EPISODE · Dec 16, 2023 · 38 MIN
Még NEM mi vagyunk a LEGSZEGÉNYEBBEK... de igyekszünk 😕 #236
from Jólvanezígy
Új csatornánk: https://www.youtube.com/@vilagjegycsatornaKÓKUSZ+ https://www.youtube.com/@KokuszPluszPatreonunk: https://www.patreon.com/fokuszcsoport/Twitch: https://www.twitch.tv/kokuszcsoport/Tiktok: https://www.tiktok.com/@jolvanezigy_csatornaInstagram: https://www.instagram.com/jolvanezigyhivatalos/Ipon partner linkünk: https://ipon.hu/partner/jolvanezigyMűsorvezető: Szabó Márton, Nagy ÁdámVágta: SünArculat: Szörényi VirágZenehttps://www.epidemicsound.com/referral/6v8lnw/00:00 Ádámsz énekel, valószínűleg másnaposak mind a ketten02:13 Orbán Vityát kiküldték14:39 Újabb megbízást kap Lézer János20:30 Második legszegényebbek vagyunk az EU-ban26:41 Huth szerint a Megafon erkölcsösebb a Partizánnáltagekfókuszcsoport fókusz csoport 6lépés youtube trending kritika vélemény #vélemény videó jólvanezígy jól van ez így
NOW PLAYING
Még NEM mi vagyunk a LEGSZEGÉNYEBBEK... de igyekszünk 😕 #236
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
No similar episodes found.
Similar Podcasts
No similar podcasts found.