EPISODE · Mar 13, 2018 · 1H 2M
2EDU #31. Czy warto nagrywać podkast?
from eLearning Robię Podcast · host Piotr Peszko
Wszystkie linki: http://blog.2edu.pl/31 W tym odcinku: rok pokastowania w liczbach, moje wnioski przegląd technologii, którą wykorzystuję, lista fuckupów, podziękowania, plany na przyszłość i ważne pytanie.
What this episode covers
Wszystkie linki: http://blog.2edu.pl/31 W tym odcinku: rok pokastowania w liczbach, moje wnioski przegląd technologii, którą wykorzystuję, lista fuckupów, podziękowania, plany na przyszłość i ważne pytanie.
NOW PLAYING
2EDU #31. Czy warto nagrywać podkast?
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
Mar 26, 2026 ·1m
Jan 2, 2026 ·47m
Dec 21, 2025 ·46m