80: P19A/OT24 (9/14/2014)
For Sunday September 14, 2014 Discussion of text for Proper 19A/Ordinary 24A/Pentecost +14A: Exodus 14:19-31 Matthew 18:21-35 Featured Musician: The River's Voice, Trish and Richard Bruxvoort Colligan, "Miriam's Song" from their album Seeds of Faith riversvoice.com Psalmimmersion.com @pomopsalmist Patreon