EPISODE · Jun 22, 2026 · 27 MIN
Czy Grupa Wyszehradzka ma sens?
from OSW - Ośrodek Studiów Wschodnich · host Ośrodek Studiów Wschodnich
Już jutro odbędzie się szczyt Grupy Wyszehradzkiej. Premier Węgier Péter Magyar wielokrotnie w czasie kampanii wyborczej mówił o tym, jak Grupa Wyszehradzka jest ważna i nawoływał do reaktywacji formatu. Czy współpraca w grupie Polska-Węgry-Czechy-Słowacja ma sens? Jak wybory na Węgrzech zmieniły sytuację? Jakie mamy wspólne, a jakie rozbieżne interesy? Na te i inne pytania odpowiada Andrzej Sadecki, kierownik Zespołu Środkowoeuropejskiego OSW.
What this episode covers
Już jutro odbędzie się szczyt Grupy Wyszehradzkiej. Premier Węgier Péter Magyar wielokrotnie w czasie kampanii wyborczej mówił o tym, jak Grupa Wyszehradzka jest ważna i nawoływał do reaktywacji formatu. Czy współpraca w grupie Polska-Węgry-Czechy-Słowacja ma sens? Jak wybory na Węgrzech zmieniły sytuację? Jakie mamy wspólne, a jakie rozbieżne interesy? Na te i inne pytania odpowiada Andrzej Sadecki, kierownik Zespołu Środkowoeuropejskiego OSW.
NOW PLAYING
Czy Grupa Wyszehradzka ma sens?
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
Jun 21, 2026 ·51m
Jun 18, 2026 ·50m
Jun 18, 2026 ·45m
Jun 11, 2026 ·61m
Jun 8, 2026 ·53m
May 31, 2026 ·49m