EPISODE · Feb 10, 2026 · 30 MIN
Mida teha, kui tiimis on konfliktifaas? #Kai lugu
from Juht ristteel: Aili Nurmeots ja Ruti Einpalu · host Aili Nurmeots ja Ruti Einpalu
Teises episoodis harutame lahti Kai loo: "Olen juhi positsioonis olnud nüüd 10 kuud. Olen selles valdkonnas enne töötanud tippspetsialistina ja tunnen teemat hästi ja mul oli päris palju ideid, kuidas asja paremaks teha. Neid ideid presenteerisin ka värbamiskomisjonile ja sellepärast mind valitigi, et ma muutused teoks teeksin.Juhiks saades hakkasin kohe pihta.Tänane seis on selline, et tiimis on palju pingeid, osad inimesed töötavad mulle vastu. Muutustega, mida hakkasin ellu viima, oleme veidi edasi liikunud, aga nad kogu aeg vaidlevad nendele vastu – nad väidavad, et need asjad nii ei toimi ja miks lõhkuda toimivat süsteemi jne. Õnneks mitte kõik.Koosolekutel tunnen selgelt, et tekkinud on mingid grupid ja õhkkond on kogu aeg plahvatusohtlik.Olen püüdnud selgitada ja rääkida, et muutused on vajalikud. Aga vastuseis on läinud veelgi hullemaks.Olen üsnagi ummikus. Käin ikka tööl ja teen rõõmsat nägu, aga tegelikult olen vist läbipõlemise äärel. Ma tõsiselt mõtlen, kas peaksin jätkama või lahkuma."Mida Kai saab selles olukorras teha? Millised on tema variandid? Kuula podcasti ja saad teada!
What this episode covers
Teises episoodis harutame lahti Kai loo: "Olen juhi positsioonis olnud nüüd 10 kuud. Olen selles valdkonnas enne töötanud tippspetsialistina ja tunnen teemat hästi ja mul oli päris palju ideid, kuidas asja paremaks teha. Neid ideid presenteerisin ka värbamiskomisjonile ja sellepärast mind valitigi, et ma muutused teoks teeksin.Juhiks saades hakkasin kohe pihta.Tänane seis on selline, et tiimis on palju pingeid, osad inimesed töötavad mulle vastu. Muutustega, mida hakkasin ellu viima, oleme veidi edasi liikunud, aga nad kogu aeg vaidlevad nendele vastu – nad väidavad, et need asjad nii ei toimi ja miks lõhkuda toimivat süsteemi jne. Õnneks mitte kõik.Koosolekutel tunnen selgelt, et tekkinud on mingid grupid ja õhkkond on kogu aeg plahvatusohtlik.Olen püüdnud selgitada ja rääkida, et muutused on vajalikud. Aga vastuseis on läinud veelgi hullemaks.Olen üsnagi ummikus. Käin ikka tööl ja teen rõõmsat nägu, aga tegelikult olen vist läbipõlemise äärel. Ma tõsiselt mõtlen, kas peaksin jätkama või lahkuma."Mida Kai saab selles olukorras teha? Millised on tema variandid? Kuula podcasti ja saad teada!
NOW PLAYING
Mida teha, kui tiimis on konfliktifaas? #Kai lugu
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
Jun 25, 2026 ·191m
Jun 16, 2026 ·42m
Jun 2, 2026 ·121m
May 27, 2026 ·163m
May 19, 2026 ·189m
Apr 17, 2026 ·213m