EPISODE · Feb 7, 2023 · 13 MIN
Vít Beran: Novou informatiku učíme u nás od 3. třídy
from Škola DIGI IN - podcast NPI ČR · host Jan Schönbauer
Jedeme v „malé revizi“ naplno, učíme informatiku od třetí třídy, chceme dostat technologie do všech předmětů, říká ředitel ZŠ Kunratice Vít Beran. Jedním dechem ale dodává, že už není netrpělivým Beranem – ví, že změna potřebuje čas a učitelé podporu. K té ve škole patří například párová výuka v hodinách informatiky na prvním stupni. Co by ještě doporučil ředitelům, kteří se zaváděním novinek v oblasti informatiky a digitálních kompetencí začínají? Stranou nezůstalo ani téma umělé inteligence či otázka výuky psaní na klávesnici všemi deseti.
What this episode covers
Jedeme v malé revizi naplno.
NOW PLAYING
Vít Beran: Novou informatiku učíme u nás od 3. třídy
No transcript for this episode yet
Similar Episodes
Mar 26, 2026 ·1m
Mar 19, 2026 ·34m
Feb 18, 2026 ·11m
Feb 11, 2026 ·45m