EPISODE · Nov 27, 2018 · 11 MIN
Kávu by sme mali nenávidieť. Prečo ju teda pijeme
from Zoom · host SME.sk
Kávu by sme mali neznášať. Napriek tomu jestvujú milióny či stovky miliónov ľudí po celom svete, ktorí ju milujú.Lenže, káva je predsa horká a horká chuť pre naše telá znamená signál, že čosi obsahuje jed. Tak prečo ju vôbec pijeme?A ako sa počas dňa mení náš metabolizmus a kedy by sme mali jesť, ak chceme spaľovať najviac kalórií.V podcaste Zoom sa budeme rozprávať o káve a kofeíne, o vplyve stravy aj našich vnútorných hodín na náš metabolizmus aj o tom, ako vznikajú nám v hlave prvé dojmy o cudzích ľuďoch.See omnystudio.com/listener for privacy information.
NOW PLAYING
Kávu by sme mali nenávidieť. Prečo ju teda pijeme
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
Jun 22, 2026 ·63m
Jun 22, 2026 ·5m
Jun 21, 2026 ·22m
Jun 15, 2026 ·10m
Jun 15, 2026 ·69m
Jun 15, 2026 ·22m