EPISODE · May 15, 2022 · 39 MIN
Nagy-Magyarország nagy volt, de a miénk volt?
from Büszke Kutya
A meccs utáni székely himnusz és a sosem volt tengerünk margójára...A nemzetközi helyzet PROVOKÁLÓDIK! Elég jól csinálja magától is, így tényleg kell-e alágyújtani:- meccs után énekelt székely himnusszal,- határon túli odafelelgetéssel,- sosem volt miénk tengerpart „összemagyarozásával”?Miért értelmezhetnek területi követelésként a románok egy itthonról nüansznyinak tűnő gesztust?Miért fájhatott a horvátoknak - a helyi államfő szavaival élve - „egy kis provinciális obszesszió”, ami a tengerükre célozgat?Választ ad a #történelem - csak érdemes a mélyére ásni. Nézz / hallgass tényeket és értelmezd minden oldalról: #péntag, a #HokedliStúdió-ból by Gábor János & Tóth Dani.#BüszkeKutya #podcast: SPOTIFY | APPLE podcasts | GOOGLE podcasts | DEEZER | PODCASTpontHU#székely #himnusz #anyaország #erdély #román #horvát #tenger #tengerpart #magyar
NOW PLAYING
Nagy-Magyarország nagy volt, de a miénk volt?
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
Jun 18, 2026 ·15m
Jun 4, 2026 ·19m
May 19, 2026 ·26m
May 17, 2026 ·34m
May 10, 2026 ·36m
Apr 26, 2026 ·35m