EPISODE · Jan 9, 2022 · 44 MIN
Bye-bye új generációk, 30 év múlva találkozunk!
from Büszke Kutya
Már minden negyedik fiatal lelépne az országból:Meddig kellett aktívan semmit tenni azért, hogy a 15-29 éveseknek már kedvük se legyen itthon próbálkozni?Miért közönyösek szinte teljesen a közélet iránt?Hogyan mértek szó szerint MEGSEMMISÍTŐ csapást a médiára? Miközben el nem hinnéd, hogy mely intézmények élvezik feltétlen bizalmukat - bár azon mi is meglepődtünk, hogy melyeket KÖPNÉK LE, ha tehetnék...MOST TÉNYLEG NEM fogsz hinni a fülednek: #péntag by Gábor János & Tóth Dani🎧 Büszke Kutya podcast - IRATKOZZ FEL a kedvenc appodon: | https://bit.ly/BuszkeKutya-SPOTIFY | https://bit.ly/BuszkeKutya-APPLE | https://bit.ly/BuszkeKutya-GOOGLE | https://bit.ly/BuszkeKutya-RSS
NOW PLAYING
Bye-bye új generációk, 30 év múlva találkozunk!
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
Jun 18, 2026 ·15m
Jun 4, 2026 ·19m
May 19, 2026 ·26m
May 17, 2026 ·34m
May 10, 2026 ·36m
Apr 26, 2026 ·35m