PODCAST · business
Juht ristteel: Aili Nurmeots ja Ruti Einpalu
by Aili Nurmeots ja Ruti Einpalu
"Juht ristteel" on päriselu juhtumitega juhtimispodcast. Kas keerata vasakule, paremale põhja või lõunasse? Juhtimiskoolitajad Aili Nurmeots ja Ruti Einpalu aitavad probleemse juhtimisolukorra lahti harutada ja õige suuna leida.Lisainfo: www.rutieinpalu.comhttps://www.linkedin.com/in/ruti-einpalu-pcc-executive-coach/www.ailinurmeots.eehttps://www.linkedin.com/in/aili-nurmeots-pcc-executive-coach/
-
11
Kas tugevustel põhinev juhtimine on pehmodele? #Riho lugu
Kui igaüks saab valida, millega ta tegeleda tahab - kes siis töö ära teeb?!Tugevustel põhinev juhtimine kõlab teoorias hästi: kui inimesed töötavad oma tugevuste tsoonis, on 3x õnnelikumad ja 6x rohkem pühendunud. Suurepärane.Ja siis on päriselu. Keegi peab ju need igavad, keerulised ja ebameeldivad ülesanded ka ära tegema. Juhina tekib päris õigustatud küsimus - kas kogu see "tugevuste jutt" on lihtsalt ilus teooria, mis päriselus ei toimi? Ruti ja Aili jõuavad uues podcasti osas tõdemuseni, et just sealt kohast, kus tekib see küsimus, alles päris juhtimine algabki. Uus "Juht Ristteel" on eetris - kuula, kuidas tugevustel põhinev juhtimine päriselt toimib (ja mis saab nendest tööülesannetest, mida keegi teha ei taha).___________________Podcasti saatejuhidAili Nurmeots, PCC, on juhtide ja meeskondade coach ning juhtimiskoolitaja. Tema teemad on tugevustel põhinev juhtimine, coachiv juhtimine ja meeskondade areng. Kui tahad, et sinu meeskonnas oleks rohkem usaldust, koostööd ja paremaid tulemusi, siis võta Ailiga ühendust: ailinurmeots.eeRuti Einpalu, PCC, on juhtimiscoach ja koolitaja, endine mitmekülgse kogemusega tippjuht. Ta on töötanud juhina Hansapangas ja Draamateatris ja olnud Arvo Pärdi Keskuse esimene juht. Ruti on keskendunud neuroleadershipile. Ruti lemmikteemaks on keerulised vestlused alustades arenguvestlustest ja tagasisidest lõpetades juhtide arenguprogrammidega.https://rutieinpalu.com/
-
10
Artikkel: "Tunnustamine - ära kiida, vaid kirjelda"
Kui seni oled näinud eetris korraga nii Ailit kui Rutit, siis seekordses episoodis on vaid Ruti Einpalu. Ruti loeb ette oma artikli, mis räägib "tublitamisest" (kiitmisest) ja selle varjukülgedest ning kuidas anda head tagasisidet tunnustamise abil.__________Ruti Einpalu, PCC, on juhtimiscoach ja koolitaja, endine mitmekülgse kogemusega tippjuht. Ta on töötanud juhina Hansapangas ja Draamateatris ja olnud Arvo Pärdi Keskuse esimene juht. Ruti on keskendunud neuroleadershipile. Ruti lemmikteemaks on keerulised vestlused alustades arenguvestlustest ja tagasisidest lõpetades juhtide arenguprogrammidega.https://rutieinpalu.com/
-
9
Kas "tublitamine" on kurjast või täiesti okei? #Janne lugu
Kas oled kogenud, et keegi ütleb sulle “tubli” ja see ajab sul karvad turri?Võime selle taga tajuda vanemlikkust, soovi meid paika panna või kannustada midagi tegema. Kiida lolli ja loll teeb.Asi võib olla veelgi hullem: tublitamine võib tekitada ebavõrdset suhet, sõltuvust ja võib teist survestada. Vanema ja lapse suhte puhul võime rohke tublitamisega juurde tekitada madala enesekindlusega inimesi. Miks on see nii? Kuidas siis head sõna öelda ja kuidas vältida “tublitamise” lõkse? Miks eelistada kiitmise asemel tunnustamist, märkamist ja tänu avaldamist? ______________________Podcasti saatejuhidRuti Einpalu, PCC, on juhtimiscoach ja koolitaja, endine mitmekülgse kogemusega tippjuht. Ta on töötanud juhina Hansapangas ja Draamateatris ja olnud Arvo Pärdi Keskuse esimene juht. Ruti on keskendunud neuroleadershipile. Ruti lemmikteemaks on keerulised vestlused alustades arenguvestlustest ja tagasisidest lõpetades juhtide arenguprogrammidega.https://rutieinpalu.com/Aili Nurmeots, PCC, on juhtide ja meeskondade coach ning juhtimiskoolitaja. Tema teemad on tugevustel põhinev juhtimine, coachiv juhtimine ja meeskondade areng. Kui tahad, et sinu meeskonnas oleks rohkem usaldust, koostööd ja paremaid tulemusi, siis võta Ailiga ühendust: ailinurmeots.ee
-
8
Võtan liigset vastutust ja mõttes oigan.. #Ülle lugu
Uues episoodis harutame lahti Ülle loo: "Olen personalijuht (Ülle) suures organisatsioonis, kus on üle tuhande töötaja. Iseseisvale üksusele, kus on üle 100 töötaja, tuli uus juht. Tal on suur autonoomia ja ülespoole ei pea väga palju aru andma. Mina olen sellele juhile strateegiline personalipartner ja olen püüdnud teda algusest peale palju toetada - nt. olen võtnud enda kanda mõned ülesanded, mis peaksid olema tema laual - nt. eelarve ja nüüd avastan, et lahendan korduvalt ka inimestevahelisi probleeme. Mul olid uuele juhile suured ootused - lootsin, et nüüd hakkavad asjad liikuma, kuid tegelikkus on hoopis see, et probleeme lisandub ja juht teeb ülespoole näo, et kõik on hästi. Ma tunnen, et minus pinge kasvab - ma leian, et juht ei tee oma tööd, aga kuidas mina personalijuhina saan suunata teda rohkem vastutust võtma ja üksust juhtima - ma ei ole ju tema otsene juht?"
-
7
Kuidas anda tagasisidet juhile? #Meelise lugu
Meelis on saatnud meile järgmise loo: "Olen tiimijuht. Mul on uus roll, minu tööülesanded on muutunud ja minu vastutuse piirid on oluliselt laienenud. Lisaks muutus ka minu juht. Võtan asja väga tõsiselt, pingutan tugevalt, et uues rollis õnnestuda. Mina ja minu uus juht, me mõlemad oleme kogenud tegijad meie organisatsioonis, tema muidugi kõrgemal positsioonil. Varem pole me kokku puutunud. Iga päev on meil Teamsi tiimivestlused. Viimastel nädalatel ma pidevalt kogen, et ta seab minu ettepanekud kahtluse alla ja lükkab tagasi. Tunnen ennast järjest ebakindlamalt. Tegelen endaga, aga ebakompetentsuse ja ebakindluse tunne süveneb. Olen juba läbi mõelnud ka selle, mida ma teen, kui ma uues rollis hakkama ei saa. Olen siiski otsustanud anda oma uuele juhile tagasisidet. Tahaksin kuulda teie mõtteid?"
-
6
Kuidas küsida palka juurde? # MERLE LUGU
Kuidas küsida palka juurde? Merle küsib meie käest: "Olen suhteliselt uus töötaja (staazi on poolteist aastat). Töötan tehnoloogia valdkonnas ja meie töö on päris oluline. Olen täitnud kõik mulle seatud aasta eesmärgid ja saanud positiivset tagasisidet. Mul on päris hea klapp oma tiimikaaslastega ja ka oma juhiga.Nüüd tahaksin tegelikult palka juurde küsida. Tunnen ennast seoses selle teemaga ebamugavalt ja olen seda vestlust tükk aega edasi lükanud.Palun ideid, kuidas ma ennast peaksin väljendama, et olla tulemuslik."
-
5
Kuidas koondamisvestlust läbi viia? #Riina lugu
Riina on meile saatnud järgmise loo: "Olen osakonna juhataja, meie organisatsioonis on kärped ja pean koondama ühe töötaja. Valikud on keerulised - kuna tööd on kõigil palju, olen otsustanud valida inimese, kellel on kõige vähem vajalikke kompetentse. See on Mati, kes hakkab pensionieale lähenema. Olukorra teeb raskeks see, et Mati on olnud meie osakonna tugisammas - ta on ammustel aegadel meie osakonna loonud, enamiku meie tiimi liikmetest värvanud ja välja õpetanud, kaasa arvatud minu. Viimastel aastatel on aga keskkonnas palju muutunud. Tarkvara, millega me töötame ja tehnilised lahendused on täiesti uued ja uuenevad kogu aeg.. Mõned asjad on ta selgeks õppinud, aga mõningaid asju ta ei ole suutnud selgeks saada ja neid teen ma tema eest ise.Senimaani on see olnud mulle OK, aga nüüd uues olukorras, kus tööd lisandub, enam samamoodi ei saa. Kuidas koondamisvestlust läbi viia võimalikult inimlikult?"
-
4
Kuidas müüa skeptikutele ideid? #Pille lugu
Pille saatis meile järgmise loo: "Töötan suures organisatsioonis, kus soovime muuta klienditeenindust kliendikesksemaks. Selleks panime kokku töörühma, analüüsisime, mis on meie tänased kitsaskohad ja tegime plaani, mida saaksime teha teisiti. Olime ise töörühmaga oma tööga väga rahul ja meile tundus, et olime jõudnud meie probleemide tuumani. Toimus koosolek kõikide klienditeenindajate ja teiste asjasse puutuvate inimestega, mina kui töörühma juht esitlesin uhkusega, kuhu me olime jõudnud ja millised on lahendused, mida tuleks muuta, kuid saalist õhkus vastu millegipärast jäist õhku. Püüdsin veelgi rohkem selgitada asja vajalikkust, kuid ikka vaatasid mind arusaamatud pilgud. Asi läks veel hullemaks kui saalist hakkasid tulema küsimused. Tundsin, et küsimused olid ründavad ja ei inimesed ei saanud aru, miks me selliste lahendusteni jõudsime, kuigi see oli ju selgelt kirjas ja enda meelest selgitasin seda piisavalt. Kui koosolek lõppes, jäi mul üsna halb tunne sisse. Ma endiselt usun, et töötasime välja väga head lahendused, kuid millegipärast ei leidnud need head vastukaja. "Mida selles olukorras teha? Millised on võimalikud lahendusvariandid? Kuula podcasti ja mõtle meiega kaasa!
-
3
Mida teha, kui tiimis on konfliktifaas? #Kai lugu
Teises episoodis harutame lahti Kai loo: "Olen juhi positsioonis olnud nüüd 10 kuud. Olen selles valdkonnas enne töötanud tippspetsialistina ja tunnen teemat hästi ja mul oli päris palju ideid, kuidas asja paremaks teha. Neid ideid presenteerisin ka värbamiskomisjonile ja sellepärast mind valitigi, et ma muutused teoks teeksin.Juhiks saades hakkasin kohe pihta.Tänane seis on selline, et tiimis on palju pingeid, osad inimesed töötavad mulle vastu. Muutustega, mida hakkasin ellu viima, oleme veidi edasi liikunud, aga nad kogu aeg vaidlevad nendele vastu – nad väidavad, et need asjad nii ei toimi ja miks lõhkuda toimivat süsteemi jne. Õnneks mitte kõik.Koosolekutel tunnen selgelt, et tekkinud on mingid grupid ja õhkkond on kogu aeg plahvatusohtlik.Olen püüdnud selgitada ja rääkida, et muutused on vajalikud. Aga vastuseis on läinud veelgi hullemaks.Olen üsnagi ummikus. Käin ikka tööl ja teen rõõmsat nägu, aga tegelikult olen vist läbipõlemise äärel. Ma tõsiselt mõtlen, kas peaksin jätkama või lahkuma."Mida Kai saab selles olukorras teha? Millised on tema variandid? Kuula podcasti ja saad teada!
-
2
Mida teha, kui teine osapool ei taha tagasisidet vastu võtta? #Jüri lugu
Esimeses episoodis harutame lahti Jüri loo: "Olen töötanud veidi üle poole aasta suure osakonna juhatajana. Ma olen hädas sellega, et inimesed ei taha tagasisidet vastu võtta. Oma eelmises töökohas see ei olnud üldse teema, me töötasime ühtse tiimina, saime üksteisele otse öelda kui keegi lati alt läbi jooksis ja kuskilt king pigistas.Uues kohas on mul olnud 2 juhtumit, kus olen inimestele andnud tagasisidet ja nad on nii tugevalt solvunud, et olen hakanud endas kahtlema. Üks neist ütles, et ta võib ju kusagile mujale ka minna kui siin tema panus ei sobi ja teine andis mulle mõista, et ma ei tea, kuidas asjad siin käivad. " Mida Jüri saab selles olukorras teha? Millised on tema variandid? Kuula podcasti ja saad teada!
-
1
Mida oodata? Kuula kõlli!
Oota, kuhu nüüd? Juht Ristteel. Jälgi mängu, juhtimiskoolitajad Aili Nurmeots ja Ruti Einpalu peavad plaani, kas tuleks keerata vasakule, paremale, põhja või lõunasse. Või satud hoopis tupikusse! Jälgi päriselu juhtimitega juhtimispodcasti! Tähelepanu! Tegemist on päriselu juhtumitega. Enne variantide üks-ühele kasutamist soovitame järele mõelda. Kaebuste püsimise korral või kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu Ruti ja Ailiga. Juht, kui soovid, et sinu väljakutset lahti harutatakse, saada oma loo kirjeldus emailile: [email protected]. Ruti ja Aili muudavad lood anonüümseks ja kajastavad juhuvaliku alusel. Ruti ja Aili ei vastuta selle eest, et pakutud lahendusvariandid eri tingimustes sama tulemuse annavad.
We're indexing this podcast's transcripts for the first time — this can take a minute or two. We'll show results as soon as they're ready.
No matches for "" in this podcast's transcripts.
No topics indexed yet for this podcast.
Loading reviews...
ABOUT THIS SHOW
"Juht ristteel" on päriselu juhtumitega juhtimispodcast. Kas keerata vasakule, paremale põhja või lõunasse? Juhtimiskoolitajad Aili Nurmeots ja Ruti Einpalu aitavad probleemse juhtimisolukorra lahti harutada ja õige suuna leida.Lisainfo: www.rutieinpalu.comhttps://www.linkedin.com/in/ruti-einpalu-pcc-executive-coach/www.ailinurmeots.eehttps://www.linkedin.com/in/aili-nurmeots-pcc-executive-coach/
HOSTED BY
Aili Nurmeots ja Ruti Einpalu
CATEGORIES
Loading similar podcasts...