PODCAST · health
Beata Barczynska podcast Kochane ciało
by Beata
Spędziłam wiele lat zmieniając swoje ciało, dbając o swój wygląd, skakałam z diety na dietę, ćwiczyłam, ale wciąż czułam się tak samo niewystarczająco dobra, ładna i czułam, że zawsze mi czegoś brakuje. Miałam rację. Brakowało mi najważniejszego puzzla - miłości do siebie. W końcu zrozumiałam, że czas naprawdę zająć się sobą i zadbać o siebie wewnętrznie. Zaczęłam praktykę miłości do siebie, pracy z emocjami, uważności na swoje ciało i tak uwolniłam się od objadania, odchudzania i poczułam miłość do siebie i swojego ciała. O tym wszystkim będzie właśnie podcast "kochane ciało".
-
9
Moje podsumowanie ostatnich 10 lat
Najważniejsze wydarzenia, które wpłynęły na mnie i doprowadziły mnie do mojego teraz
-
8
Transformacja z dziewczynki w kobietę 🦋
Nasza droga do kobiecości do piękna in&out i przypomnienie kim jesteś naprawdę.
-
7
Deficyt kaloryczny i miłość do siebie nie odchudzają
Deficyt kaloryczny i miłość do siebie nie sprawi, że schudniesz. W tym odcinku rozwijam ten wątek.Link do ebooka: https://spokojzjedzeniem.pl/ebookbonusy2/
-
6
Dlaczego po 7 latach bycia wegetarianką zaczęłam jeść mięso?
Moja ścieżka od niejedzenia mięsa do jedzenia - jak to się stało, że zaczęłam je jeść i dlaczego?
-
5
Czy będąc w rozwoju i pracując nad sobą można mieć stany depresyjne?
W tym odcinku poruszam temat, o którym praktycznie w ogóle się nie mówi. Pomimo pracy ze sobą, pracy terapeutycznej, mają różne wsparcie a mimo to pojawiają się nawroty depresji.
-
4
Uzależnienie od uzdrawiania jest jak uzależnienie od słodyczy
Co jeśli Twój umysł poszukuje ciągle braku, bo nie jest nauczony czegoś innego?Co jeśli ciągłe "przerabianie siebie" to uzależnienie z drugiej strony tak samo jak wcześniej objadanie?Odsłuchaj najnowszy odcinek podcastu i dołącz do wyzwania dla kobiet, o którym tam mówię :)
-
3
7 miesięcy bez cukru - po co takie wyzwanie? co się zmieniło?
Witaj po wakacjach! w tym odcinku opowiem o wyzwaniu bez cukru :) odsłuchaj co się zmieniło i co mi to dało :)
-
2
Jak zmieniała się moja relacja z jedzeniem? Jak wyszłam z zaburzeń odżywiania?
relacja z jedzeniem zmienia się, kiedyś to co robiłaś z lęku dziś kiedy jesteś już inną osobą może być tym co doda Ci najwięcej mocy.
-
1
Czym jest matrix i jak z niego wyjść?
Oczywiście, że jest droga wyjścia, zawsze jest rozwiązanie, które mnie wspiera, mam mnóstwo mocy, aby wstać i wybrać to kim jestem naprawdę
-
0
Dlaczego holistyczne zadbanie o zdrowie tak bardzo mi pomogło?
Holistyczne podejście do ciała i zdrowia to game changer, który zmienił totalnie moje samopoczucie. Polecam połączyć wszystkie elementy zaczynając od mindsetu i znajdować swoje rozwiązania, które doprowadza Cię do pełni zdrowia.
-
-1
Rozczarowanie rozwojem - miało być pięknie, a wyszło...
Wkurza Cię brak rezultatów po cięzkiej pracy ze sobą? myślałaś, że bedzie inaczej? ten odcinek jest dla Ciebie
-
-2
Self-love jak nie schrzanić sobie życia
kocham siebie, więc mogę...kocham siebie, więc nie muszę...Co prowadzi do niezdrowej miłości do siebie, która Cię rozleniwia, zaniedbuje zamiast pomaga Ci się czuć dobrze i realizować? o tym jest kolejny odcinek podcastu kochane ciało
-
-3
Ciągłe uzdrawianie to pułapka rozwoju
Wciąż znajdujesz blokady w sobie? uzdrawiasz dzieciństwo bez końca? czujesz, że coś tu nie pasuje? to czas na kreację!
-
-4
Uzależnienie od jedzenia - jak się uwolnić i znowu czerpać przyjemność z jedzenia?
dlaczego uzależnienie od jedzenia to takie wyzwanie? Zwróć uwagę kiedy po raz pierwszy jadłaś słodycze, puść emocje oraz cały ciężar i zobacz jak masz coraz więcej spokoju i wolności w tym temacie
-
-5
Jedzenie intuicyjne
są różne etapy relacji z jedzeniem, kiedy wychodzi się z kultury diet jest to bardzo pomocne, ale nie jest to ostateczny etap kształtowania swoich nawyków żywieniowych. Relacja z jedzeniem się zmienia kiedy Ty się zmieniasz.
-
-6
Jak schudnąć za pomocą mocy umysłu?
W tym odcinku dowiesz się o mocy umysłu, o tym dlaczego ciałopozytywność, praca z traumą to za mało, aby manifestować piękne ciało.
-
-7
Raz masz gorzej raz lepiej z jedzeniem? Dlaczego relacja z jedzeniem się zmienia?
kolejny odcinek podcastu kochane ciało w temacie tego jak zmienia się relacja z jedzeniem wraz z Tobą i Twoim rozwojem :)
-
-8
Jak poczuć, że jesteś godna wszystkiego co najlepsze dzięki relacji z jedzeniem?
Relacja z jedzeniem to temat piękny, ważny i głęboki, zmiana perspektywy i relacji z jedzeniem zmienia wszystko! nowe inspiracje usłyszysz w tym odcinku, który jest fragmentem kursu zdrowa i pełna mocy
-
-9
Dlaczego jak byłaś szczuplejsza nie czułaś się piękniejsza? Jak to wreszcie zmienić?
Kiedy jesteśmy szczuplejsze wciaż mamy poczucie, że jesteśmy zbyt duże, to dowód na to, że sama praca z ciałem to za mało :)
-
-10
Jeść cukier czy go nie jeść?
Może to brzmieć szalenie, ale tak to od decyzji wszystko się zaczyna, ale kiedy wciąż powtarzasz sobie, że nie możesz bez niego żyć to tak też będzie. Podejmij decyzję tak jak teraz chcesz aby było i będziesz otrzymywać wskazówki co dalej :)
-
-11
Jak zamanifestować miłość dzięki pracy nad relacją z jedzeniem?
Dzięki relacji z jedzeniem pokazujesz sobie jak ważna jesteś, przestajesz zajadać samotność i wybierasz siebie. Zmieniasz myśli, emocje i masz poczucie, że to jest początek nowego związku, który wkrótce przerodzi się w piękną relację romantyczną!
-
-12
#11 O akceptacji swojego ciała, o brzydocie i o pięknie
Akceptacja piękna, brzydoty, poczucie jak ja się mam w moim ciele, miłość do mojego ciała to wszystko jest procesem, nic się nie dzieje z wtorku na środę :) do usłyszenia!
-
-13
#10 od pracy na etacie do własnych projektów, w których czuję się ważna - rozmowa z Anią
Dzisiaj zapraszam Was do posłuchania wywiadu z Anią, z którą zaczęłyśmy prace nad relacja z jedzeniem. Ania opowiada o swojej drodze jak odeszła z pracy, jakie miała wyzwania nie wiedząc co innego mogłaby robić, a teraz tworzy własne projekty z serca. „nie zamieniłabym tego na żadne inne Życie” Aniu, gratuluje! Pokazujesz nam, że da się zmieniać Życie i iść za swoimi marzeniami :) Dziękuje, że mogę Wam towarzyszyć w tak ważnych transformacjach. Pięknego dnia, Beata
-
-14
#9 "Nigdy wcześniej tego nie poczułam "JESTEM" i to wystarczy" - rozmowa z Moniką Czyż-Figas
Kochani <3 w #9 odcinku podcastu mam ogromną przyjemność przedstawić Wam Monikę Czyż-Figas. "Nigdy wcześniej tego nie poczułam "JESTEM" i to wystarczy" "gotowałam zupę słuchając live'a, zeszyt, obok, marchewka obok, zupa na płycie i ze słuchawkami na uszach było słuchanie, kiedy mogłam to się stawiałam na żywo, dojrzałam do tego, że live to jest czas mój ze sobą " "ja mogę poświęcać swój czas na to, na co ja decyduję poświęcać swój czas i stawiam się do tego, co moje serce dyktuje" "nie boksuję się z Życiem, czuję, że wszystko jest po coś i służy mojemu rozwojowi" Monika ma 41 lat. Jest wysoko wrażliwą osobą. Jest mamą trójki dzieci, z którymi od roku jest w edukacji domowej. Prowadzi swoją firmę. Lubi jeździć na rolkach, hulajnodze, bawić się choreografia na fitnessie i huśtać na huśtawkach. Zapraszam do odsłuchania rozmowy z Moniką <3
-
-15
#8 Rozmowa z Justyną Deptułą o rozwoju - czy warto pracować wewnętrznie? refleksje co się zmieniło
Dzień dobry Kochani, w dzisiejszym #8 odcinku zapraszam Was do spędzenia ze mną i z moim gościem niecałej godziny, w której rozmawiamy o rozwoju. Moim cudownym gościem jest Justynka Deptuła, która ma 38lat, jest mamą 3 nastolatków, pracuje na pół etatu, uwielbia piec ciasta, malować, tańczyć, śpiewać, praktykować jogę, czytać książki, i rozwijać się. Bardzo ważna jest dla niej rodzina, szczęście, szczerość, zaufanie i szacunek w relacjach, Miłość i szacunek do siebie, oraz przestrzeń, taka tylko dla niej. Justynka jest uczestniczką kursów online "jesteś piękna już teraz", "zostań swoją BFF" oraz warsztatów "ulepsz swoją relację z jedzeniem" - w tym odcinku podcastu opowiada o swoich refleksjach na temat relacji ze sobą, pracy wewnętrznej, pracy z emocjami. do usłyszenia! Beatka
-
-16
#7 - Ja już to przepracowałam, dlaczego mam się znowu zajmować tym tematem?
"Ja już to przepracowałam/przepracowałem", "Już zajmowałam się tym tematem" - dlaczego to wraca? To jedno z najczęstszych pytań, które słyszę, dlatego poczułam, że warto, żebyśmy się tym zajęli. Zapraszam z serca do odsłuchania #7 odcinka podcastu "kochane ciało" Ściskam <3
-
-17
#6 Podsumowanie roku z miłością
Jakby to było spojrzeć na siebie i na ten rok z miłością i łagodnością? Zapraszam do przygotowania sobie herbatki, odpalenia świecy i notowania najważniejszych okoliczności w ostatnich 12-stu miesięcy :) W podcaście opisuję jak wesprzeć siebie tam gdzie był czas pełen wyzwań i jak unieść swoje najdrobniejsze osiągnięcia do tego właśnie jest podsumowanie :) Zapraszam <3
-
-18
#5 zazdrość - czy można ją czuć? czy jak ją czuję to jestem złą osobą? co z nią zrobić?
Często nie dajemy sobie prawa do niektórych uczuć, bo zostały one uznane za negatywne, niesłuszne i złe. Czy faktycznie to jest prawda? Czy może warto aktualizować swoje przekonania, tak aby podchodzić do siebie z intencją miłości i czuć się dobrze? Zapraszam do odsłuchania podcastu o zazdrości :) Ściskam, Beata <3
-
-19
Podcast #4 kochane ciało "piękno zewnętrzne i wewnętrzne" - rozmowa z Sylwią uczestniczką kursu "jesteś piękna już teraz"
Przesyłam Wam kolejny odcinek podcastu (#4), tym razem jestem tam z moim gościem Sylwią, która opowiada o swojej zmianie kiedy postanowiła odwrócić kierunek działania i zająć się swoim wnętrzem <3 "Uśmiech Kobiety to najpiękniejsza szminka" "Narzekanie i złe samopoczucie wcale nie dodaje nam uroku, wręcz przeciwnie" "Kiedyś to było niemożliwe, żebym wyszła bez makijażu!" Sylwia porusza bardzo ważne kwestie w naszej rozmowie, za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Z obsesji na punkcie ulepszania swojego wyglądu dotarła do momentu miłości i akceptacji do siebie. Efektem tego jest uśmiech i dobre samopoczucie. Niesamowita przemiana z serca gratuluję Kochana pracy, którą Ty sama wykonałaś <3 Jeżeli jesteś zainteresowana to zapraszam do przesłuchania <3
-
-20
#3 Jak poradzić sobie z wyrzutami sumienia po jedzeniu?
Wyrzuty sumienia po jedzeniu potrafią sprawić, że hejtujemy siebie jeszcze bardziej. Warto podejść do siebie łagodnie i krok po kroku wspierać siebie w tym, jakie sygnały wysyła nam nasze ciało. Nie jest to najprostsze zadanie na świecie, ale wiem jak bardzo warto to robić <3 Ściskam Cię mocno i do usłyszenia!
-
-21
#2 Czy można ulepszyć swoją relację z jedzeniem?
Często kręcimy się w kółko jeśli chodzi o bycie na diecie. Postanawiamy, robimy listę zakupów, eliminujemy produkty, ale nasze ciało nie idzie w zgodzie z nami. Czy da się w ogóle ulepszyć relację z jedzeniem i wyjść z tego ronda? Zapraszam do odsłuchania drugiego odcinku podcastu kochane ciało <3
-
-22
#1 Jak pokochać siebie i swoje ciało?
Zmagasz się z autosabotażem, nie lubisz siebie, wciaż masz do siebie jakieś "ale"? Znam to doskonale. Większość swojego życia nie znosiłam siebie i swojego wyglądu. Do momentu aż nie zajęłam się tym co czuję... Zapraszam do odsłuchania odcinka: Jak pokochać siebie i swoje ciało? pytania? napisz maila: [email protected]
We're indexing this podcast's transcripts for the first time — this can take a minute or two. We'll show results as soon as they're ready.
No matches for "" in this podcast's transcripts.
No topics indexed yet for this podcast.
Loading reviews...
ABOUT THIS SHOW
Spędziłam wiele lat zmieniając swoje ciało, dbając o swój wygląd, skakałam z diety na dietę, ćwiczyłam, ale wciąż czułam się tak samo niewystarczająco dobra, ładna i czułam, że zawsze mi czegoś brakuje. Miałam rację. Brakowało mi najważniejszego puzzla - miłości do siebie. W końcu zrozumiałam, że czas naprawdę zająć się sobą i zadbać o siebie wewnętrznie. Zaczęłam praktykę miłości do siebie, pracy z emocjami, uważności na swoje ciało i tak uwolniłam się od objadania, odchudzania i poczułam miłość do siebie i swojego ciała. O tym wszystkim będzie właśnie podcast "kochane ciało".
HOSTED BY
Beata
Loading similar podcasts...