EPISODE · Mar 28, 2020 · 15 MIN
Як боролися з панікерами під час епідемій у Радянському Союзі?
from Антикульт · host Антикульт
У 1970 році в радянській Україні влада закрила на карантин два міста - Одесу і Керч. На півдні спалахнула епідемія холери. Курортників випускали з Одеси тільки після обсервації, а спецслужби перевіряли версію, чи не занесла інфекцію іноземна розвідка. Як доповідав КДБ керівництву СРСР про епідситуацію та яких порушників знаходив, розповідає дослідник архівів радянських спецслужб Едуард Андрющенко. А власними спогадами про обсервацію на одеському стадіоні ділиться бізнесмен Роман Топілов. Бонус - фрагмент монологу Михайла Жванецького "Мій двір в Одесі", присвячений життю міста в розпал епідемії.
What this episode covers
У 1970 році в радянській Україні влада закрила на карантин два міста - Одесу і Керч. На півдні спалахнула епідемія холери. Курортників випускали з Одеси тільки після обсервації, а спецслужби перевіряли версію, чи не занесла інфекцію іноземна розвідка. Як доповідав КДБ керівництву СРСР про епідситуацію та яких порушників знаходив, розповідає дослідник архівів радянських спецслужб Едуард Андрющенко. А власними спогадами про обсервацію на одеському стадіоні ділиться бізнесмен Роман Топілов. Бонус - фрагмент монологу Михайла Жванецького "Мій двір в Одесі", присвячений життю міста в розпал епідемії.
NOW PLAYING
Як боролися з панікерами під час епідемій у Радянському Союзі?
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
No similar episodes found.
Similar Podcasts
No similar podcasts found.