EPISODE · Mar 16, 2025 · 31 MIN
#41. Retro, retro i po retro - czy to ma sens?
from Pogadajmy o Agile · host PogadajmyOAgile
Retrospektywa to moment na refleksję i usprawnienia, ale czy zawsze przynosi realne korzyści? Wiele zespołów uważa ją za schematyczną i rezygnuje z niej. W tym odcinku zastanawiamy się, co sprawia, że retro działa lub traci sens, oraz jak sprawić, by było wartościowe dla zespołu.🎙️Prowadzący: Piotr Wojtera & Michał ToczekChcesz się z nami skontaktować?➡️ WWW: pogadajmyoagile.pl➡️ Email: [email protected]➡️ LinkedIn: @pogadajmyoagile➡️ Facebook: @pogadajmyoagileGdzie można nas słuchać:🎧 Spotify: /pogadajmyoagile🎧 Apple Podcasts: /pogadajmyoagile🎧 YouTube: /pogadajmyoagile
What this episode covers
Retrospektywa to moment na refleksję i usprawnienia, ale czy zawsze przynosi realne korzyści? Wiele zespołów uważa ją za schematyczną i rezygnuje z niej. W tym odcinku zastanawiamy się, co sprawia, że retro działa lub traci sens, oraz jak sprawić, by było wartościowe dla zespołu.🎙️Prowadzący: Piotr Wojtera & Michał ToczekChcesz się z nami skontaktować?➡️ WWW: pogadajmyoagile.pl➡️ Email: [email protected]➡️ LinkedIn: @pogadajmyoagile➡️ Facebook: @pogadajmyoagileGdzie można nas słuchać:🎧 Spotify: /pogadajmyoagile🎧 Apple Podcasts: /pogadajmyoagile🎧 YouTube: /pogadajmyoagile
NOW PLAYING
#41. Retro, retro i po retro - czy to ma sens?
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
Nov 15, 2024 ·134m
May 30, 2022 ·195m
Mar 7, 2022 ·167m