EPISODE · Aug 26, 2020 · 26 MIN
“Мамо, я в IT” #2: наскільки в IT потрібна англійська?
from Нова українська школа · host Нова українська школа
Співзасновник компанії LeanyLabs, ментор навчальних проєктів школярів програм Львівського IT Кластеру Микола Пустовойченко розповідає Чи англійська мова є дужа важливою ІТ? Наскільки помічними є курси "англійська для ІТ"? Чи може людина, яка не володіє англійською, знайти собі місце в ІТ? Наскільки це складно? Які англіцизми використовують айтівці: “таска» (задача, завдання), «апрув» (підтвердження, згода), «аттачити» (прикріпляти, завантажувати), «фіксити» (ремонтувати, виправляти), «баг» (помилка), «фіча» (перевага, особливість) і так далі; Як Микола вчив англійську? Поради від нього; Англійські жаргонізми в роботі (Jenga code, Mad girlfriend bug, Heisenbug); Досвід роботи Миколи в сфері ІТ? Як обрав цю сферу? З чого починав? Проєкт "Мамо, я в IT" творять спільно Львівський IT Кластер та "Нова українська школа"
What this episode covers
Співзасновник компанії LeanyLabs, ментор навчальних проєктів школярів програм Львівського IT Кластеру Микола Пустовойченко розповідає Чи англійська мова є дужа важливою ІТ? Наскільки помічними є курси "англійська для ІТ"? Чи може людина, яка не володіє англійською, знайти собі місце в ІТ? Наскільки це складно? Які англіцизми використовують айтівці: “таска» (задача, завдання), «апрув» (підтвердження, згода), «аттачити» (прикріпляти, завантажувати), «фіксити» (ремонтувати, виправляти), «баг» (помилка), «фіча» (перевага, особливість) і так далі; Як Микола вчив англійську? Поради від нього; Англійські жаргонізми в роботі (Jenga code, Mad girlfriend bug, Heisenbug); Досвід роботи Миколи в сфері ІТ? Як обрав цю сферу? З чого починав? Проєкт "Мамо, я в IT" творять спільно Львівський IT Кластер та "Нова українська школа"
NOW PLAYING
“Мамо, я в IT” #2: наскільки в IT потрібна англійська?
No transcript for this episode yet