EPISODE · Nov 8, 2019 · 17 MIN
Osýpky sú ešte horšie, vymažú ľuďom imunitu
from Tech_FM · host SME.sk
Osýpky sú už samé osebe zlé. Dokážu sa rýchlo šíriť, môžu spôsobiť ďalšie komplikácie a prinášajú aj riziko smrti. Teraz vedci opísali nový mechanizmus, ktorým škodia: dokážu totiž vymazať našu imunitnú pamäť. A potvrdili to aj experimenty. Paleoantropológovia tiež narazili na spätnú migráciu praľudí, ktorí sa z Európy vybrali na územie dnešného Izraela. A zaujímavé je, že v tejto záhadnej kultúre žili spolu neandertálci aj moderní ľudia. Viac si vypočujte v podcaste TECH_FM.See omnystudio.com/listener for privacy information.
NOW PLAYING
Osýpky sú ešte horšie, vymažú ľuďom imunitu
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
No similar episodes found.
Similar Podcasts
No similar podcasts found.