80: P19A/OT24 (9/14/2014)
EPISODE · Sep 7, 2014 · 43 MIN
80: P19A/OT24 (9/14/2014)
from Pulpit Fiction Podcast
For Sunday September 14, 2014 Discussion of text for Proper 19A/Ordinary 24A/Pentecost +14A: Exodus 14:19-31  Matthew 18:21-35  Featured Musician: The River's Voice, Trish and Richard  Bruxvoort Colligan, "Miriam's Song" from their album Seeds of Faith riversvoice.com Psalmimmersion.com @pomopsalmist Patreon