EPISODE · Nov 29, 2025 · 1H 11M
Miért NEM SZÓLTAK, hogy HÜLYÉK vagyunk? 🤬 #634
from Jólvanezígy
Fókusz Stúdió: https://fokuszstudio.com/ Kopasz Csimpánz webshop (reklám): https://kopaszcsimpanz.hu/ Patreon (reklám): https://www.patreon.com/fokuszcsoport/Élő adások: https://www.youtube.com/@FokuszStudioMűsorvezető:Ádám: https://www.instagram.com/adam_6lepes/BarnaTiktok: https://www.tiktok.com/@jolvanezigy_csatorna Instagram: https://www.instagram.com/jolvanezigyhivatalos/Twitch: https://www.twitch.tv/kokuszcsoport/ Discord: https://discord.gg/gwxmh8ANTDiPon (reklám) ➤ https://ipon.hu/ (kosárkód ➤ Jolvanezigy)Vágta: RoliZene:Song: NCT, Southby, Emily J - Walk On WaterMusic provided by NoCopyrightSoundsFree Download/Stream: http://ncs.io/walkonwaterWatch: http://ncs.lnk.to/walkonwaterAT/youtubeTIMESTAMP00:00 Barna 1 hónapos lett!08:22 A namíbiai Adolf szépen kéri:10:30 Séta a világ körül15:42 Reutersben a ITSOKAYTHISWAY19:16 Újra nyílik a Csillagkapu!23:25 Gulyás Geri megint hol nem volt ott?37:16 Öreg riposzt nem tanul40:25 Akiket (is) a fidesz az út szélén hagyott45:34 Nagyon nagy Mártonnak fogalma sincstagek#jólvanezígy #jolvanezigy #vélemény #hírek videó jólvanezígy jól van ez így jolvanezigy politika közélet celebek kultúra hírek hír
NOW PLAYING
Miért NEM SZÓLTAK, hogy HÜLYÉK vagyunk? 🤬 #634
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
No similar episodes found.
Similar Podcasts
No similar podcasts found.