EPISODE · Aug 8, 2025 · 2 MIN
Orkiestra do Użytku Wewnętrznego
from MUZYKALNOŚCI · host Radio Kielce
Orkiestrę do Użytku Wewnętrznego założył w 1977 roku w Kielcach Bronisław Opałko. Jego grupa koncertowała po kraju wykonując autorskie piosenki, ale także sięgając po klasykę i akompaniując różnym wykonawcom. To był zespół wykonujący „art.- rocka’. W swoim repertuarze miał także „Kwiaty polskie”.
What this episode covers
Orkiestrę do Użytku Wewnętrznego założył w 1977 roku w Kielcach Bronisław Opałko. Jego grupa koncertowała po kraju wykonując autorskie piosenki, ale także sięgając po klasykę i akompaniując różnym wykonawcom. To był zespół wykonujący „art.- rocka’. W swoim repertuarze miał także „Kwiaty polskie”.
NOW PLAYING
Orkiestra do Użytku Wewnętrznego
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
May 24, 2026 ·66m
May 10, 2026 ·83m
Apr 26, 2026 ·68m
Apr 12, 2026 ·57m
Mar 29, 2026 ·86m
Mar 17, 2026 ·73m