All Episodes
Hip, hyb, hybaj... — 202 episodes · page 1 of 3
Hybaj na preteky 29.08-01.09.2024
Hybaj na preteky 23.-25.08.2024
Hybaj na preteky 17.-18.08.2024
Hybaj na preteky 10.-11.08.2024
Hybaj na preteky 03.-04.08.2024
Hybaj na preteky 27.-28.07.2024
Hybaj na preteky 20.- 21.07.2024
Hybaj na preteky 13.- 14.07.2024
Hybaj na preteky 04.- 07.07.2024
Majo Priadka & Michal Salva - super rozprávanie o ultrabehoch
Hybaj na preteky 29.- 30.06.2024
Hybaj na preteky 22.- 23.06.2024
Marek Páleník - hráč amerického futbalu a flag futbalu
Hybaj na preteky 13.- 16.06.2024
Hybaj na preteky 08.- 09.06.2024
Andrej Antoška - hráč a tréner oddaný bedmintonu
Hybaj na preteky 01.- 02.06.2024
Hybaj na preteky 25.-26.05.2024
Mário Šmýkal - bežec a ambiciózny organizátor
Hybaj na preteky 17.-19.05.2024
Hybaj na preteky 07.-12.05.2024
Stanislava a Michal Škvarkovci - stvorení pre atletiku :-)
Hybaj na preteky 30.4.-05.05.2024
Hybaj na preteky 26.-28.04.2024
Mário Jánoš - ultrabeh je o regenerácii
Hybaj na preteky 19.- 21.04.2024
Hybaj na preteky 12.-14.04.2024
Peter Krnáč - organizátor a účastník orientačných športov
Hybaj na preteky 05.-07.04.2024
Hybaj na preteky 30.-31.03.2024
Martin "Šulko" Šulek - s moderátorom a kameramanom o paraglidingu
Hybaj na preteky 23.-24.03.2024
Hybaj na preteky 16.-17.03.2024
Ivan Husár - pokorný a pokojný ultrabežec
Hybaj na preteky 09.-10.03.2024
Hybaj na preteky 01.-03.03.2024
Martin Detvaj - populárny všestranný bežec s motivujúcim prístupom
Hybaj na preteky 24.-25.02.2024
Hybaj na preteky 10.-11.02.2024
Hybaj na preteky 04.02.2024
Tomáš Cerovský - skromný bežec s veľkým srdcom
Šimon Wahlandt - bežec a popredný slovenský triatlonista
Hybaj na preteky 13.-14.01.2024
Hybaj na preteky 06.01.2024
Matej Beňuš - reprezentant SR vo vodnom slalome a všestranný športovec
Hybaj na preteky 30.12.2023-01.01.2024
Hybaj na preteky 23.-26.12.2023
Michal Šuľa - cestný ultramaratónec, rekordman
Hybaj na preteky 16.-17.12.2023
Hybaj na preteky 06.-10.12.2023
Beh Cestou Márie Széchy
Hybaj na preteky 02.-03.12.2023
Hybaj na preteky 24.-26.11.2023
Štefan Nôta - cyklistika je životný štýl
Hybaj na preteky 15.-19.11.2023
Hybaj na preteky 11.-12.11.2023
Mirka Marková - život v rovnováhe
Hybaj na preteky 04.-05.11.2023
Hybaj na preteky 25. a 29.10.2023
Matej Tabak - beží srdcom za svojim cieľom
Hybaj na preteky 17.- 22.10.2023
Hybaj na preteky 12.- 15.10.2023
Adam Krčmárik - futbalista a nádejný bežec
Hybaj na preteky 07.- 08.10.2023
Hybaj na preteky 30.9.- 01.10.2023
Dušan Urgela - Őtztalský cyklomaratón s dĺžkou 238 km a prevýšením 5 500 metrov
Hybaj na preteky 19.-24.09.2023
Hybaj na preteky 14.-17.09.2023
Adolf Bolf - Ako zhodil 50 kg za rok :-)
Hybaj na preteky 08.-10.09.2023
Hybaj na preteky 01-03.09.2023
Hybaj na preteky 26-29.08.2023
Hybaj na preteky 19-20.08.2023
Hybaj na preteky 12 - 13.08.2023
Hybaj na preteky 05.-06.08.2023
Hybaj na preteky 29.-30.07.2023
Peter Kuric - majster Slovenska v športovom lezení
Hybaj na preteky 22.-23.07.2023
Martina Boháčiková - 37 000 km na bicykli za 365 dní
Hybaj na preteky 13.-16.07.2023
Marcel Lopuchovský - tréner, atlét, bobista, trojnásobný olympionik
Hybaj na preteky 04.-09.07.2023
Miro Hraško a Maťo Šibi Schieber o WMTRC 2023 Insbruck - Stubai
Hybaj na preteky 01.-02.07.2023
Martin Rusina - slovenský šampión v horských behoch a polmaratóne
Hybaj na preteky 24.-25.06.2023
Volvo Run Slovakia 2023 - Miriam a Renata o behu a víťazstve v kategórii DM Ladies Run
Hybaj na preteky 17.-18.06.2023
Lukáš Novotný - inštruktor, tréner a prezident Športovej federácie Nordic Walking
Hybaj na preteky 08. - 11.06.2023
Adam Trenčan - hokejový brankár a majster Slovenska
Hybaj na preteky 02.06 - 05.06.2023
Lukáš Kubiš - vicemajster SR v cyklistike a účastník olympijských hier
Hybaj na preteky 27.05 - 28.05.2023
Kristína Resslová - vicemajsterka sveta a víťazka BB polmaratónu
Hybaj na preteky 19.05 - 21.05.2023
Jiří Homoláč - elitný český reprezentant vo vytrvalostnom behu
Hybaj na preteky 11.05 - 14.05.2023
Štefan Oravec - tréner, majster SR v behu na lyžiach a pohodový rozprávač
Hybaj na preteky 05.05 - 08.05.2023