EPISODE · Feb 26, 2026 · 47 MIN
Dezerty jdou do srdíčka. O cukrařině s pastrychefem Povidloně (ft. Michal Mandys)
from Mrzení · host Kateřina Ondráčková
Celý díl najdete na herohero.co/mrzeni. Díky za vaši podporu! Když se Michal Mandys rozhodoval, co dál dělat, cukrařina byla jasná volba 🙂↕🧁Povíme si o jeho začátcích s cukrařinou, o škole a o tom, zda ji člověk potřebuje, pokud se chce dát na dráhu cukrářstva. Michal se učil od našich špiček, dokud covid pořádně nezaúřadoval. Ve třiadvaceti pak chytil jedinečnou příležitost za pačesy a když dostal nabídku, tak dal na Lipně pěkně od píky dohromady cukrárnu. A zrodil se Povidloň. Já třeba ve třiadvaceti bydlela s mámou, no. 😄 Kolik od začátku svýho cukrárenskýho byznysu přibral? A jak to, že se mu to nepřejí? Uslyšíte příběh, kterej je jak ze songu Alanis Morissette Ironic, o seznámení s manželkou Evčou: “Největší ironií je, že já mam cukrárnu a ona cukrovku.” 🍰 Kdy a odkud se u nás vzala cukrařina? Co je náš českej OG zákusek? A jak je to s cenama za dezerty? Platíme dost, nebo málo? Dojde na naše nejoblíbenější zákusky i ty, který bych poslala do vězení (indiánek 😃)V další hodině na herohero probereme jaký je největší cukrářský mrzení, co Michal soudí, když někde v terénu vidí. Taky u tématu dezertů a jídla padne památná věta: “Za mě jdou všechny dezerty do srdíčka”. Souhlasím. Co z dezertovýho světa k nám přišlo ze zahraničí a u nás se to chytilo a zatrendilo? Taky probereme pražský podniky, kde je to tzv bezva a co by Michal nám, uživatelům dezertů, doporučil.
What this episode covers
Celý díl najdete na herohero.co/mrzeni. Díky za vaši podporu! Když se Michal Mandys rozhodoval, co dál dělat, cukrařina byla jasná volba 🙂↕🧁Povíme si o jeho začátcích s cukrařinou, o škole a o tom, zda ji člověk potřebuje, pokud se chce dát na dráhu cukrářstva. Michal se učil od našich špiček, dokud covid pořádně nezaúřadoval. Ve třiadvaceti pak chytil jedinečnou příležitost za pačesy a když dostal nabídku, tak dal na Lipně pěkně od píky dohromady cukrárnu. A zrodil se Povidloň. Já třeba ve třiadvaceti bydlela s mámou, no. 😄 Kolik od začátku svýho cukrárenskýho byznysu přibral? A jak to, že se mu to nepřejí? Uslyšíte příběh, kterej je jak ze songu Alanis Morissette Ironic, o seznámení s manželkou Evčou: “Největší ironií je, že já mam cukrárnu a ona cukrovku.” 🍰 Kdy a odkud se u nás vzala cukrařina? Co je náš českej OG zákusek? A jak je to s cenama za dezerty? Platíme dost, nebo málo? Dojde na naše nejoblíbenější zákusky i ty, který bych poslala do vězení (indiánek 😃)V další hodině na herohero probereme jaký je největší cukrářský mrzení, co Michal soudí, když někde v terénu vidí. Taky u tématu dezertů a jídla padne památná věta: “Za mě jdou všechny dezerty do srdíčka”. Souhlasím. Co z dezertovýho světa k nám přišlo ze zahraničí a u nás se to chytilo a zatrendilo? Taky probereme pražský podniky, kde je to tzv bezva a co by Michal nám, uživatelům dezertů, doporučil.
NOW PLAYING
Dezerty jdou do srdíčka. O cukrařině s pastrychefem Povidloně (ft. Michal Mandys)
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
No similar episodes found.
Similar Podcasts
No similar podcasts found.