas. Režisavo Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1983 m.

Skenduolė
Renatos Šerelytės radijo pjesę režisavo Algirdas Dausa. Garso režisierius Vidmantas Kazlauskas. Muzika Fausto Latėno. Įrašyta 1996 m.

Mazarinio brangakmenis
Artūro Konano Doilio detektyvą vertė ir radiofonizavo Balys Dačiulis. Režisierė Elena Baltrukonytė. Spektaklis įrašytas 1992 m.

Megrė mokykloje
Radiofonizuota Žoržo Simenono apysaka „Megrė mokykloje”. Režisierius Vytautas Grakauskas. Įrašyta 1979m.

Tuščios pastangos, 2 dalis
Petro Vaičiūno komedija „Tuščios pastangos”. Režisierius Vladas Jurkūnas. Įrašyta 1979m.

Tuščios pastangos, 1 dalis
Petro Vaičiūno komedija „Tuščios pastangos”. Režisierius Vladas Jurkūnas. Įrašyta 1979m.

Tuščios pastangos, 3 dalis
Petro Vaičiūno komedija „Tuščios pastangos”. Režisierius Vladas Jurkūnas. Įrašyta 1979m.

Tuščios pastangos, 2 dalis
Petro Vaičiūno komedija „Tuščios pastangos”. Režisierius Vladas Jurkūnas. Įrašyta 1979m.

Tuščios pastangos, 3 dalis
Petro Vaičiūno komedija „Tuščios pastangos”. Režisierius Vladas Jurkūnas. Įrašyta 1979m.

Tuščios pastangos, 1 dalis
Petro Vaičiūno komedija „Tuščios pastangos”. Režisierius Vladas Jurkūnas. Įrašyta 1979m.

Buvo buvo, kaip nebuvo, 1 dalis
Augustino Griciaus komedija „Buvo buvo, kaip nebuvo”. Režisierė Kazimiera Kymantaitė. Įrašyta 1979m.

Buvo buvo, kaip nebuvo, 2 dalis
Augustino Griciaus komedija „Buvo buvo, kaip nebuvo”. Režisierė Kazimiera Kymantaitė. Įrašyta 1979m.

Buvo buvo, kaip nebuvo, 2 dalis
Augustino Griciaus komedija „Buvo buvo, kaip nebuvo”. Režisierė Kazimiera Kymantaitė. Įrašyta 1979m.

Šimtas varstų upe
Radiofonizuotas Aleksandro Grino apsakymas „Šimtas varstų upe”. Režisierė Elvyra Žebertavičiūtė. Įrašyta 1980m.

Visada yra ką pasakyti
Vienos kelionės komedija, arba Viso gyvenimo drama. Režisierius Augustinas Gricius.

Meška
Antono Čechovo vieno veiksmo pokštas „Meška”. Režisierė Nijolė Baronienė. Įrašyta 1996 m.

Žmogus iš La Mančos
Deilo Vasermano ir Džo Deriono miuziklas „Žmogus iš La Mančos”. Režisierius Algirdas Lapėnas. Įrašyta 1975m.

Žmona deivė
Muzikinė pasaka „Žmona deivė”. Režisierė Inga Tamulevičienė. Muzikos autorė Brigita Bublytė.

Didysis Filipo Hoco pyktis
Maksas Frišas „Didysis Filipo Hoco pyktis”. Režisierė Marija Misiūnaitė. Įrašyta 2007 m.

Nebylys
Radijo vaidinimas pagal Juozą Tumą-Vaižgantą. Radiofonizacijos autorius Pranas Morkus. Režisierė Galina Jackevičiūtė. Įrašyta 1967 m.

Žaldokynė
Iš radijo archyvo. Boriso Dauguviečio komedija „Žaldokynė”. Režisierė Kazimiera Kymantaitė. Spektaklis įrašytas 1954m.

Ten, kur pažymėta kryžium
Amerikiečių rašytojo Judžino O'Nilo „Ten, kur pažymėta kryžium”. Spektaklį režisavo Arūnas Žebriūnas. Įrašyta 1962m.

Burbulas
Kazio Sajos tragikomedija „Burbulas”. Režisavo Adolfas Večerskis.

Sugrįžimas
Aktoriaus Algimanto Masiulio monospektaklis pagal Gedimino Jankaus novelę.

Nusikaltimo liudytojas, 3 dalis
Agatos Kristi detektyvas „Nusikaltimo liudytojas”. Režisierius Aleksandras Kernagis. Įrašyta 1980m.

Nusikaltimo liudytojas, 2 dalis
Agatos Kristi detektyvas „Nusikaltimo liudytojas”. Režisierius Aleksandras Kernagis. Įrašyta 1980m.

Nusikaltimo liudytojas, 1 dalis
Agatos Kristi detektyvas „Nusikaltimo liudytojas”. Režisierius Aleksandras Kernagis. Įrašyta 1980m.

Nusikaltimo liudytojas, 1 dalis
Agatos Kristi detektyvas „Nusikaltimo liudytojas”. Režisierius Aleksandras Kernagis. Įrašyta 1980m.

Nusikaltimo liudytojas, 3 dalis
Agatos Kristi detektyvas „Nusikaltimo liudytojas”. Režisierius Aleksandras Kernagis. Įrašyta 1980m.

Nusikaltimo liudytojas, 2 dalis
Agatos Kristi detektyvas „Nusikaltimo liudytojas”. Režisierius Aleksandras Kernagis. Įrašyta 1980m.

Dirbtinis pluoštas
Herkaus Kunčiaus pjesė „Dirbtinis pluoštas”. Režisierius Albertas Vidžiūnas.

Herkus Mantas, 3 dalis
Juozo Grušo drama režisuota Henriko Vancevičiaus. Kompozitorius Eduardas Balsys. Įrašyta 1963 m.

Herkus Mantas, 4 dalis
Juozo Grušo drama režisuota Henriko Vancevičiaus. Kompozitorius Eduardas Balsys. Įrašyta 1963 m.

Radijo teatras. Herkus Mantas, 2 dalis.
Juozo Grušo drama „Herkus Mantas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Kompozitorius Eduardas Balsys. Įrašyta 1963 m.

Radijo teatras. Herkus Mantas, 4 dalis.
Juozo Grušo drama režisuota Henriko Vancevičiaus. Kompozitorius Eduardas Balsys. Įrašyta 1963 m.

Mirtis ir mergina
Radiofonizuotas Rėjaus Bredberio apsakymas „Mirtis ir mergina”. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1990m.

Kirpėjos
Kazio Sajos pjesė „Kirpėjos”. Režisierius Rimas Morkūnas.

Voltero Silso išradimas
Aizeko Azimovo apsakymas, kurį vertė ir radiofonizavo Balys Dačiulis. Režisierė Elena Baltrukonytė. Garso režisierė Zoja Kneižienė. Įrašyta 1981 m.

Voltero Silso išradimas
Aizeko Azimovo apsakymas, kurį vertė ir radiofonizavo Balys Dačiulis. Režisierė Elena Baltrukonytė. Garso režisierė Zoja Kneižienė. Įrašyta 1981 m.

Palangos Juzė
„Palangos Juzė” - radijo vaidinimas pagal Motiejaus Valančiaus apysaką. Radiofonizacijos autorė Aldona Liobytė. Režisierius Vladas Jurkūnas. Garso režisierius Regimantas Kudirka. Įrašyta 1966 m.

Kas ta Silvija? 1 dalis
Stiveno Dantsono radijo pjesę vertė ir režisavo Alvydas Šlepikas. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 1994 m.

Kas ta Silvija? 2 dalis
Stiveno Dantsono radijo pjesę vertė ir režisavo Alvydas Šlepikas. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 1994 m.

Kas ta Silvija? 2 dalis
Stiveno Dantsono radijo pjesę vertė ir režisavo Alvydas Šlepikas. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 1994 m.

Kas ta Silvija? 1 dalis
Stiveno Dantsono radijo pjesę vertė ir režisavo Alvydas Šlepikas. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 1994 m.

Mirties bausmė
Liudmila Petruševskaja „Mirtie bausmė”. Režisierė Alicija Žukauskaitė.

Karaliaus Pikrošolio agresija
Radijo spektaklis Rablė Fransua romano „Gargantiua ir Pantagriuelis motyvais.


Judo išpažintis
Osamu Dazai „Judo išpažintį” režisavo Algimantas Pociūnas, skaito aktorius Egidijus Stancikas. Įrašyta 2007 m.

Sušalę paveikslai
Kristiano Smedso pjesę režisavo Ramunė Kudzmanaitė. Skamba Fausto Latėno muzika. Įrašyta 2003 m.

Vestsaido sodas
Latvių rašytojos Repšės Gundegos apsakymo radijofonizacija. Režisierė Marija Misiūnaitė. 2002 m.


Procesas dėl asilo šėšėlio
Fridricho Diurenmato radijo pjesę režisasvo Vytautas Čibiras. Spektaklis įrašytas 1980 m.

Barbora Radvilaitė, 2 dalis
Istorinė Juozo Grušo pjesė „Barbora Radvilaitė”. Režisierius Agnius Jankevičius.

Benjaminas Kordušas, 1 dalis
Radiofonizuotas Jono Marcinkevičiaus romanas „Benjaminas Kordušas”. Režisierė Kazimiera Kymantaitė. Įrašyta 1980m.

Benjaminas Kordušas, 2 dalis
Radiofonizuotas Jono Marcinkevičiaus romanas „Benjaminas Kordušas”. Režisierė Kazimiera Kymantaitė. Įrašyta 1980m.

Benjaminas Kordušas, 1 dalis
Radiofonizuotas Jono Marcinkevičiaus romanas „Benjaminas Kordušas”. Režisierė Kazimiera Kymantaitė. Įrašyta 1980m.

Barbora Radvilaitė, 1 dalis
Istorinė Juozo Grušo pjesė „Barbora Radvilaitė”. Režisierius Agnius Jankevičius.

Šoskombo dvaro mįslė
Artūro Konano Doilio detektyvas „Šoskombo dvaro mįslė”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1988m.

Biznis yra biznis
Mišelio Forė vienaveiksmė pjesė „Biznis yra biznis”. Režisierius Adolfas Večerskis. Įrašyta 1996m.

Radijo teatras. Biznis yra biznis.
Mišelio Forė vienaveiksmė pjesė „Biznis yra biznis”. Režisierius Adolfas Večerskis. Įrašyta 1996m.

Kiniškos vazos paslaptis. 1 dalis
Radiofonizuotas Agatos Kristi apsakymas „Kiniškos vazos paslaptis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1988m.

Kiniškos vazos paslaptis. 2 dalis
Radiofonizuotas Agatos Kristi apsakymas „Kiniškos vazos paslaptis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1988m.

Kiniškos vazos paslaptis. 1 dalis
Radiofonizuotas Agatos Kristi apsakymas „Kiniškos vazos paslaptis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1988m.

Kiniškos vazos paslaptis. 2 dalis
Radiofonizuotas Agatos Kristi apsakymas „Kiniškos vazos paslaptis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1988m.

Obelys ant stogų
Eugenijaus Ignatavičiaus radijo pjesė „Obelys ant stogų”. Režisierius Juozas Pocius. Įrašyta 1996m.

Radijo teatras. Sakmė apie našlį.
Hakso Peterio radijo pjesė „Sakmė apie našlį”. Režisierius Andrius Šiuša.

Sakmė apie našlį
Hakso Peterio radijo pjesė „Sakmė apie našlį”. Režisierius Andrius Šiuša.

Viskas pagal įstatymą 2 dalis
Radiofonizuotas Džeimso Hedlio Čeizo romanas „Viskas pagal įstatymą”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1995m.

Viskas pagal įstatymą 1 dalis
Radiofonizuotas Džeimso Hedlio Čeizo romanas „Viskas pagal įstatymą”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1995m.

Viskas pagal įstatymą, 3 dalis
Radiofonizuotas Džeimso Hedlio Čeizo romanas „Viskas pagal įstatymą”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1995m.

Viskas pagal įstatymą, 4 dalis
Radiofonizuotas Džeimso Hedlio Čeizo romanas „Viskas pagal įstatymą”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1995m.

Viskas pagal įstatymą 2 dalis
Radiofonizuotas Džeimso Hedlio Čeizo romanas „Viskas pagal įstatymą”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1995m.

Viskas pagal įstatymą 1 dalis
Radiofonizuotas Džeimso Hedlio Čeizo romanas „Viskas pagal įstatymą”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1995m.

Viskas pagal įstatymą, 4 dalis
Radiofonizuotas Džeimso Hedlio Čeizo romanas „Viskas pagal įstatymą”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1995m.

Viskas pagal įstatymą, 3 dalis
Radiofonizuotas Džeimso Hedlio Čeizo romanas „Viskas pagal įstatymą”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1995m.

Heroika, arba Prometėjo pasmerkimas
Justino Marcinkevičiaus poema „Heroika, arba Prometėjo pasmerkimas”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1991m.

Karolis
Vienaveiksmė Slavomiro Mrožeko pjesė „Karolis”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašyta 1994m.

Teatrinis romanas
Michailo Bulgakovo „Teatrinis romanas”. Režisierius Gytis Lukšas.

Kalėdinė dainelė
Radiofonizuotas Herberto Beitso apsakymas „Kalėdinė dainelė”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1990m.

Tyli naktis
Vokiečių rašytojo Hareldo Miulerio pjesė „Tyli naktis”. Režisierius Rimas Tuminas. Įrašyta 1989m.

Nenoriu susipažinti
Sigito Parulskio radijo pjesė „Nenoriu susipažinti”. Režisierius Algimantas Pociūnas. Įrašyta 2005 m.

Raudona ir ruda
Ivano Radojevo pjesę režisavo Jonas Vaitkus. Garso režisierius Algirdas Mateika. Įrašyta 1981 m.

Baltosios naktys
„Baltosios naktys” pagal Fiodoro Dostojevskio sentimentalų romaną. Scenarijaus autorė Vida Mikšytė, režisierius Olegas Kesminas.

Paukščiai
Prano Morkaus radijo pjesė „Paukščiai”. Režisierius Gytis Lukšas.

Konradas Valenrodas. 3 dalis
Adomo Mickevičiaus baladė „Konradas Valenrodas”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašyta 1986m.

Konradas Valenrodas. 2 dalis
Adomo Mickevičiaus baladė „Konradas Valenrodas”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašyta 1986m.

Konradas Valenrodas. 3 dalis
Adomo Mickevičiaus baladė „Konradas Valenrodas”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašyta 1986m.

Konradas Valenrodas. 2 dalis
Adomo Mickevičiaus baladė „Konradas Valenrodas”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašyta 1986m.

Konradas Valenrodas. 1 dalis
Adomo Mickevičiaus baladė „Konradas Valenrodas”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašyta 1986m.

Konradas Valenrodas, 1 dalis
Adomo Mickevičiaus baladė „Konradas Valenrodas”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašyta 1986m.

Fizikai
Fridricho Dierenmato komedija „Fizikai”. Režisierius Juozas Miltinis. Archyvinis 1973m. įrašas.

Atviras lūžis
Daivos Čepauskaitės radijo spektaklis „Atviras lūžis“. Režisierė Inga Tamulevičienė.

Pataisos darbų kolonijoje
Franco Kafkos apsakymą „Pataisos darbų kolonijoje” radiofonizavo Janina Babiliūtė. Režisierius Vytautas Čibiras, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 1995 m.

Pataisos darbų kolonijoje
Franco Kafkos apsakymą „Pataisos darbų kolonijoje” radiofonizavo Janina Babiliūtė. Režisierius Vytautas Čibiras, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 1995 m.

Pataisos darbų kolonijoje
Franco Kafkos apsakymą „Pataisos darbų kolonijoje” radiofonizavo Janina Babiliūtė. Režisierius Vytautas Čibiras, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 1995 m.

Pataisos darbų kolonijoje
Franco Kafkos apsakymą „Pataisos darbų kolonijoje” radiofonizavo Janina Babiliūtė. Režisierius Vytautas Čibiras, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 1995 m.

Kas yra Fokas Lyveris?
Juozo Glinskio radijo pjesė „Kas yra Fokas Lyveris?”. Režisierius Vytautas Balsys.

Sugrįžimas į savaną
Lietuvos Radijo ir Asociacijos LATGA organizuoto radijo dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras”, skirto „Teatrų metams”, I vietos laureato Aido Jurašiaus pjesė „Sugrįžimas į savaną”. Vaidina aktoriai Valentinas Masalskis ir Viktorija Kuodytė.

Užpustyta tėvynė, 1 dalis
Juozo Marcinkevičiaus pjesė „Užpustyta tėvynė”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašas 1998 m.

Užpustyta tėvynė, 1 dalis
Juozo Marcinkevičiaus pjesė „Užpustyta tėvynė”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašas 1998 m.

Užpustyta tėvynė, 2 dalis
Juozo Marcinkevičiaus pjesė „Užpustyta tėvynė”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašas 1998 m.

Užpustyta tėvynė, 2 dalis
Juozo Marcinkevičiaus pjesė „Užpustyta tėvynė”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašas 1998 m.

Apgavikai
Radiofonizuotą Bohumilo Hrabalo novelę režisavo Valerijus Jevsejevas. Vertė Edvilas Raudonikis. Įrašyta 2009 metais.

Motulė paviliojo
Radiofonizuotas Lazdynų Pelėdos apsakymas „Motulė paviliojo”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1992m.

Paskutinis polonezas Florencijoje
Vidos Mikšytės radijo pjesė Mykolui Kleopui Oginskiui atminti. Režisavo autorė. 2015 m.

Atsainiosios nimfos byla, 1 dalis
Radijo vaidinimas „Atsainiosios nimfos byla” pagal amerikiečių rašytojo Erlo Stenlio Gardnerio romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Atsainiosios nimfos byla. 1 dalis
Radijo vaidinimas „Atsainiosios nimfos byla” pagal amerikiečių rašytojo Erlo Stenlio Gardnerio romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Atsainiosios nimfos byla. 2 dalis
Radijo vaidinimas „Atsainiosios nimfos byla” pagal amerikiečių rašytojo Erlo Stenlio Gardnerio romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Atsainiosios nimfos byla. 3 dalis
Radijo vaidinimas „Atsainiosios nimfos byla” pagal amerikiečių rašytojo Erlo Stenlio Gardnerio romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Atsainiosios nimfos byla. 1 dalis
Radijo vaidinimas „Atsainiosios nimfos byla” pagal amerikiečių rašytojo Erlo Stenlio Gardnerio romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Atsainiosios nimfos byla. 3 dalis
Radijo vaidinimas „Atsainiosios nimfos byla” pagal amerikiečių rašytojo Erlo Stenlio Gardnerio romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Atsainiosios nimfos byla. 2 dalis
Radijo vaidinimas „Atsainiosios nimfos byla” pagal amerikiečių rašytojo Erlo Stenlio Gardnerio romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Atsainiosios nimfos byla, 3 dalis
Radijo vaidinimas „Atsainiosios nimfos byla” pagal amerikiečių rašytojo Erlo Stenlio Gardnerio romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Atsainiosios nimfos byla, 2 dalis
Radijo vaidinimas „Atsainiosios nimfos byla” pagal amerikiečių rašytojo Erlo Stenlio Gardnerio romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Koncertas keturiems balsams
Heinricho Biolio radijo vaidinimas „Koncertas keturiems balsams”. Vertė Andrius Šiuša. Įrašyta 2004 m.

Pijus nebuvo protingas, 2 dalis
Juozo Grušo tragikomedija režizuota Juozo Miltinio. Radijo įrašo režisierius Vaclovas Blėdis. Įrašyta 1978 m.

Pijus nebuvo protingas, 1 dalis
Juozo Grušo tragikomedija režizuota Juozo Miltinio. Radijo įrašo režisierius Vaclovas Blėdis. Įrašyta 1978 m.

Pijus nebuvo protingas, 3 dalis
Juozo Grušo tragikomedija režizuota Juozo Miltinio. Radijo įrašo režisierius Vaclovas Blėdis. Įrašyta 1978 m.

Pijus nebuvo protingas, 1 dalis
Juozo Grušo tragikomedija režizuota Juozo Miltinio. Radijo įrašo režisierius Vaclovas Blėdis. Įrašyta 1978 m.

Pijus nebuvo protingas, 2 dalis
Juozo Grušo tragikomedija režizuota Juozo Miltinio. Radijo įrašo režisierius Vaclovas Blėdis. Įrašyta 1978 m.

Pijus nebuvo protingas, 3 dalis
Juozo Grušo tragikomedija režizuota Juozo Miltinio. Radijo įrašo režisierius Vaclovas Blėdis. Įrašyta 1978 m.

Megrė kantrybė, 1 dalis
Žoržo Simenono detektyvas „Megrė kantrybė”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1987m.

Megrė kantrybė, 2 dalis
Žoržo Simenono detektyvas „Megrė kantrybė”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1987m.

Megrė kantrybė. 1 dalis
Žoržo Simenono detektyvas „Megrė kantrybė”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1987m.

Megrė kantrybė. 2 dalis
Žoržo Simenono detektyvas „Megrė kantrybė”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1987m.

Megrė kantrybė. 2 dalis
Žoržo Simenono detektyvas „Megrė kantrybė”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1987m.

Megrė kantrybė. 1 dalis
Žoržo Simenono detektyvas „Megrė kantrybė”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1987m.

Teisėjo veidrodis
Radiofonizuotas Gilberto Čestertono apsakymas „Teisėjo veidrodis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Trys vizitai
Dianos Gancevskaitės radijo pjesė „Trys vizitai ”. Režisierius Virgilijus Kubilius.

Radijo teatras. Iš gimnazisto užrašų.
Radijo spektaklis „Iš gimnazisto užrašų”,sukurtas pagal Juozo Jurkūno romaną „Švediškos pirštinaitės”. Režisierius Justinas Bautrėnas.

Vaškiniai lošėjai
Radiofonizuotas Adrijano Konano Doilio ir Džono Diksono Karo detektyvas „ Vaškiniai lošėjai”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1981 m.

Vaškiniai lošėjai
Radiofonizuotas Adrijano Konano Doilio ir Džono Diksono Karo detektyvas „ Vaškiniai lošėjai”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1981 m.

Šeima
Laimono Kinčiaus radijo vaidinimas „Šeima”. Režisierius Antanas Venckus.

Ripas van Vinklis, 2 dalis
Makso Frišo radijo pjesė „ Ripas van Vinklis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1992 m.

Ripas van Vinklis. 1 dalis
Makso Frišo radijo pjesė „ Ripas van Vinklis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1992 m.

Ripas van Vinklis. 1 dalis
Makso Frišo radijo pjesė „ Ripas van Vinklis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1992 m.

Ripas van Vinklis. 2 dalis
Makso Frišo radijo pjesė „ Ripas van Vinklis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1992 m.

Ripas van Vinklis. 2 dalis
Makso Frišo radijo pjesė „ Ripas van Vinklis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1992 m.

Ripas van Vinklis, 1 dalis
Makso Frišo radijo pjesė „ Ripas van Vinklis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1992 m.

Raudonas signalas
Radiofonizuotas Agatos Kristi apsakymas „Raudonas signalas”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1990m.

Kyrie
Radijo teatre Birutės Pūkelevičiūtės „Kyrie”. Kompozicijos autorė Janina Babiliūtė. Įrašyta 1993m.

Kyrie
Radijo teatre Birutės Pūkelevičiūtės „Kyrie”. Kompozicijos autorė Janina Babiliūtė. Įrašyta 1993m.

Patriotai, 1 dalis
Petro Vaičiūno komedija „Patriotai”. Režisierė Aurelija Ragauskaitė. Įrašyta 1978m.

Patriotai, 1 dalis
Petro Vaičiūno komedija „Patriotai”. Režisierė Aurelija Ragauskaitė. Įrašyta 1978m.

Patriotai, 2 dalis
Petro Vaičiūno komedija „Patriotai”. Režisierė Aurelija Ragauskaitė. Įrašyta 1978m.

Patriotai, 2 dalis
Petro Vaičiūno komedija „Patriotai”. Režisierė Aurelija Ragauskaitė. Įrašyta 1978m.

Patriotai, 1 dalis
Petro Vaičiūno komedija „Patriotai”. Režisierė Aurelija Ragauskaitė. Įrašyta 1978m.

Patriotai, 2 dalis
Petro Vaičiūno komedija „Patriotai”. Režisierė Aurelija Ragauskaitė. Įrašyta 1978m.

Nuo ašies
LRT ir Asociacijos LATGA radijo dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras”, skirto Teatrų metams , II vietos laureatės Vaivos Grainytės radijo pjesė „Nuo ašies”. Režisierė Saulė Norkutė.

Pupos
Daivos Čepauskaitės radijo pjesė „Pupos”. Režisierė Danutė Juronytė.

Nemėjos liūtas
Radiofonizuotas Agatos Kristi apsakymas „Nemėjos liūtas”.Režisierė Elena Baltrukonytė.

Nemėjos liūtas
Radiofonizuotas Agatos Kristi apsakymas „Nemėjos liūtas”.Režisierė Elena Baltrukonytė.

Nuoširdumas
Radijo vaidinimas „Nuoširdumas”- pagal Broniaus Radzevičiaus apsakymą. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1991m.

Herkus Mantas, 3 dalis
Juozo Grušo drama režisuota Henriko Vancevičiaus. Kompozitorius Eduardas Balsys. Įrašyta 1963 m.

Herkus Mantas, 4 dalis
Juozo Grušo drama režisuota Henriko Vancevičiaus. Kompozitorius Eduardas Balsys. Įrašyta 1963 m.

Kai ateina vidurnaktis, 1 dalis
Radijo vaidinimas „Kai ateina vidurnaktis” – sukurtas pagal amerikiečių rašytojo Vito Mastersono romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1984m.

Kai ateina vidurnaktis, 1 dalis
Radijo vaidinimas „Kai ateina vidurnaktis” – sukurtas pagal amerikiečių rašytojo Vito Mastersono romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1984m.

Kai ateina vidurnaktis, 2 dalis
Radijo vaidinimas „Kai ateina vidurnaktis” – sukurtas pagal amerikiečių rašytojo Vito Mastersono romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1984m.

Kai ateina vidurnaktis, 2 dalis
Radijo vaidinimas „Kai ateina vidurnaktis” – sukurtas pagal amerikiečių rašytojo Vito Mastersono romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1984m.

Kai ateina vidurnaktis, 1 dalis
Radijo vaidinimas „Kai ateina vidurnaktis” – sukurtas pagal amerikiečių rašytojo Vito Mastersono romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1984m.

Kai ateina vidurnaktis, 2 dalis
Radijo vaidinimas „Kai ateina vidurnaktis” – sukurtas pagal amerikiečių rašytojo Vito Mastersono romaną. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1984m.

Prasilenkę kelyje, 1 dalis
Radijo vaidinimas „Prasilenkę kelyje”– sukurtas pagal Fransuazos Sagan romaną. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1998m.

Prasilenkę kelyje, 2 dalis
Radijo vaidinimas „Prasilenkę kelyje”– sukurtas pagal Fransuazos Sagan romaną. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1998m.

Prasilenkę kelyje, 1 dalis
Radijo vaidinimas „Prasilenkę kelyje”– sukurtas pagal Fransuazos Sagan romaną. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1998m.

Prasilenkę kelyje, 2 dalis
Radijo vaidinimas „Prasilenkę kelyje”– sukurtas pagal Fransuazos Sagan romaną. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1998m.

Prasilenkę kelyje, 1 dalis
Radijo vaidinimas „Prasilenkę kelyje”– sukurtas pagal Fransuazos Sagan romaną. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1998m.

Prasilenkę kelyje, 2 dalis
Radijo vaidinimas „Prasilenkę kelyje”– sukurtas pagal Fransuazos Sagan romaną. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1998m.

Psalmės
Tremties lyrika. Antano Miškinio poeziją skaito aktorius Tomas Vaisieta. Įrašyta 1990 m.

Psalmės
Tremties lyrika. Antano Miškinio poeziją skaito aktorius Tomas Vaisieta. Įrašyta 1990 m.

Blusų marintojai
Kazio Sajos vienaveiksmė pjesė (su anonsais). Režisavo Elene Baltrukonytė. Vaidino Audris Chadaravičius ir Rimantas Bagdzevičius. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 1991 m.

Lemtingas bilietas
Radijo vaidinimas Artūro Šniclerio novelės „Leitenantas Gustlis” motyvais. Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas. Režisavo Juozas Javaitis. Įrašyta 2009 m. Skamba muz.G.F.Hendelio ir P.Grasso

Tautoj, audroj, dainoj ieškokite manęs...Bernardas Brazdžionis
Vidos Mikšytės-Morkevičienės radijo esė skirta Bernardui Brazdžioniui atminti. Režisavo Inga Tamulevičienė. Įrašyta 2008 m. Panaudoti archyviniai įrašai iš LRT fondų, iš Lietuvių jaunimo centro JAV ir Lituanistikos tyrimo ir studijų centro Čikagoje.

Pavasario preliudijos
Radijo vaidinimas „Pavasario preliudijos”- sukurtos pagal Liudviko Aškenazio knygą „Vaikystės etiudai”. Vertė Vytautas Visockas. Įrašyta 1996 metais.

Pamišėlio užrašai
Monospektaklis „Pamišėlio užrašai” pagal Nikolajaus Gogolio apysaką. Režisierius Valentinas Masalskis

Sūnų balsai
Budzačio Dino „Sūnų balsai” pagal apsakymą „Du vežėjai”.

Sūnų balsai
Budzačio Dino „Sūnų balsai” pagal apsakymą „Du vežėjai”.

Mirties bausmė
Liudmila Petruševskaja „Mirtie bausmė”. Režisierė Alicija Žukauskaitė.

Naktis Lisabonoje
Radijo spektaklis „Naktis Lisabonoje”, pagal Ericho Marijos Remarko romaną. Režisierė Inga Tamulevičienė. Įrašyta 2002m.

Raudona ir ruda, 1 dalis
Ivano Radojevo pjesė „Raudona ir ruda”. Režisierius Jonas Vaitkus. Įrašyta 1981 m.

Raudona ir ruda, 1 dalis
Ivano Radojevo pjesė „Raudona ir ruda”. Režisierius Jonas Vaitkus. Įrašyta 1981 m.

Mama, aš tave myliu
Jolantos Miškinytės radijo pjesė. Režisierė Inga Tamulevičienė.

Labanakt, mama, 1 dalis
Maršos Norman pjesė „Labanakt, mama”. Režisierė Elvyra Žebertavičiūtė.

Labanakt, mama, 1 dalis
Maršos Norman pjesė „Labanakt, mama”. Režisierė Elvyra Žebertavičiūtė.

Labanakt, mama, 2 dalis
Maršos Norman pjesė „Labanakt, mama”. Režisierė Elvyra Žebertavičiūtė.

Labanakt, mama, 2 dalis
Maršos Norman pjesė „Labanakt, mama”. Režisierė Elvyra Žebertavičiūtė.

Labanakt, mama, 2 dalis
Maršos Norman pjesė „Labanakt, mama”. Režisierė Elvyra Žebertavičiūtė.

Labanakt, mama, 1 dalis
Maršos Norman pjesė „Labanakt, mama”. Režisierė Elvyra Žebertavičiūtė.

Džiazas už dyką
Radijo spektaklis „Džiazas už dyką”. Režisierius Albertas Vidžiūnas.

Didysis Filipo Hoco pyktis
Maksas Frišas „Didysis Filipo Hoco pyktis”. Režisierė Marija Misiūnaitė.

Tavo vėjas už mano lango
Audros Baranauskaitės radijo pjesė „Tavo vėjas už mano lango” . Režisierė Kudzmanaitė Ramunė.

Paskutinis colis
Radiofonizuotas Džeimso Oldridžo apsakymas „Paskutinis colis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1991m.

Paskutinis colis
Radiofonizuotas Džeimso Oldridžo apsakymas „Paskutinis colis”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1991m.

Metai. Pavasario linksmybės
Kristijono Donelaičio „Pavasario linksmybes” skaito aktorius Giedrius Arbačiauskas.

Radijo teatras. Lilita.
Italų rašytojo Levo Primo „Lilita”. Radiofonizavo Pranas Morkus. Skaito aktorius Gediminas Girdvainis. Įrašyta 2001 m.

Sofijos Tyzenhauz paslaptis
Biografinė radijo drama apie pirmąją istorinės Lietuvos rašytoją, rašiusią prancūzų kalba. Autorė ir režisierė Vida Mikšytė.

Pradingęs testamentas
Agatos Kristi detektyvą vertė ir radiofonizavo Balys Dačiulis. Režisavo Elena Baltrukonytė. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 1990 m.

Pradingęs testamentas
Agatos Kristi detektyvą vertė ir radiofonizavo Balys Dačiulis. Režisavo Elena Baltrukonytė. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 1990 m.

Kaip būti mylima
Radijo spektaklis „Kaip būti mylima”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1977m.

Truputis saulės šaltame vandenyje
Radiofonizuota Fransuazos Sagan apysaka „Truputis saulės šaltame vandenyje”. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1991m.

Klaustrofobija, arba pasivažinėjimas liftu
Kazio Sajos tragikomedija „Klaustrofobija, arba pasivažinėjimas liftu”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1991m.

Mažvydas, 2 dalis
Justino Marcinkevičiaus trijų dalių giesmė „Mažvydas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1977m.

Mažvydas, 2 dalis
Justino Marcinkevičiaus trijų dalių giesmė „Mažvydas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1977m.

Mažvydas, 1 dalis (Pradžia)
Justino Marcinkevičiaus trijų dalių giesmė „Mažvydas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1977m.

Mažvydas, 1 dalis (Pabaiga)
Justino Marcinkevičiaus trijų dalių giesmė „Mažvydas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1977m.

Mažvydas, 1 dalis (Pabaiga)
Justino Marcinkevičiaus trijų dalių giesmė „Mažvydas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1977m.

Mažvydas, 1 dalis (Pradžia)
Justino Marcinkevičiaus trijų dalių giesmė „Mažvydas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1977m.

Mažvydas, 3 dalis
Justino Marcinkevičiaus trijų dalių giesmė „Mažvydas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1977m.

Šviesos pradžia, 2 dalis
Juozo Marcinkevičiaus monopjesė. Režisierius Gytis Padegimas.

Šviesos pradžia, 1 dalis
Juozo Marcinkevičiaus monopjesė. Režisierius Gytis Padegimas.

Katedra 2 dalis, 4,5 giesmės
Justino Marcinkevičiaus dešimties giesmių drama „Katedra”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1976m.

Katedra, 1 dalis, 4,5 giesmės
Justino Marcinkevičiaus dešimties giesmių drama „Katedra”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1976m.

Katedra, 2 dalis, 1,2 giesmės
Justino Marcinkevičiaus dešimties giesmių drama „Katedra”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1976m.

Katedra, 2 dalis, 3 giesmė
Justino Marcinkevičiaus dešimties giesmių drama „Katedra”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1976m.

Katedra, 1 dalis, 1,2,3 giesmės
Justino Marcinkevičiaus dešimties giesmių drama „Katedra”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1976m.

Monumentas
Leonidas Andrejevas „Monumentas”. Režisierė Alicija Žukauskaitė.

Gražina,1 dalis
Adomo Mickevičiaus poema „Gražina”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Gražina. 2 dalis
Adomo Mickevičiaus poema „Gražina”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Gražina,1 dalis
Adomo Mickevičiaus poema „Gražina”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Gražina. 2 dalis
Adomo Mickevičiaus poema „Gražina”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Gražina,1 dalis
Adomo Mickevičiaus poema „Gražina”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Gražina, 2 dalis
Adomo Mickevičiaus poema „Gražina”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1989m.

Karalienės Mod žemė, 1 dalis
Estų rašytojo Ardžio Lyveso radijo pjesė „Karalienės Mod žemė”. Režisierius Justinas Bautrėnas. Įrašyta 1975m.

Karalienės Mod žemė 3 dalis
Estų rašytojo Ardžio Lyveso radijo pjesė „Karalienės Mod žemė”. Režisierius Justinas Bautrėnas. Įrašyta 1975m.

Karalienės Mod žemė, 2 dalis
Estų rašytojo Ardžio Lyveso radijo pjesė „Karalienės Mod žemė”. Režisierius Justinas Bautrėnas. Įrašyta 1975m.

Piršlybos
Antono Čechovo vieno veiksmo pokštas „Piršlybos”. Režisierė Nijolė Baronienė. Įrašyta 1996m.

Piršlybos
Antono Čechovo vieno veiksmo pokštas „Piršlybos”. Režisierė Nijolė Baronienė. Įrašyta 1996m.

Vakarienė po kaštonais
Radijo vaidinimas „Vakarienė po kaštonais” pagal prancūzų rašytojo Andrė Morua apsakymą. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1979m.

Radijo teatras 2015-01-17 12:10
„Iš Peterburgo - su meile” M.K.Čiurlionio atminimui.

Metai. Žiemos rūpesčiai
Kristijono Donelaičio poema „Metai”. „Žiemos rūpesčiai”. Skaito aktorius Vladas Bagdonas.

Vaistai nuo girtavimo, arba aktoriaus mirtis
Sauliaus Mykolaičio radijo pjesė pagal Antono Čechovo apsakymus. Režisierius Saulius Mykolaitis.

Žvejys ir jo siela
Radijo spekltaklis pagal Oskaro Vaildo apysaką. Režisierius Rimas Driežis.

Spragtukas, arba septynios pelių karaliaus gyvybės
LRT ir Asociacijos LATGA radijo dramaturgijos konkurso „Kviečia radijo teatras”, skirto teatrų metams, III vietos laureato Andriaus Kaniavos pjesė „Spragtukas, arba septynios pelių karaliaus gyvybės”. Režisierius Andrius Kaniava.

Meilės sodas
Rabindranatas Tagorė. „Meilės sodas”. Lyriką skaito aktoriai Diana Anevičiūtė ir Aleksas Kazanavičius. Režisierė Daiva Adomonytė.

Tūkstantis, tūkstantis, tūkstantis mylių
Elvyros Žebertavičiūtės mono spektaklis „Tūkstantis, tūkstantis, tūkstantis mylių”, sukurtas pagal Icchoko Mero apsakymą. Režisierė Vida Mikšytė-Morkevičienė.

Baltosios naktys
„Baltosios naktys” pagal Fiodoro Dostojevskio sentimentalų romaną. Scenarijaus autorė Vida Mikšytė, režisierius Olegas Kesminas.


Dzeusas ir Apolonas
Radiofonizuotas Patricijos Makger apsakymas, kurį vertė ir radiofonizavo Balys Dačiulis. Įrašas 1991 m.

Dzeusas ir Apolonas
Radiofonizuotas Patricijos Makger apsakymas, kurį vertė ir radiofonizavo Balys Dačiulis. Įrašas 1991 m.

Barbora Radvilaitė
Istorinė Juozo Grušo pjesė „Barbora Radvilaitė”. Režisierius Agnius Jankevičius.

Kelionė į Veneciją, 1 dalis
Bjorgos Vik pjesė „Kelionė į Veneciją”. Režisierė Daiva Adomonytė. Įrašyta 1997m.

Kelionė į Veneciją,
Bjorgos Vik pjesė „Kelionė į Veneciją”. Režisierė Daiva Adomonytė. Įrašyta 1997m.

Kelionė į Veneciją
Bjorgos Vik pjesė „Kelionė į Veneciją”. Režisierė Daiva Adomonytė. Įrašyta 1997m.

Kelionė į Veneciją,
Bjorgos Vik pjesė „Kelionė į Veneciją”. Režisierė Daiva Adomonytė. Įrašyta 1997m.

Kelionė į Veneciją
Bjorgos Vik pjesė „Kelionė į Veneciją”. Režisierė Daiva Adomonytė. Įrašyta 1997m.

Kelionė į Veneciją, 2 dalis
Bjorgos Vik pjesė „Kelionė į Veneciją”. Režisierė Daiva Adomonytė. Įrašyta 1997m.

Kelionė į Veneciją, 3 dalis
Bjorgos Vik pjesė „Kelionė į Veneciją”. Režisierė Daiva Adomonytė. Įrašyta 1997m.

Žolė lietuje
Vidos Mikšytės-Morkevičienės dokumentinė vaidybinė improvizacija skirta režisieriui Juozui Miltiniui.

Tavo veido šviesa
Radiofonizuota Antano Vaičiulaičio novelė „Tavo veido šviesa”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1992m.

Tavo veido šviesa
Radiofonizuota Antano Vaičiulaičio novelė „Tavo veido šviesa”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1992m.

Rekviem vienuolei, 3 dalis
Viljamo Folknerio ir Alberto Kamiu pjesė „Rekviem vienuolei”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1996m.

Rekviem vienuolei, 2 dalis
Viljamo Folknerio ir Alberto Kamiu pjesė „Rekviem vienuolei”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1996m.

Rekviem vienuolei, 1 dalis
Viljamo Folknerio ir Alberto Kamiu pjesė „Rekviem vienuolei”. Režisierius Algimantas Bružas. Įrašyta 1996m.

Upės vardu
Herkaus Kunčiaus radijo pjesė „Upės vardu”. Režisierius Alvydas Šlepikas.

Nekviestoji viešnia
Moriso Meterlinko vienaveiksmė drama „Nekviestoji viešnia”. Režisierius Gytis Lukšas.

Gyvulėlių dainavimas
Romualdas Granauskas. „Gyvulėlių dainavimas”. Režisierius Algimantas Pociūnas. Vaidina aktorė Nijolė Gelžinytė.

Ponios Alisos gimtadienis
Vandos Juknaitės tragikomedija režisuota Giedrės Beinoriūtės. Istorija gana absurdiška – senukai, švenčiantys gimimo dieną, gauna pakvietimą į savanoriškos mirties kliniką. Iškyla dilema: gyventi ar mirti? Tragikomiškos situacijos, į kurias patenka personažai, skatina aiškintis žmogiškumo ribas.

Rudens vakarą 2 dalis
Frydricho Diurenmato radijo pjesė „Rudens vakarą”. Režisierė Galina Jackevičiūtė. Įrašyta 1967m.

Rudens vakarą 1 dalis
Frydricho Diurenmato radijo pjesė „Rudens vakarą”. Režisierė Galina Jackevičiūtė. Įrašyta 1967m.


Maskaradas 1
Rusų literatūros klasiko Michailo Lermontovo drama. Vertė Vytautas Bložė. Režisavo Leonidas Lurjė. Įrašyta 1964 m.

Maskaradas 2
Rusų literatūros klasiko Michailo Lermontovo drama. Vertė Vytautas Bložė. Režisavo Leonidas Lurjė. Įrašyta 1964 m.

Maskaradas 3
Rusų literatūros klasiko Michailo Lermontovo drama. Vertė Vytautas Bložė. Režisavo Leonidas Lurjė. Įrašyta 1964 m.

Trys mylimos 1 dalis
Žemaitės komediją režisavo Gytis Padegimas. Įrašyta 1984 m.

Trys mylimos 1 dalis
Žemaitės komediją režisavo Gytis Padegimas. Įrašyta 1984 m.

Trys mylimos 2 dalis
Žemaitės komediją režisavo Gytis Padegimas. Įrašyta 1984 m.

Trys mylimos 1 dalis
Žemaitės komediją režisavo Gytis Padegimas. Įrašyta 1984 m.

Trys mylimos 2 dalis
Žemaitės komediją režisavo Gytis Padegimas. Įrašyta 1984 m.

Trys mylimos 2 dalis
Žemaitės komediją režisavo Gytis Padegimas. Įrašyta 1984 m.

Sakmė apie našlį
Hakso Peterio radijo pjesė režisuota Andriaus Šiušos.

Nenoriu susipažinti
Sigito Parulskio radijo pjesė „Nenoriu susipažinti”.Režisierius Algimantas Pociūnas.

Karolis
Vienaveiksmė Slavomiro Mrožeko pjesė „Karolis”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašyta 1994m.

Amokas 3 dalis
Stefano Cveigo romanas „Amokas”. Ištraukas skaito aktorius Algimantas Masiulis.

Amokas 3 dalis
Stefano Cveigo romanas „Amokas”. Ištraukas skaito aktorius Algimantas Masiulis.

Paukščiai migruoja į Asyžių
Alberto Navicko radijo pjesė „Paukščiai migruoja į Asyžių”. Režisierė Agnė Marcinkevičiūtė.

44-ieji: vasara ir ruduo
Alfonso Nyka-Niliūno „44-ieji: vasara ir ruduo”. Režisierius Pranas Morkus.

Kas yra Fokas Lyveris?
Juozo Glinskio radijo pjesė „Kas yra Fokas Lyveris?”. Režisierius Vytautas Balsys.

Kirpėjos
Kazio Sajos pjesė „Kirpėjos”. Režisierius Rimas Morkūnas.

Žemės ar moteries
Nuotaikinga Juozo Tumo–Vaižganto pjesės radiofonizacija. Autorius Vytautas Vitkauskas. Režisierius Algimantas Pociūnas.

451 Laipsnis Fareinheito 2-oji dalis
Rėjus Bredberis. „451 Laipsnis Fareinheito”.Rež.Dalia Tamulevičiūtė.

451 Laipsnis Fareinheito 1-oji dalis
Rėjus Bredberis. „451 Laipsnis Fareinheito”. Rež.Dalia Tamulevičiūtė. Įrašyta 1980 m.

Kilimandžaro sniegynai
Radiofonizuotas amerikiečių rašytojo Ernesto Hemingvėjaus apsakymas. Režisavo Elena Baltrukonytė, vertė Lilija Vanagienė. Įrašytas 1977 m.

Dviese pajūryje
Aleksandras Bauža, Janina Babiliūtė, Doloresa Kazragytė, Rimantas Bagdzevičius. Įrašas 1993 m.

Dviese pajūryje
Aleksandras Bauža, Janina Babiliūtė, Doloresa Kazragytė, Rimantas Bagdzevičius. Įrašas 1993 m.

Metai. Vasaros darbai
Kristijono Donelaičio poema „Metai”. „Vasaros darbai”. Skaito aktorius Vytautas Anužis.

Pamoka 2 dalis
Eženo Jonesko pjesė „Pamoka”. Režisierius Jokūbas Tūras. Įrašyta 1995m.

Pamoka .1 dalis
Eženo Jonesko pjesė „Pamoka”. Režisierius Jokūbas Tūras. Įrašyta 1995m.

Pamoka 2 dalis
Eženo Jonesko pjesė „Pamoka”. Režisierius Jokūbas Tūras. Įrašyta 1995m.

Pamoka 2 dalis
Eženo Jonesko pjesė „Pamoka”. Režisierius Jokūbas Tūras. Įrašyta 1995m.

Pamoka .1 dalis
Eženo Jonesko pjesė „Pamoka”. Režisierius Jokūbas Tūras. Įrašyta 1995m.

Pamoka 1 dalis
Eženo Jonesko pjesė „Pamoka”. Režisierius Jokūbas Tūras. Įrašyta 1995m.

Rojaus prieangyje
Herkaus Kunčiaus radijo pjesė, kurioje panaudoti Liongino Baliukevičiaus „Partizano Dzūko dienoraščio“ fragmentai, Vilnius 2006. Šio dienoraščio rankraštis 1990 metais buvo rastas Lietuvos SSR valstybės saugumo (KGB) archyve.

Blusų marintojai
Kazio Sajos vienaveiksmė pjesė (su anonsais). Režisavo Elene Baltrukonytė. Vaidino Audris Chadaravičius ir Rimantas Bagdzevičius. Garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 1991 m.

Kolombinos butas
Liudmilos Petruševskajos pjesė „Kolombinos butas”. Režisierė ir pagrindinio vaidmens atlikėja Alicija Žukauskaitė. Įrašyta 2004 m.

Visais gyvybės kodeksais 1 dalis
Radijo teatre Petro Palilionio pjesė režisuota Petro Venslovo. Muzikavo Arvydas Jofė ir Artūras Kelpša. Įrašyta 1987 m.

Visais gyvybės kodeksais 2 dalis
Radijo teatre Petro Palilionio pjesė režisuota Petro Venslovo. Muzikavo Arvydas Jofė ir Artūras Kelpša. Įrašyta 1987 m.

Visais gyvybės kodeksais 2 dalis
Radijo teatre Petro Palilionio pjesė režisuota Petro Venslovo. Muzikavo Arvydas Jofė ir Artūras Kelpša. Įrašyta 1987 m.

Visais gyvybės kodeksais 1 dalis
Radijo teatre Petro Palilionio pjesė režisuota Petro Venslovo. Muzikavo Arvydas Jofė ir Artūras Kelpša. Įrašyta 1987 m.

Nuoširdumas
Radijo vaidinimas „Nuoširdumas”- pagal Broniaus Radzevičiaus apsakymą. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1991m.

Vyšnių sodas. 1 dalis
Vilniaus Mažojo teatro spektaklis – Antono Čechovo pjesė „Vyšnių sodas”. Režisierius Rimas Tuminas. Įrašyta 1994m.

Vyšnių sodas 4 dalis
Vilniaus Mažojo teatro spektaklis – Antono Čechovo pjesė „Vyšnių sodas”. Režisierius Rimas Tuminas. Įrašyta 1994m.

Vyšnių sodas 3 dalis
Vilniaus Mažojo teatro spektaklis – Antono Čechovo pjesė „Vyšnių sodas”. Režisierius Rimas Tuminas. Įrašyta 1994m.

Vyšnių sodas. 2 dalis
Vilniaus Mažojo teatro spektaklis – Antono Čechovo pjesė „Vyšnių sodas”. Režisierius Rimas Tuminas. Įrašyta 1994m.

Vyšnių sodas. 2 dalis
Vilniaus Mažojo teatro spektaklis – Antono Čechovo pjesė „Vyšnių sodas”. Režisierius Rimas Tuminas. Įrašyta 1994m.

Vyšnių sodas 3 dalis
Vilniaus Mažojo teatro spektaklis – Antono Čechovo pjesė „Vyšnių sodas”. Režisierius Rimas Tuminas. Įrašyta 1994m.

Vyšnių sodas. 1 dalis
Vilniaus Mažojo teatro spektaklis – Antono Čechovo pjesė „Vyšnių sodas”. Režisierius Rimas Tuminas. Įrašyta 1994m.

Vyšnių sodas 4 dalis
Vilniaus Mažojo teatro spektaklis – Antono Čechovo pjesė „Vyšnių sodas”. Režisierius Rimas Tuminas. Įrašyta 1994m.

Dialogai su Emilija
Poetinė drama režisuota Jono Vaitkaus. Muziką kūrė Jurgita Mieželytė. Įrašyta 2007 m.

Pataisos darbų kolonijoje, 2 dalis
Franco Kafkos apsakymą „Pataisos darbų kolonijoje” radiofonizavo Janina Babiliūtė. Režisierius Vytautas Čibiras, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 1995 m.

Pataisos darbų kolonijoje, 1 dalis
Franco Kafkos apsakymą „Pataisos darbų kolonijoje” radiofonizavo Janina Babiliūtė. Režisierius Vytautas Čibiras, garso režisierė Nijolė Baranauskaitė. Įrašyta 1995 m.

Vargetų niekas nežudo
Žoržo Simenono apysaką vertė ir radiofonizavo Balys Dačiulis, režisavo Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1980 m.

Vargetų niekas nežudo
Žoržo Simenono apysaką vertė ir radiofonizavo Balys Dačiulis, režisavo Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1980 m.

Žmogus iš La Mančos 3 dalis
Deilio Vasermano ir Džo Deriono miuziklas „Žmogus iš La Mančos” Režisierius Algirdas Lapėnas. Įrašyta 1975m.

Žmogus iš La Mančos 2 dalis
Deilio Vasermano ir Džo Deriono miuziklas „Žmogus iš La Mančos” Režisierius Algirdas Lapėnas. Įrašyta 1975m.

Žmogus iš La Mančos 1 dalis
Deilio Vasermano ir Džo Deriono miuziklas „Žmogus iš La Mančos” Režisierius Algirdas Lapėnas. Įrašyta 1975m.

Altorių šešėly. Išsivadavimas
„Knygos teatro” spektaklis „Altorių šešėly”. „Išsivadavimas” . Sukurtas pagal Vinco Mykolaičio –Putino romano, išleisto Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos 2012 m. redakciją. Inscenizacijos autorius Raimondas Paškevičius. Režisierius Saulius Vosylius. Vaidino aktoriai: Liudą Vasarį – Raimondas Paškevičius, Auksę – Redita Dominaitytė, Liuciją – Viktorija Kuodytė. Radijo įrašo garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė, redaktorė Vida Mikšytė.

Išminties knyga, arba Ekleziastas
Radijo teatre „Išminties knyga, arba Ekleziastas”.Iš hebrajų kalbos vertė Antanas Rupšys.Skaito aktorius Vytautas Rumšas. Skamba Lioniaus Treikausko ir Bruno Bieri muzika.

Laimingasis - tai aš
Radiofonizuotas Juozo Grušo apsakymas „Laimingasis - tai aš”. Režisavo Elena Baltrukonytė. Radiofonizacijos autorius Valentinas Strazdelis. Įrašyta 1977 m.

Šis tas apie mus, arba beveik lietuviški inkliuzai
Radijo pjesė „Šis tas apie mus, arba beveik lietuviški inkliuzai”. Režisierius Virgilijus Kubilius.

Baltaragio malūnas
Radiofonizacija su pradžios ir pabaigos anonsais. Radijo teatre skambės Agniaus Jankevičiaus radiofonizacija, pagal Kazio Borutos romaną „Baltaragio malūnas”. Įrašyta 2005 m.

Mielasis apgavikas 4 dalis
Džeromo Kilčio komedija „Mielasis apgavikas”. Režisierius Gytis Padegimas. Įrašyta 1999m.

Mielasis apgavikas 1 dalis
Džeromo Kilčio komedija „Mielasis apgavikas”. Režisierius Gytis Padegimas. Įrašyta 1999m.

Mielasis apgavikas 3 dalis
Džeromo Kilčio komedija „Mielasis apgavikas”. Režisierius Gytis Padegimas. Įrašyta 1999m.

Mielasis apgavikas 2 dalis
Džeromo Kilčio komedija „Mielasis apgavikas”. Režisierius Gytis Padegimas. Įrašyta 1999m.

Mielasis apgavikas 1 dalis
Džeromo Kilčio komedija „Mielasis apgavikas”. Režisierius Gytis Padegimas. Įrašyta 1999m.

Mielasis apgavikas 1 dalis
Džeromo Kilčio komedija „Mielasis apgavikas”. Režisierius Gytis Padegimas. Įrašyta 1999m.

Mielasis apgavikas 2 dalis
Džeromo Kilčio komedija „Mielasis apgavikas”. Režisierius Gytis Padegimas. Įrašyta 1999m.

Mielasis apgavikas 2 dalis
Džeromo Kilčio komedija „Mielasis apgavikas”. Režisierius Gytis Padegimas. Įrašyta 1999m.

Raudona lapė skylėtame danguje
Tylės Vakarės radijo pjesė režisuota Vytauto Balsio. Įrašyta 2005 m.

Lobis, 1 dalis
Anglų rašytojo Džono Pristlio satyrinė komedija. Įrašyta 1978 m.

Lobis, 1 dalis
Anglų rašytojo Džono Pristlio satyrinė komedija. Įrašyta 1978 m.

Lobis, 2 dalis
Anglų rašytojo Džono Pristlio satyrinė komedija. Įrašyta 1978 m.

Tankumyne
Radiofonizuota japonų rašytojo Riunoskės Akutagavos novelė „Tankumyne”. Režisierius Pranas Piaulokas. Įrašyta 1991m.

Tankumyne
Radiofonizuota japonų rašytojo Riunoskės Akutagavos novelė „Tankumyne”. Režisierius Pranas Piaulokas. Įrašyta 1991m.

Kaip būti mylima
Radijo spektaklis „Kaip būti mylima”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1977m.

Skenduolė
Renatos Šerelytės radijo pjesę režisavo Algirdas Dausa. Garso režisierius Vidmantas Kazlauskas. Muzika Fausto Latėno. Įrašyta 1996 m.

Atsitikimas „Visterija-Lodže”, 2 dalis
Artūro Konano Doilio detektyvą radiofonizavo Balys Dačiulis. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1992 m.

Atsitikimas „Visterija-Lodže”, 1 dalis
Artūro Konano Doilio detektyvą radiofonizavo Balys Dačiulis. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1992 m.

Atsitikimas „Visterija-Lodže”, 1 dalis
Artūro Konano Doilio detektyvą radiofonizavo Balys Dačiulis. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1992 m.

Atsitikimas „Visterija-Lodže”, 2 dalis
Artūro Konano Doilio detektyvą radiofonizavo Balys Dačiulis. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1992 m.

Atsitikimas „Visterija-Lodže”, 1 dalis
Artūro Konano Doilio detektyvą radiofonizavo Balys Dačiulis. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1992 m.

Atsitikimas „Visterija-Lodže”, 2 dalis
Artūro Konano Doilio detektyvą radiofonizavo Balys Dačiulis. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1992 m.

Milžinkapis
Radiofonizuotas Vinco Krėvės padavimas. Režisierius Vitolis Gruodis. Įrašyta 1995 m.

Milžinkapis
Radiofonizuotas Vinco Krėvės padavimas. Režisierius Vitolis Gruodis. Įrašyta 1995 m.

Stoties prievaizdas 1 dalis
„Stoties prievaizdas”. Radijo vaidinimas Aleksandro Puškino apysakos motyvais. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1987m.

Stoties prievaizdas 2 dalis
„Stoties prievaizdas”. Radijo vaidinimas Aleksandro Puškino apysakos motyvais. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1987m.

Klaustrofobija, arba pasivažinėjimas liftu
Kazio Sajos tragikomedija „Klaustrofobija, arba pasivažinėjimas liftu”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1991m.

Vainikas Poetui
Radijo teatre Maironio biografijos epizodai. Scenarijaus autorė ir režisierė Vida Mikšytė-Morkevičienė, garso režisierė Sonata Jadevičienė.

Šaltkalvis
Kosto Ostrausko vienaveiksmė pjesė „Šaltkalvis”. Režisierius Ferdinandas Jakšys. Įrašyta 1998m.

Florentietiškos naktys 2 dalis
Marina Cvetajeva „Florentietiškos naktys”. Radiofonizacijo autorius Pranas Morkus.

Paskutinis radijo pagonis
Justo Tertelio pjesė „Paskutinis radijo pagonis”. Režisierius Algimantas Pociūnas.

Pavojingos iliuzijos
Vidos Mikšytės Morkevičienės radijo pjesė, sukurta Stefano Cveigo romano „Širdies nerimas” motyvais. Vaidina aktoriai Brigita Arsobaitė ir Giedrius Arbačiauskas. Jaunas leitenantas bando užglaistyti savo netaktą su luoša mergina ir vis labiau ima grimsti į iliuzijų, painių žmogaus jausmų ir minčių pasaulį, atranda daugybę užuojautos ir meilės atspalvių...

Ilga Kalėdų šventė
Tortono Vailderio pjesė „Ilga Kalėdų šventė”. Režisierius Cezaris Graužinis.

Šedevras, arba vaidinimas pagal O'Henrį
Vidos Mikšytės radijo pjesė O'Henrio apsakymų motyvais. Vaidina aktoriai: V. Rumšas, A. Janušauskaitė, A. Bialobžeskis, G. Arbačiauskas. A. Stankūnaitė. Garso režisierė Sonata Barčytė- Jadevičienė. 2012 m.

Jis ir ji
Radijo vaidinimas „Jis ir ji”- sukurtas pagal vokiečių rašytojo Diterio velershofo pjesę „Minotauras”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Irašyta 1991m.

Jis ir ji
Radijo vaidinimas „Jis ir ji”- sukurtas pagal vokiečių rašytojo Diterio velershofo pjesę „Minotauras”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Irašyta 1991m.

Šeškai 1 dalis
Radiofonizuota Juozo Baltušio novelė „Šeškai”. Režisierė Monika Mironaitė. Įrašyta 1977m.

Šeškai 2 dalis
Radiofonizuota Juozo Baltušio novelė „Šeškai”. Režisierė Monika Mironaitė. Įrašyta 1977m.

Šoskombo dvaro mįslė
Artūro Konano Doilio detektyvas „Šoskombo dvaro mįslė”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1988m.

Viltis
Radijo vaidinimas „Viltis”, sukurtas pagal Rėjaus Bredberio apsakymą „Marsietis”. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1991m.

Komersantas iš Niujorko
Driuono Moriso vienaveiksmė pjesė režisuota Elenos Baltrukonytės. Įrašyta 1991 m.

Komersantas iš Niujorko
Driuono Moriso vienaveiksmė pjesė režisuota Elenos Baltrukonytės. Įrašyta 1991 m.

Radijo teatras. Atžalynas 2 dalis.
Kazio Binkio pjesė režisuota Janinos Rudzinskaitės. Spektaklis įrašytas 1956 m.

Atžalynas 1 dalis
Kazio Binkio pjesė režisuota Janinos Rudzinskaitės. Spektaklis įrašytas 1956 m.

Atžalynas 2 dalis
Kazio Binkio pjesė režisuota Janinos Rudzinskaitės. Spektaklis įrašytas 1956 m.

Lapkričio diena
Radijofonizacija „Lapkričio diena” J.Ivaškevičiaus apsakymo motyvais. Įrašyta 1962 m.

Vėlinės
Adomo Mickevičiaus „Vėlinės”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1993m.

Vėlinės
Adomo Mickevičiaus „Vėlinės”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1993m.

Laimėtos lažybos
Liudviko Jakimavičiaus radijo spektaklis pagal Edgaro Ly Masterso poezijos knygą „Spūn Riverio antologija”. Režisierius Alvydas Šlepikas.

Motulė paviliojo
Radiofonizuotas Lazdynų Pelėdos apsakymas „Motulė paviliojo”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1992m.

Dviese
Nijolės Drungilaitės radijo pjesė „Dviese”. Režisierius Povilas Gaidys. Įrašyta 2003 m.

Naktinė seselė
Stefano Valdemaro Holmo pjesė „Naktinė seselė”.

Viskas, ko pageidavote
Sigito Parulskio radijo pjesė „Viskas, ko pageidavote”. Režisierė Alicija Žukauskaitė.

Dviese sūpuoklėse
Viljamo Gibsono pjesė „Dviese sūpuoklėse”. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1991m.

Dviese sūpuoklėse
Viljamo Gibsono pjesė „Dviese sūpuoklėse”. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1991m.

Dviese sūpuoklėse
Viljamo Gibsono pjesė „Dviese sūpuoklėse”. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1991m.

Dviese sūpuoklėse
Viljamo Gibsono pjesė „Dviese sūpuoklėse”. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1991m.

Dviese sūpuoklėse
Viljamo Gibsono pjesė „Dviese sūpuoklėse”. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1991m.

Dviese sūpuoklėse
Viljamo Gibsono pjesė „Dviese sūpuoklėse”. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1991m.

Gilšė
Radiofonizuotas Vinco Krėvės padavimas „Gilšė”. Režisierius Vitalis Gruodis.

Gilšė
Radiofonizuotas Vinco Krėvės padavimas „Gilšė”. Režisierius Vitalis Gruodis.

Audroje
Broniaus Bušmos radijo pjesė „Audroje”. Režisierius Stasys Noreikis. Įrašyta 2003m.

Paukščiai
Prano Morkaus radijo pjesė „Paukščiai”. Režisierius Gytis Lukšas.

Karūna
Vidos Mikšytės-Morkevičienės radijo spektaklis. 2008m.

Vizijų karas
Vokiečių rašytojo Fridricho Bestenreinerio radijo pjesė „Vizijų karas”. Režisierius Cezaris Graužinis. Įrašyta 1996m.

Vizijų karas
Vokiečių rašytojo Fridricho Bestenreinerio radijo pjesė „Vizijų karas”. Režisierius Cezaris Graužinis. Įrašyta 1996m.

Ką aš jaučiu
Aurelijos Čeredejevaitės radijo pjesė „Ką aš jaučiu”.

Iš gimnazisto užrašų
Radijo spektaklis „Iš gimnazisto užrašų”,sukurtas pagal Juozo Jurkūno romaną „Švediškos pirštinaitės”. Režisierius Justinas Bautrėnas.

Meška
Antono Čechovo vieno veiksmo pokštas „Meška”. Režisierė Nijolė Baronienė. Įrašyta 1996 m.

Apsiriko 1 dalis
Žemaitės komediją „Apsiriko” režisavo Laima Parokaitė. Spektaklis įrašytas 1979 m.

Apsiriko 1 dalis
Žemaitės komediją „Apsiriko” režisavo Laima Parokaitė. Spektaklis įrašytas 1979 m.

Apsiriko 2 dalis
Žemaitės komediją „Apsiriko” režisavo Laima Parokaitė. Spektaklis įrašytas 1979 m.

Apsiriko 2 dalis
Žemaitės komediją „Apsiriko” režisavo Laima Parokaitė. Spektaklis įrašytas 1979 m.

Apsiriko 1 dalis
Žemaitės komediją „Apsiriko” režisavo Laima Parokaitė. Spektaklis įrašytas 1979 m.

Apsiriko 2 dalis
Žemaitės komediją „Apsiriko” režisavo Laima Parokaitė. Spektaklis įrašytas 1979 m.

Moteris su vualiu
Agata Kristi "Moteris su vualiu". Vaidina Violeta Podolskaitė, Audris Chadaravičius, Vincas Aleknavičius, Algimantas Bružas. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašas 1989 m.

Moteris su vualiu
Agata Kristi "Moteris su vualiu". Vaidina Violeta Podolskaitė, Audris Chadaravičius, Vincas Aleknavičius, Algimantas Bružas. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašas 1989 m.

Procesas dėl asilo šėšėlio
Fridricho Diurenmato radijo pjesę režisasvo Vytautas Čibiras. Spektaklis įrašytas 1980 m.

1.000.000 svarų bonknotas
Algirdo Mažuolio radijofonizuotas Marko Tveno apsakymas. Režisavo Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1983 m.

Mėlynas bokštas
Juhos Sepelės radijo pjesė režisuota Lilijos Žadeikytės 1996 metais.

Vestsaido sodas
Latvių rašytojos Repšės Gundegos apsakymo radijofonizacija. Režisierė Marija Misiūnaitė. 2002 m.

Palanga 2 dalis
Augustino Griciaus komedija įrašyta 1979 m. Režisavo Ramutis Rimeikis.

Palanga1 dalis
Augustino Griciaus komedija įrašyta 1979 m. Režisavo Ramutis Rimeikis.

Palanga1 dalis
Augustino Griciaus komedija įrašyta 1979 m. Režisavo Ramutis Rimeikis.

Palanga 2 dalis
Augustino Griciaus komedija įrašyta 1979 m. Režisavo Ramutis Rimeikis.

Aukštujų Šimonių likimas 2 dalis
Aldonos Liobytės radijofonizacija pagal Ievos Simonaitytės romaną.Režisavo Galina Jackevičiūtė. Įrašyta 1966 m.

Aukštujų Šimonių likimas 1 dalis
Aldonos Liobytės radijofonizacija pagal Ievos Simonaitytės romaną.Režisavo Galina Jackevičiūtė. Įrašyta 1966 m.

Metai. (Vasaros darbai 2 d.)
Kristijono Donelaičio poema „Metai”. Vaidina VADT aktoriai. 1988 m. įrašas

Metai. (Vasaros darbai 2 d.)
Kristijono Donelaičio poema „Metai”. Vaidina VADT aktoriai. 1988 m. įrašas

Mindaugas 2 dalis
Justino Marcinkevičiaus drama-poema „Mindaugas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1974 m.

Mindaugas 1 dalis
Justino Marcinkevičiaus drama-poema „Mindaugas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1974 m.

Mindaugas 2 dalis
Justino Marcinkevičiaus drama-poema „Mindaugas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1974 m.

Mindaugas 1 dalis
Justino Marcinkevičiaus drama-poema „Mindaugas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1974 m.

Mindaugas 1 dalis
Justino Marcinkevičiaus drama-poema „Mindaugas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1974 m.

Mindaugas 2 dalis
Justino Marcinkevičiaus drama-poema „Mindaugas”. Režisierius Henrikas Vancevičius. Įrašyta 1974 m.

Euforinė savaitgalio karuselė
Herkaus Kunčiaus radijo pjesė „Euforinė savaitgalio karuselė”. Režisierius Alvydas šlepikas.

Euforinė savaitgalio karuselė
Herkaus Kunčiaus radijo pjesė „Euforinė savaitgalio karuselė”. Režisierius Alvydas šlepikas.

Kartą paplūdimy...
Latvių rašytojos Leldės Stumbrės pjesė „Kartą paplūdimy”. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1995m.

Kartą paplūdimy...
Latvių rašytojos Leldės Stumbrės pjesė „Kartą paplūdimy”. Režisierė Marija Skubutytė. Įrašyta 1995m.

Tikro vyro šou visai šeimai
Gendručio Morkūno radijo pjesė „Tikro vyro šou visai šeimai”. Režisierė Inga Tamulevičienė.

Trumpa tvano istorija
De Gaštold Karmen Bernos „Trumpa tvano istorija”.

Vaižgantas
Kosto Ostrausko monodrama „Vaižgantas”. Režisierius ir Vaižganto vaidmens atlikėjas Ferdinandas Jakšys.

Vaižgantas
Kosto Ostrausko monodrama „Vaižgantas”. Režisierius ir Vaižganto vaidmens atlikėjas Ferdinandas Jakšys.

Burbulas
Kazio Sajos tragikomedija „Burbulas”. Režisavo Adolfas Večerskis. Įrašyta 2000 m.

Metimas
Poeto Rolando Rastausko ir perkusininko Arkadijaus Gotesmano poetinė-draminė kompozicija „Metimas”.

Liuksusinis viešbutis „Tanatos”
Radiofonizuotas Andrė Morua apsakymas „Liuksusinis viešbutis „Tanatos”. Režisierius Vytautas Čibiras. Įrašyta 1966 m.

Atviras lūžis
Daivos Čepauskaitės radijo spektaklis „Atviras lūžis“.

Laimingasis – tai aš
Radiofonizuotas Juozo Grušo apsakymas „Laimingasis – tai aš”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Irašyta 1977m.

Raudona ir ruda 2 dalis
Ivano Radojevo pjesė „Raudona ir ruda”. Režisierius Jonas Vaitkus. Įrašyta 1981 m.

Raudona ir ruda
Ivano Radojevo pjesė „Raudona ir ruda”. Režisierius Jonas Vaitkus. Įrašyta 1981 m.

Žoržas Simenonas."Megrė mokykloje"
Radiofonizuota Žoržo Simenono apysaka „Megrė mokykloje“. Rež.Vytautas Grakauskas. Įrašas 1979 m.Vaidina aktoriai Vytautas Širka, Henrikas Kurauskas, Algirdas Zalanskas, Juozas Rygertas, Algimantas Zigmantavičius, Anupras Lauciūnas, Irena Balsevičiūtė.

Intymi išpažintis
Radijo teatre Ingmaro bergmano monopjesė „Intymi išpažintis”. Režisierius Vytautas V. Landsbergis.

Pupos
Daivos Čepauskaitės pjesė, laimėjusi 1-ąją vietą radijo pjesių konkure.

Šimtas varstų upe
Radiofonizuotas Aleksandro Grino apsakymas „Šimtas varstų upe”. Režisierė Elvyra Žebertavičiūtė. Įrašyta 1980m.

Raudonas signalas
Radiofonizuotas Agatos Kristi apsakymas „Raudonas signalas”. Režisierė Elena Baltrukonytė. Įrašyta 1990m.

Irkos tragedija
Radijo teatre Stefos Nosevičiūtės radijofonizacija, sukurta Šatrijos Raganos kūrinių motyvais. Įrašyta 1977 metais.

Šeima
Laimono Kinčiaus radijo vaidinimas „Šeima”. Režisierius Antanas Venckus.

Babilono atstatymas
Sigito Gedos ir Juozo Pociaus radijo spektaklis „Babilono atstatymas”. Režisierius Juozas Pocius Įrašyta 1997m.



Verksmo vieta
Vaidina 2005 m. „Aukso paukštės” laimėtojas Utenos „Žaliaduonių” teatras.

Visada yra ką pasakyti
Vienos kelionės komedija, arba Viso gyvenimo drama.

Naujasis Faustas
Radijofonizacija pagal Nikolajaus Jevreinovo(1879-1953) tragifarsą „Ketvirtoji siena“.

Freken Julija
Augusto Strindbergo pjesę režisavo Martynas Žukas, garso režisierė Sonata Jadevičienė. Įrašyta 2016 metais.