Csonkamagyarország [Tilos Rádió podcast] podcast artwork

PODCAST · society

Csonkamagyarország [Tilos Rádió podcast]

A rádió komplex, brutális, ezoterikus wellness-fitness magazinja

Publisher-supplied feed metadata · PodParley refreshed Jun 12, 2026 · Source feed

  1. 1000

    2026.07.28 adásnapló

    adás archívum

  2. 999

    2026.07.21 adásnapló

    adás archívum

  3. 998

    2026.07.14 adásnapló

    adás archívum

  4. 997

    2026.07.07 adásnapló

    adás archívum

  5. 996

    2026.06.23 adásnapló

    adás archívum

  6. 995

    2026.06.02 adásnapló

    adás archívum

  7. 994

    Súgta a fülembe

    Kis házi hírblokk és némi zenés felvezetés (archív Minek-miksz) utána belecsapunk: a stúdióban, a pult mögött Minek, az űr sötét mélyéből, de leginkább hazulról Csákányos. jelentkezik. Beszédtémánk leginkább: mit kezd az új kormányzat az ügynökkérdéssel? Mit ígért Magyar miniszterelnök és Ruff főkancellár a kerek évfordulóra? Mire számítanak a történészek, levéltárosok, mit gondolhatnak a bíróságok, jogvédők, adatvédők, mi maradt, mi veszett el az iratokból, ki volt a hálózati személy és miért nem kéne ilyen fogalom az új törvénybe? Továbbá: mi az, amit már most is megismerhet, aki kutat, mi az, amit majd megismerhet az online nyilvánosság, kinek volt Kárpáti a jele az óvodában és kinek Nemere? Közben elhangzik: Max Berlin: Elle Et Moi Stella: Bad News Entertainment  (radio edit)

  8. 993

    A gazdag ember sír

    Rövid, dinamikus zenés felvezetés (kis Minek-miksz) nyomán a drót túloldalán: Csákányos és Stirlitz, a stúdióban Lőrinc és a kicsit késve befutó Minek Benne: a kegyelmi ügy fejleményei - ki írt, ki hagyott jóvá, ki döntött + a vagyonadó és a vagyon visszaszerzés rejtelmei: ki nevet és ki sír a végén. + 1 %!!!   Benne elhangzik: Bomb The Bass ft. Justin Warfield : Bug Powder Dust (Le Funk Mob Remix) The Avalanches: Since I Left You 

  9. 992

    Vár állott, most halom azbeszt

    A stúdióban: Minek, a drót végén Csákányos, Lőrinc Benne: Mit műveltek ezek a Budai Várral? Mi megy, ki megy, mi marad?  + Azbesztből van a kerítés is. Honnan jön a rák- és azbesztóziskeltő cucc, amit  nagyon nem szeret a mesothelium.  Benne elhangzik: Violent Femems: Gone Daddy Gone Revolting Cocks: Something Wonderful 

Type above to search every episode's transcript for a word or phrase. Matches are scoped to this podcast.

Searching…

We're indexing this podcast's transcripts for the first time — this can take a minute or two. We'll show results as soon as they're ready.

No matches for "" in this podcast's transcripts.

Showing of matches

No topics indexed yet for this podcast.

Loading reviews...

ABOUT THIS SHOW

A rádió komplex, brutális, ezoterikus wellness-fitness magazinja

HOSTED BY

Tilos Rádió

CATEGORIES

Frequently Asked Questions

How many episodes does Csonkamagyarország [Tilos Rádió podcast] have?

Csonkamagyarország [Tilos Rádió podcast] currently has 9 episodes available on PodParley. New episodes are automatically indexed when they're published to the podcast feed.

What is Csonkamagyarország [Tilos Rádió podcast] about?

A rádió komplex, brutális, ezoterikus wellness-fitness magazinja

How often does Csonkamagyarország [Tilos Rádió podcast] release new episodes?

Csonkamagyarország [Tilos Rádió podcast] has 9 episodes. Check the episode list to see recent publication dates and frequency.

Where can I listen to Csonkamagyarország [Tilos Rádió podcast]?

You can listen to Csonkamagyarország [Tilos Rádió podcast] on PodParley by clicking any episode. We provide an embedded audio player for direct listening, and you can also subscribe via your preferred podcast app using the RSS feed.

Who hosts Csonkamagyarország [Tilos Rádió podcast]?

Csonkamagyarország [Tilos Rádió podcast] is created and hosted by Tilos Rádió.
URL copied to clipboard!