EPISODE · Mar 25, 2024 · 55 MIN
Не спілкуватися з рідними братами/сестрами - це нормально?
from ОнлайнТерапія · host Просвітницький пульс
Гість - Оксана Сашенко, дитяча й сімейна психологиняПро що говорили :✔️що впливає на стосунки між дітьми? Чому одні дружать між собою, а інші ні?✔️це нормально, коли старших дітей фактично роблять нянями для молодших?з якого віку можна залишати старших дітей з меншими?✔️якщо єдина дитина в родині - як це впливає на її характер і поведінку в дорослому житті?✔️до якого віку діти різної статі можуть жити в одній кімнаті?✔️коли немає порозуміння між дорослими братами й сестрами, але вони наче змушені спілкуватися, бо рідні - як бути?
What this episode covers
Про рідних братів і сестер і те, як порядок народження дітей впливає на їхнє життя
NOW PLAYING
Не спілкуватися з рідними братами/сестрами - це нормально?
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
No similar episodes found.
Similar Podcasts
No similar podcasts found.