To be continued, let us now give you the opportunity to show you how it is made. Welcome to the experience that can be discovered in Shania's book, we are here in Shania's book, and we will also be able to see how many of your friends and friends you need, and we will also also see how important this is. We will only see the whole story on the photo, but this is all for the view that many friends show. We also identify what works.
EPISODE · Jan 10, 2024 · 3 MIN
ден 03 от 21: Силни лични взаимоотношения
from Църква Свято място · host Църква Свято място
Всеки ден трябва да се наслаждаваме на взаимоотношенията ни с Бог! Най-ценното ни време да бъде не с другите и с друго, а с Него. Ако се научим на това, то ние ще лишим Сатана от възможността да ни направи нещастни! Защо правим това, което правим? За кой го правим? Ако правим всичко в Името на Бог, с благодарение към Него, пред Него, чрез Него и за Него, то Той ще ни прави щастливи! Не ходи на работа само заради заплатата, а заради Бог, Който ще се прослави в живота ти - ще ти даде любов за работата ти, ще се наслаждаваш на Бог и това, което прави с теб в този ден. Вкарай Бог във всекидневието ти! В малките и големи неща! Извикай Го да правите заедно нещата, да смятате заедно, да премествате заедно, да подреждате и чистите заедно, да сглобявате, да говорите, да изпращате, да готвите, да продавате, да изхвърляте, да учите, да се наслаждавате заедно във всичко и за всичко! Един с друг! Винаги заедно! Това е любов! Прекалено много прекарваме времето си в работа, за да не включваме и Бог там, а да стои в задното ти джобче е да го вадим само тогава, когато вече сме уморени от деня! Така ще обичаш освен Бог, Който е навсякъде около теб и всичко друго, ще заобичаш и живота и хората. Да, ще мразиш и греха, защото Бог толкова ще е въвлечен в живота ти, че няма да можеш да Го оставяш на страна и да съгрешаваш! И ще обичаш живота! Ще си вършиш работата с радост, така или иначе трябва да я свършиш! Избор е да вкараш Бог във всичко с теб! Ти така или иначе си там, защо и Той да не е с теб? Може да се е случило до сега живота ти да е похабен, но това може да се промени днес и то завинаги! Може да не си имал детство, но можеш да имаш днешния ден! Може да си нямал хубав семеен живот до сега, но можеш да имаш днешния ден! Толкова често планираме хубавото си избухване на времето! Толкова често си планираме и хубавото избухване пред някой, но Исус би ли направил така? Ако кажеш, че живееш с Бог постоянно, а не си го забравил вкъщи и в Библията си, живееш с Него, ходиш с Него, говориш с Него, действаш с Него, не би трябвало да те есрам от хората ако нещо неправилно извършиш, а ще те е срам от Самия Исус до теб! Ако искаш много от Бог, то Той ще те кара често да минаваш по тесни и стръмни улички, през предизвикателства ситуации, за да подготви живота ти за многото и за голямото! Да подготви живота ти да носиш мира Му със себе си без да го губиш! Имаш ли силни и постоянни взаимоотношения с Бог ще бъдеш добър пазач на мира Му! Пазач на мир! Най-хубавото нещо, което трябва да се стремиш да постигнеш през тази година е да се събуждаш сутрин и да си казваш: "Поставям Бог на първо място във всичко, което правя!“ Бог да е пръв в мислите ти, в разговорите ти, във времето ти, в парите ти, и във всяко решение, което вземаш! Търси Бог преди всичко друго и Той ще ти добавя нещата, които искаш да имаш! Римляни 11:36 "Защото всичко е от Него, чрез Него и за Него". Нека всичко във всеки твой ден през тази година произхожда от взаимоотношенията ти с Исус и от Неговото "Да" и "Не" за твоя живот! Нека се молим!
What this episode covers
Всеки ден трябва да се наслаждаваме на взаимоотношенията ни с Бог! Най-ценното ни време да бъде не с другите и с друго, а с Него. Ако се научим на това, то ние ще лишим Сатана от възможността да ни направи нещастни! Защо правим това, което правим? За кой го правим? Ако правим всичко в Името на Бог, с благодарение към Него, пред Него, чрез Него и за Него, то Той ще ни прави щастливи! Не ходи на работа само заради заплатата, а заради Бог, Който ще се прослави в живота ти - ще ти даде любов за работата ти, ще се наслаждаваш на Бог и това, което прави с теб в този ден. Вкарай Бог във всекидневието ти! В малките и големи неща! Извикай Го да правите заедно нещата, да смятате заедно, да премествате заедно, да подреждате и чистите заедно, да сглобявате, да говорите, да изпращате, да готвите, да продавате, да изхвърляте, да учите, да се наслаждавате заедно във всичко и за всичко! Един с друг! Винаги заедно! Това е любов! Прекалено много прекарваме времето си в работа, за да не включваме и Бог там, а да стои в задното ти джобче е да го вадим само тогава, когато вече сме уморени от деня! Така ще обичаш освен Бог, Който е навсякъде около теб и всичко друго, ще заобичаш и живота и хората. Да, ще мразиш и греха, защото Бог толкова ще е въвлечен в живота ти, че няма да можеш да Го оставяш на страна и да съгрешаваш! И ще обичаш живота! Ще си вършиш работата с радост, така или иначе трябва да я свършиш! Избор е да вкараш Бог във всичко с теб! Ти така или иначе си там, защо и Той да не е с теб? Може да се е случило до сега живота ти да е похабен, но това може да се промени днес и то завинаги! Може да не си имал детство, но можеш да имаш днешния ден! Може да си нямал хубав семеен живот до сега, но можеш да имаш днешния ден! Толкова често планираме хубавото си избухване на времето! Толкова често си планираме и хубавото избухване пред някой, но Исус би ли направил така? Ако кажеш, че живееш с Бог постоянно, а не си го забравил вкъщи и в Библията си, живееш с Него, ходиш с Него, говориш с Него, действаш с Него, не би трябвало да те есрам от хората ако нещо неправилно извършиш, а ще те е срам от Самия Исус до теб! Ако искаш много от Бог, то Той ще те кара често да минаваш по тесни и стръмни улички, през предизвикателства ситуации, за да подготви живота ти за многото и за голямото! Да подготви живота ти да носиш мира Му със себе си без да го губиш! Имаш ли силни и постоянни взаимоотношения с Бог ще бъдеш добър пазач на мира Му! Пазач на мир! Най-хубавото нещо, което трябва да се стремиш да постигнеш през тази година е да се събуждаш сутрин и да си казваш: "Поставям Бог на първо място във всичко, което правя!“ Бог да е пръв в мислите ти, в разговорите ти, във времето ти, в парите ти, и във всяко решение, което вземаш! Търси Бог преди всичко друго и Той ще ти добавя нещата, които искаш да имаш! Римляни 11:36 "Защото всичко е от Него, чрез Него и за Него". Нека всичко във всеки твой ден през тази година произхожда от взаимоотношенията ти с Исус и от Неговото "Да" и "Не" за твоя живот! Нека се молим!
NOW PLAYING
ден 03 от 21: Силни лични взаимоотношения
TRANSCRIPT · AUTO-GENERATED
Similar Episodes
Apr 26, 2026 ·47m
Mar 5, 2026 ·81m
Feb 24, 2026 ·54m