EPISODE · Apr 29, 2026 · 12 MIN
"Nu suntem singuri" - Trupa Taylor împreună cu Dida Drăgan
from Radio UZPR · host Radio UZPR
Împreună cu Dida Drăgan, trupa Taylor a lansat cântecul "Nu suntem singuri". Interviu realizat de Mădălina Corina Diaconu pentru emisiunea "Cu...minte de weekend", Radio România Cultural.
What this episode covers
Împreună cu Dida Drăgan, trupa Taylor a lansat cântecul "Nu suntem singuri". Interviu realizat de Mădălina Corina Diaconu pentru emisiunea "Cu...minte de weekend", Radio România Cultural.
NOW PLAYING
"Nu suntem singuri" - Trupa Taylor împreună cu Dida Drăgan
No transcript for this episode yet