EPISODE · Jun 14, 2021 · 39 MIN
Sajnáltatás vagy önfényezés a közösségi oldalakon – miért dobálózunk a nárcisztikus jelzővel?
from Digitális szorongató - nlc.hu · host nlc.hu
Baj, ha valaki túlzottan fényezi magát Facebookon, de azt sem szeretjük, ha mindig csak önsajnálatot olvasunk. Miért van jelen sokszor ez a két véglet? És mit is jelent valójában a nárcisztikus személyiségzavar, amivel annyit dobálóznak a kommentelők?
What this episode covers
Baj, ha valaki túlzottan fényezi magát Facebookon, de azt sem szeretjük, ha mindig csak önsajnálatot olvasunk. Miért van jelen sokszor ez a két véglet? És mit is jelent valójában a nárcisztikus személyiségzavar, amivel annyit dobálóznak a kommentelők?
NOW PLAYING
Sajnáltatás vagy önfényezés a közösségi oldalakon – miért dobálózunk a nárcisztikus jelzővel?
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
Jun 25, 2026 ·28m
Jun 24, 2026 ·65m
Jun 19, 2026 ·11m
Jun 19, 2026 ·66m