PODCAST · news
#Kékek podcast
by OTP Bank - PICK Szeged Handball
A #Kékek podcast, az OTP Bank - PICK Szeged kézilabdacsapat és a #HandballFamily hivatalos podcastadása. Legendás történetek, öltözőszag - minden, ami eddig a függöny mögött volt! Műsorvezető: Süli Róbert
-
53
Kékek podcast S05E09 – Kárpáti Krisztiánnal beszélgettünk
56. #kékek podcast Kárpáti KrisztiánnalNem maradunk kézilabda nélkül a nyári szünetben sem, itt az 56. #kékek podcast. A PICK Kézilabda Akadémia vezetőjével, Kárpáti Krisztiánértékeltük a 2025–2026-os idényt.Beszélgettünk a négy korosztályos akadémiai csapatról, a Szegeden megrendezett ifjúsági Bajnokok Ligájáról, az idei szezonban a felnőttcsapatban komoly szerepet kapott akadémistákról, valamint a jövőről. Természetesen a nyári pihenés is szóba került, ahogyan a labdarúgó-világbajnokság is: megtudhatjátok, hogy a Kárpáti ikrek melyik csapatnak szurkolnak.Hallgasd meg az adást!
-
52
Kékek podcast S05E08 – Fazekas Mátéval és Szilágyi Benjivel beszélgettünk
55. #kékek podcast Szilágyi Benjáminnal és Fazekas MátévalElkészült a #kékek podcast 55. epizódja, amelyben két fiatal játékosunkkal, Szilágyi Benjáminnal és Fazekas Mátéval beszélgettünk.Április 29-én (szerdán) 18.45-kor a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a német SC Magdeburg csapatát fogadjuk a PICK Arénában. A címvédővel csatázunk a kölni négyes döntőért – komoly kihívás vár ránk, a hét meccsét játsszuk az EHF-nél.A #kékek podcast 55. részében Benjivel és Mátével a szerdai ütközetről, az ellenfélről, a szegedi táborról, a napi rutinról és az esélyekről beszélgettünk.Jó szórakozást kívánunk!
-
51
Kékek podcast S05E07 – Mikler Rolival beszélgettünk
54. #kékek podcast Mikler RolanddalElkészült a #kékek podcast 54. epizódja, amelyben a remek formában védő Mikler Rolanddal beszélgettünk.Sikerült a bravúr: csapatunk ott van a legjobb nyolc között a Bajnokok Ligájában. Az egyenes kieséses szakaszban a lengyel Industria Kielce együttesét búcsúztattuk. A két meccs hőse kapusunk, Mikler Roland volt. Péntek délelőtt, a kondiedzés után ültünk le vele beszélgetni, és elkészült a #kékek podcast 54. része.Az elején természetesen a Kielce elleni párharc került fókuszba: a csapat, a mutatott játék és az az erő, amit mindkét találkozó hajrájában bemutattunk. Szó volt a labdavezetésről, a gólpasszról és Mario Sostaric kőkemény öleléséről is.Hétfőn jön az idegenbeli Veszprém–Szeged rangadó, majd jövő hétvégén Győrben a Magyar Kupa négyes döntő – így az interjú során ezek is kiemelt szerepet kaptak.Jó szórakozást!
-
50
Kékek podcast S05E06 – Balogh Zsolttal beszélgettünk
53. #kékek podcast – Balogh ZsolttalAz év első #kékek podcastjában, az 53. részben, egykori játékosunkkal és a szurkolók egyik nagy kedvencével, Balogh Zsolttal beszélgettünk.Természetesen szóba került a szegedi időszaka is, de emellett mesélt jelenlegi életéről és az edzői pályáról is. Kiderült, kitől tanult a legtöbbet, milyen célokat tűzött ki maga elé, és az is, hogy vajon lesz-e felnőtt csapat trénere. Többek között ezekre a kérdésekre is választ kaphattok.A beszélgetés során rengeteg szép emléket idézünk fel: érzelmes pillanatokat, győzelmeket, gólokat és izgalmas történeteket. Érdemes meghallgatni ezt az epizódot!Jó szórakozást!
-
49
Kékek podcast S05E05 – Fazekas Mátéval beszélgettünk
52. #kékek podcast Fazekas MátévalAz 52. #kékek podcastban Fazekas Mátéval beszélgettünk. 2025 utolsó #kékek podcast-jét csapatunk utánpótlás válogatott játékosával, Fazekas Mátéval készítettük el. Az irányító-átlövő idényben érkezett hozzánk, szurkolóink gyorsan megkedvelték. Természetesen az eltelt szegedi időszakról, a BL-bemutatkozásról is beszélgettünk, de karácsony közeledtével a szeretet ünnepéről is diskuráltunk. Jó szórakozást kívánunk az 52. #kékek podcast-hez!
-
48
Kékek podcast S05E04 – Szilágyi Benjivel beszélgettünk
51. #kékek podcast Szilágyi BenjáminnalA meccsmentes időszakban sem maradunk #kékek podcast nélkül: az 51. részben Szilágyi Benjáminnal beszélgettünk.Ezen a héten sem a magyar bajnokságban, sem a Bajnokok Ligájában nem lépünk pályára. Szurkolóinkat azonban így is meccslázban tartjuk, hiszen az 51. #kékek podcastben csapatunk jobbszélsőjével, Szilágyi Benjaminnal beszélgettünk.Természetesen szóba került alapítónk, dr. Bérczi Mihály is, akivel Benji remek kapcsolatot ápolt, és nagyon megviselte az elvesztése. Emellett beszélgettünk a heti munkáról, a jövő heti Veszprém elleni Szuperrangadóról, valamint az eddig lejátszott mérkőzésekről is.Jó szórakozást az adáshoz!
-
47
Kékek podcast S05E03 – A születésnapos Mezei Richárddal beszélgettünk
50. #kékek podcast Mezei RichárddalElkészült a #kékek podcast jubileumi, 50. adása. Az új epizódban az 55. születésnapját ünneplő Legendánkkal, Mezei Richárddalbeszélgettünk.„Boldog! Boldog! Boldog születésnapot!” – akár így is kezdhettük volna a jubileumi adást, hiszen október 23-án 55. születésnapját ünnepli Legendánk, Mezei Richárd. Természetesen a #HandballFamily nevében felköszöntöttük a 2007-es bajnokcsapatunk kapitányát.A beszélgetés során előkerültek a gyerekkori zsúrok emlékei, a kedvenc torta, valamint a mai szülinapi családi összejövetel is.Visszarepültünk a 2006-os Magyar Kupa és a 2007-es magyar bajnoki cím emlékeihez. Jövőre évfordulókat ünneplünk majd, méghozzá a 20. és a 30. éves jubileumot.Jó szórakozást az 50. #kékek podcast-hez!
-
46
Kékek podcast S05E02 – Kővári Árpáddal beszélgettünk
49. #kékek podcast – vendégünk: Kővári ÁrpádMegérkezett a #kékek 49. podcastje! Ezúttal az 1975-ös bajnokcsapat vezetőedzőjével, Kővári Árpáddal beszélgettünk.„50 éve az élvonalban!” – ez a hét az 1975-ös feljutásról és az NB I/B-s bajnoki címről szól. Október 18-án lesz pontosan 50 éve, hogy a Szegedi Volán SC kiharcolta az NB I-be jutást.Az epizódban felidézzük a bajnoki szezont, a meccseket, az edzéseket. Sok-sok történet előkerül, és bemutatjuk a Volán csapattagjait – megismerhetjük őket közelebbről is.Jó szórakozást a 49. #kékek podcasthez!
-
45
Kékek podcast S05E01 – Szabó Sonka László emlékére – Lele Ambrussal nosztalgiázunk
1955. szeptember 21-én, Makón született Szabó László, egykori kiválóságunk, Legendánk, akit mindenki csak Sonkának becézett. Hetvenedik születésnapját ünnepelné, ám sajnos már nincs közöttünk: 2017. november 29-én, 62 éves korában hunyt el.Egykori csapattársával és barátjával, Lele Ambrussal beszélgettünk a 48. #kékek podcast adásában. Sok mindenről szó esett, rengeteg emlék került elő a megható interjúban. Egy igazán különleges beszélgetés született, amely sok érzelmet és számtalan csodás emléket idéz fel.
-
44
Kékek podcast S04E29 – ifjabb Farkas Józseffel beszélgettünk
Megérkezett a #kékek 47. podcastje! Ezúttal csapatunk új kapusedzőjével, ifjabb Farkas Józseffel beszélgettünk.Hétfőn megkezdjük a felkészülést a 2025–2026-os szezonra – ahogy már korábban beszámoltunk róla, az új idényben ifjabb Farkas József csatlakozik szakmai stábunkhoz kapusedzőként.A HandballFamily számára nem ismeretlen név: édesapja, Farkas József egykor kapusunk, majd másodedzőnk volt. Ifjabb Farkas gyerekként ott volt a csapat mellett, végigjárta a ranglétrát, védett az első csapatban is – erről az időszakról is szót ejtettünk, hiszen sokat tanult egykori játékostársaitól.Természetesen szóba került a munka is: három kapusunk – Mikler Roland, Tobias Thulin és Radvánszki Attila – felkészítéséről, a közös célokról, tervekről és az új idény kihívásairól is beszéltünk.Kiemelte: régi álma válik valóra azzal, hogy a #kékek stábjához tartozhat, és számára ez egy igazán megtisztelő feladat.
-
43
Kékek podcast S04E28 – Herbert Gáborral beszélgettünk
Itt a 46. #kékek podcast! Az új epizódban Herbert Gáborral beszélgettünk, aki visszatér hozzánk, és akadémiai edzőként folytatja munkáját.Még tart a nyári szünet, de a #HandballFamily természetesen most sem marad #kékek podcast nélkül!Elérhető a legújabb, 46. epizód, amelynek vendége Herbert Gábor, aki visszatér klubunkhoz, és akadémiai edzőként folytatja munkáját.A beszélgetés során szó esett: 🔹 az elmúlt évek tapasztalatairól, 🔹 a 2007-es bajnoki döntőről, 🔹 az előttünk álló célokról, 🔹 és a 2025–2026-os BL-idényről is.A podcast tele van érzelmes pillanatokkal – érdemes meghallgatni!
-
42
Kékek podcast S04E27 – Nekünk szurkol: Fekete Szabolcs
45. #kékek podcast – „Nekünk szurkol”: Fekete SzabolcsElkészült a 45. #kékek podcast epizód, amely a „Nekünk szurkol” sorozat újabb része. Ezúttal Fekete Szabolccsal, a kerekesszékes kézilabdázóval beszélgettünk.Fekete Szabolcsot nem kell bemutatni a szegedi szurkolótábornak. Már fiatalon ott volt az újszegedi sportcsarnok lelátóján, ahol mindig szenvedéllyel buzdította csapatunkat – nem éppen az a típusú drukker, aki egy helyben ül végig egy meccset.Szabolcs a háromszoros magyar bajnok Szegedi Kerekesszékes Kézilabda Egyesület tagja, és rendszeres vendége a PICK Arénának is. Az idei bajnoki döntő hazai mérkőzésén ismét köszöntöttük az aranyérmes együttest. Versenybíróként is tevékenykedik, számára pedig életre szóló élmény volt, amikor édesapjával, Fekete Józseffel együtt működhetett közre egy NB I-es meccsen.A beszélgetés során sok minden szóba került: elárulta, ki volt a kedvenc kapusa, mit jelent számára a kézilabda, és milyen érzés a magyar kerekesszékes válogatottban játszani.Hallgassátok meg a #kékek podcast „Nekünk szurkol” epizódját – jó szórakozást!
-
41
Kékek podcast S04E26 – Szilágyi Benjáminnal beszélgettünk
44. #kékek podcast Szilágyi BenjáminnalMegérkezett a 44. #kékek podcast nyári kiadása – ezúttal Szilágyi Benjáminnal beszélgettünk.Emlékezetes szezonon van túl klubunk saját nevelésű játékosa, Szilágyi Benjámin. Tehetséges szélsőnk bekerült a magyar bajnokság álomcsapatába. A hazai pontvadászatban és a kupában összesen 115, míg a Bajnokok Ligájában 9 gólt szerzett. A podcastben felidéztük legemlékezetesebb mérkőzését is: a Kielce elleni idegenbeli összecsapást, ahol öt gólt szerzett.Megkérdeztük tőle, miben fejlődött az elmúlt egy év során, milyen területeken szeretne még előrelépni, és hogyan telik számára a nyári pihenő.Jó szórakozást kívánunk a #kékek podcast 44. részéhez!
-
40
Kékek podcast S04E25 – Mikler Rolanddal beszélgettünk
Megérkezett a 43. #kékek podcast nyári kiadása – ezúttal Mikler Rolanddal beszélgettünk.„Roli! Roli!” – zengte sokszor a szegedi szurkolótábor a 2024–2025-ös szezon során. Csapatunk rutinos, rengeteg nagy csatát megélt kapusa, Mikler Roland remek teljesítménnyel rukkolt elő. A 43. #kékek podcastben arról is beszélgettünk, hogyan tudott friss és fitt maradni a hosszú idény során.Roli ezúttal is hasznos tanácsokkal szolgált a fiatal játékosoknak, emellett szó esett hatéves ikreiről, a családról, valamint a nyári pihenésről is.Jó szórakozást kívánunk a #kékek podcast 43. részéhez!
-
39
Kékek podcast S04E24 – Bodó Ricsivel beszélgettünk
42. #kékek podcast Bodó RichárddalMegérkezett a 42. #kékek podcast nyári kiadása – ezúttal Bodó Richárddal beszélgettünk.Hosszú szezonon van túl csapatunk – különösen azok a játékosaink, akik tavaly nyáron a párizsi olimpián, illetve idén januárban a világbajnokságon is pályára léptek. Ezek közé tartozik Bodó Richárd is. A „Bombázó” becenévre hallgató játékossal több emlékezetes meccset is felelevenítünk, és azt is elárulja a 42. #kékek podcast epizódjában, hogy miben lett tapasztaltabb az elmúlt egy évben, mi segítette leginkább az előrelépésben.A nyár számára a családról, a pihenésről és természetesen a horgászatról szól. Ricsi legnagyobb örömére már Bence kisfia is nagy pecás, de az esti közös focimeccsek sem maradhatnak el – ezekbe már Panka lánya is lelkesen bekapcsolódik.Jó szórakozást kívánunk a #kékek podcast 42. részéhez!
-
38
Kékek podcast S04E23 – Bánhidi Bencével beszélgettünk
41. #kékek podcast Bánhidi BencévelMegérkezett a 41. #kékek podcast nyári kiadása – ezúttal csapatkapitányunkkal, Bánhidi Bencével beszélgettünk.Játékosaink szabadságukat töltik, de a #HandballFamily a nyári szünetben sem marad #kékek podcast nélkül. A legújabb részben Bánhidi Bence volt a vendégünk, akivel természetesen a 2024–2025-ös szezon volt a fő téma. Szó esett a sok-sok szép győzelemről, a meghatározó pillanatokról, és arról az összetartásról, amely Bence szerint az OTP Bank-PICK Szeged legnagyobb ereje.A beszélgetés során szóba került a nyári pihenés, a család és a feltöltődés is.Jó szórakozást kívánunk a #kékek podcast 41. részéhez!
-
37
Kékek podcast S04E22 – Mikler Rolanddal beszélgettünk
Itt a 40. #kékek podcast! A bajnoki döntő előtt ezúttal Mikler Rolanddal beszélgettünk.Pénteken megkezdődik a bajnoki finálé – jön az Aranycsata! Csapatunk idegenben, Veszprémben lép pályára a két győzelemig tartó párharc első összecsapásán. Ez lesz a 19. döntő a Szeged és a Veszprém között.Az egyik edzés után a PICK Aréna lelátóján ültünk le beszélgetni Rolival, aki rengeteg komoly mérkőzést megélt már pályafutása során – nem véletlenül számít az egyik legrutinosabb játékosnak a keretben.A beszélgetésből kiderül:Mikortól van teljes fókuszban a döntőMilyen zenével hangol egy-egy meccsreMi az, ami igazán feltüzeliMeg tudják-e még lepni egy-egy lövésselMit üzen a szegedi szurkolóknak
-
36
Kékek podcast S04E21 – Zsiga Gyulával beszélgettünk
Megérkezett a 39. #kékek podcast legújabb epizódja! Ezúttal Zsiga Gyulával, az OTP Bank-PICK Szeged utánpótlás korosztályainak sportigazgatójával beszélgettünk.Zsiga Gyula közel öt hónapja dolgozik nálunk ebben a pozícióban. Az idény hajrájához érkeztünk, így leültünk vele a PICK Arénában, hogy áttekintsük az eddig elvégzett munkát. Szó esett:a kezdetekről és az első hónapok tapasztalatairól,a mentorálás fontosságáról,a megvalósult tervekről,arról, miben sikerült előrelépni,és természetesen arról is, milyen területen van még fejlődési lehetőség.Az interjú során rengeteg hasznos tanács hangzik el – nemcsak fiatal sportolóknak, hanem szülőknek és edzőknek is. Érdemes meghallgatni! Itt a 39. #kékek podcast! Jó szórakozást hozzá!
-
35
Kékek podcast S04E20 – Kárpáti Krisztiánnal beszélgettünk
Elkészült a 38. #kékek podcast. Az újabb epizódban a PICK Kézilabda Akadémia vezetőjével, Kárpáti Krisztiánnal beszélgettünk. Túl a nyílt napon, a korosztályos bajnokságok hajrájában készült el a 38. #kékek podcast. A PICK Arénában akadémiánk vezetőjével, Kárpáti Krisztiánnal beszélgettünk. Természetesen minden korosztályról szó esett, így az U21-es, az U20-as, az U18-as és U16-os együttesről. Szóba kerültek azok a fiatalok, akik bemutatkoztak az NB I-ben és a Bajnokok Ligájában. Szerencsére ebből bőven akadt ebben a 2024-2025-ös idényben is. Tehetségekben szerencsére nincs hiány, a következő szezonban is többen NB I-es csapatba igazolnak, illetve kerülnek kölcsönbe, de biztos, hogy a legügyesebbek az OTP Bank-PICK Szeged csapatában is szerepet kaphatnak majd. Ez a cél, ezért dolgoznak nap, mint nap. Jó szórakozást a 38. #kékek podacasthez!
-
34
Kékek podcast S04E19 – Bodó Ricsivel beszélgettünk
Itt a #kékek podcast újabb epizódja. Bodó Ricsivel beszélgettünk, természetesen a tatabányai Magyar Kupa négyes döntő volt fókuszban.Nagy az izgalom a szegedi táborban. Jön az idény első olyan kihívása, ahol érmet osztanak. Szombaton és vasárnap Tatabányán rendezik meg a Magyar Kupa négyes döntőt. Bodó Ricsivel, csapatunk válogatott játékosával beszélgettünk a #kéke podcast legújabb részében.Fókuszban a MK négyes finálé!
-
33
Kékek podcast S04E18 – főszerepben Szilágyi Benjámin
36. #kékek podcast: főszerepben Szilágyi BenjáminA válogatott hét alatt itt a #kékek podcast 36. része. Csapatunk fiatal szélsőjével, Szilágyi Benjáminnal beszélgettünk.A szerda délelőtti edzést követően felültünk Szilágyi Benjáminnal a PICK Aréna egyik termébe, és elkészítettük a #kékek podcast 36. részét. Klubunk saját nevelésű játékosa egyre komolyabb szerepet kap a meccseken, amit gólokkal hálál meg.Az interjúból kiderül, hogy a válogatott hét alatt mindig kemény edzéseken vesz részt a Szegeden tartózkodó társaság. Benji mesél az újszegedi Ligetben való futásról, ki a leggyorsabb „Forest Gump” a csapatból. A diskurzus alatt felidéztük az idegenbeli Kielce elleni idegenbeli BL-meccset, ahol eredményesen játszott és remekül értékesítette a heteseket. Mennyit és kivel gyakorolta a büntetőket? – ez is kiderül a 36. #kékek podcast-ből.Jó szórakozást!
-
32
Kékek podcast S04E17 – Nekünk szurkol: Patkós Bence tanár úr
Itt az év első #kékek podcastje. A Nekünk szurkol sorozatban nagy szurkolónkkal, az év szegedi tanár bácsijának megválasztott Patkós Bencével beszélgettünk.Itt van 2025 első #kékek podcastje. Régen jelentkeztünk a „Nekünk szurkol” sorozatunkkal. Ezt a kisebb csendet törjük most meg. Eddig leginkább sportolókkal beszélgettünk, most azonban váltottunk, a szegedi B-közép oszlopos tagjával, Patkos Bencével ültünk le a PICK Arénában.Bencét 2024-ben az Év szegedi tanárának választották meg. A Legyen ön is milliomos! játékban sokáig menetelt, szép nyereménnyel térhetett haza. A szegedi Tömörkény gimnázium történelem-spanyol szakos pedagógusa hat éves korában édesapjával volt először PICK-meccsen. Elvarázsolta a hangulat, ott lett csapatunk szurkolója.Imádja a játékot, a dinamikáját, az izgalmát, nagyon büszke arra, hogy a világ egyik legszebb arénájában szurkolhat kedvenc csapatának. Sok mindenről beszélgettünk, természetesen a tanári pályáról is, a B-középről, és a hamarosan kezdődő tavaszi idényről.Jó szórakozást a #kékek podcast újabb adásához!
-
31
Kékek podcast S04E16 – karácsonyi beszélgetés Mikler Rolanddal
34. #kékek podcast Mikler RolivalAz év utolsó #kékek podcestjében, Mikler Rolanddal beszélgettünk. A szeretet ünnepe, a karácsony volt a téma. Kis karácsony, nagy karácsony – ez a címe a 34. #kékek podcastnek. Mikler Rolival beszélgettünk és a téma a szeretet ünnepe volt. A kézilabdát most háttérbe szorítottuk. Roli mesélt a készülődésről, hogy mi lesz a menü, milyen már az egyre nagyobb ikrekkel családapaként megélni a karácsonyt, milyen gyermekkori emlékei maradtak meg. Roli pedig csak mesélt és mesélt. Jó szórakozást 2024. utolsó #kékek podcestjéhez!
-
30
Kékek podcast S04E15 – Őszi szezon értékelés Bodó Ricsivel
Itt a 33. #kékek podcast. Csapatunk magyar válogatott játékosával, Bodó Richárddal beszélgettünk. Az elmúlt héten véget ért az őszi szezon. Csapatunk legközelebb februárban lép pályára. Az eltelt időszakról beszélgettünk a 33. #kékek podcastben csapatunk magyar válogatott játékosával, Bodó Richárddal. Ricsi mesélt a BL-ben aratott nagy győzelmekről, a Veszprém elleni 28–24-es sikerről, a szurkolók szeretetéről, a csapat összetartásról, és természetesen a karácsonyi készülődés és a szeretet ünnepe is előtérbe került. Jó szórakozást a 33. #kékek podcasthez!
-
29
Kékek Podcast S04E14 - “Élvezem a játékot.” - Mikler Rolival beszélgettünk
A hét a válogatott meccsekről szól. Nagy büszkeségünkre több játékosunk is különböző nemzeti csapatban szerepel. A többiek, akik nem kaptak meghívót, ők itthon edzenek. Az egyik tréning végén Mikler Rolanddal felültünk a PICK Aréna lelátójára, és elkészítettük a #kékek podcast 32. adását.Roli az őszről, a győzelmekről, a nem várt vereségekről is mesélt, illetve elárulta, hogy a keret remek közösséget alkot, éppen ezért bízik abban, hogy sikeres idényt tud majd a csapat elérni. „Élvezem a játékot!” – ez a címe az epizódnak, hiszen kapusunk kiemelte, hogy talán ezért is sikerül jó formában védenie, mert minden pillanatát élvezi az edzéseknek, a meccseknek. Természetesen szó esik a jövő heti szuperrangadóról, a Veszprém elleni hazai meccsről is.
-
28
Kékek Podcast S04E13 - Nyári #kékek podcast Bánhidi Bencével
Tombol a nyár, de szurkolóink nem maradnak #kékek podcast nélkül. Kapitányunkkal, Bánhidi Bencével beszélgettünk.Az elmúlt héten már munkához látott a párizsi olimpiára készülő magyar férfi kézilabda-válogatott. Mielőtt az edzőtáborba utazott volna csapatunk kapitánya, Bánhidi Bence, leültünk vele egy kicsit beszélgetni, elkészítettük a nyári #kékek podcast-et.A rövid szabadságról és természetesen leginkább Párizsról, az ötkarikás játékokról beszélgettünk Szóba került az új idény, az új fiúk, jó szórakozást kívánunk hozzá.
-
27
Kékek Podcast S04E12 - Idényt zárunk Kárpáti Krisztiánnal
Itt a #kékek podcast újabb epizódja. Csapatunk vezetőedzőjével, Kárpáti Krisztiánnal beszélgettünk az eltelt idényről.Véget ért a szezon, nagy a csend a PICK Arénában, kiürült az öltöző, nincsenek meccsek. A munka azonban nem állt meg a klubunknál, hiszen már a következő idény szervezése zajlik.Csapatunk vezetőedzőjével, Kárpáti Krisztiánnal ültünk be a videószobába, hogy elkészítsük a #kékek podcast újabb epizódját.A fő téma természetesen a 2023–2024-es idény volt. A munkáról, a csapatról, a meccsekről, a szurkolókról beszélgettünk. Szóba került a jövő is, az akadémia, az új, 2024–2025-ös idény, illetve a nyári szünet.Jó szórakozást a #kékek podcast újabb epizódjához.
-
26
Kékek Podcast S04E11 - #kékek felmás zokniban / nekünk szurkol: Száraz Ferenc
Újabb résszel jelentkezik a #kékek podcast „Nekünk szurkol” sorozata. Csapatunk egykori szpíkerével, a Down Alapítvány munkatársával, Száraz Ferenccel beszélgettünk.#kékek felemás zokniban. Ez az újabb podcast címe. A közelmúltban indított sorozatunkban, a Nekünk szurkolban Száraz Ferenccel, csapatunk egykori szpíkerével, a Rádió 88 volt műsorvezetőjével, a Down Alapítvány munkatársával beszélgettünk.Klubunk nagy napra készül szombaton, hiszen a Csurgói KK elleni meccsre meghívta a Down Alapítványt. Kicsik és nagyok jönnek el hozzánk, csatlakoznak ők is a #HandballFamily-hez. Nem véletlen a cím, hiszen a Down szindróma egyik szimbóluma a felemás zokni. Erről is szó esik a beszélgetésben, természetesen felidézzük az újszegedi sportcsarnok régi meccseit, azt, hogy mennyire várják már a fiatalok a szombati meccset, azt, hogy velünk együtt szurkolhassanak. Érzelmekben nem lesz hiány a riport alatt, rengeteg megindító üzenetet tartalmaz. Jó szórakozást kívánunk hozzá.
-
25
Kékek Podcast S04E10 - Veletek maradunk!
Itt a #kékek podcast újabb epizódja „Veletek maradunk” címmel. Vezetőedzőnkkel, Kárpáti Krisztiánnal és segítőjével, Vladan Jordoviccsal beszélgettünk.Mindketten maradnak a klubunknál, folytatják a munkát. A #kékek podcast legújabb részében vezetőedzőnkkel, Kárpáti Krisztiánnal és segítőjével, Vladan Jordoviccsal beszélgettünk. A nyártól Kárpáti Krisztián visszatér a PICK Kézilabda Akadémia vezetői pozíciójába, illetve tagja lesz a felnőtt csapat szakmai stábjának, így Michael Appelgren és Jonas Källman munkáját is segíti. Vladan Jordovics pedig folytatja azt a munkát, amit évekkel ezelőtt elkezdett, a PICK Szeged utánpótlás szakmai igazgatója lesz. A podcastben nemcsak erről, hanem a Bajnokok Ligája csoportküzdelmeiről, illetve a közelgő komoly feladatokról is szó esett.Jó szórakozást a legújabb #kékek podcasthez.
-
24
Kékek Podcast S04E09 - Nekünk szurkol: Nagy Péter
Elkészült a #kékek podcast, Nekünk szurkol rovat harmadik része. Nagy Péter súlyemelővel beszélgettünk.Itt az újabb #kékek podcast. A Nekünk szurkol rovatunkban most a súlyemelő Nagy Péterrel beszélgettünk. A #HandballFamily-nek nem kell igazán bemutatni őt, hiszen 2007, azaz 17 éve szurkol a csapatunkban. A rédei származású sportoló, amikor csak teheti ott, van a lelátón és immár párjával, és két gyermekével drukkol nekünk. Az elmondása szerint az életben hihetetlen nyugodt, azonban egy-egy meccsünkön ő is igazán vehemenssé válik. Több játékossal is remek kapcsolatot ápol, imádja a kézilabdát, a sportág lendületét, izgalmát, ez fogta meg igazán.Nagy Péter eddig 19 magyar bajnoki címet szerzett, ott volt három olimpián, jelenleg pedig a jövő heti Európa-bajnokságra készül, de előtte ő is ott lesz még a Kolstad elleni BL-összecsapáson és szurkol nekünk.Jó szórakozást a #kékek podcast, Nekünk szurkol harmadik részéhez.
-
23
Kékek Podcast S04E08 – Ősztől tavaszig: Szilágyi Benji
Elkészült az év első #kékek podcastje. 2024 első vendége csapatunk fiatal játékosa, Szilágyi Benjámin.Ősztől tavaszig. Ezt a címet adtuk 2024 első #kékek podcastjének. Beszélgető partnerünk Szilágyi Benjámin volt. Klubunk saját nevelésű játékosa, egykori akadémistánk remek őszt produkált. Bemutatkozott a Bajnokok Ligájában, megszerezte első gólját a nemzetközi kupasorozatban, az NB I-ben 13 meccsen 40 gólt dobott, ezzel a harmadik legeredményesebb játékos a csapatban. Szép őszön van túl a jobbszélsőnk.A #kékek podcastban visszapörgettük az időt egészen a nyári felkészülésig, a roglai edzőtáborig, a franciaországi tornagyőzelemig. Természetesen a PSG elleni BL-premier, az első gól, Nikola Karabatic, a Veszprém elleni rangadó, a sok-sok lejátszott meccs is szóba került. Benji elárulta, hogy kemény időszakot él meg az itthon tartózkodó keret, sokat dolgoznak, erősítenek, de már nagyon várja a februári meccseket.
-
22
Kékek Podcast S04E07 – Nekünk szurkol: Olasz Anna
Új sorozatunk, a „Nekünk szurkol” második részében a világ- és Európa-bajnoki ezüstérmes hosszútávúszóval, Olasz Annával beszélgettünk.„Annácska!” Szegeden mindenki így emlegeti. Szeretik, kedvelik, büszkék az emberek az eredményeire. Ő nem más, mint Olasz Anna hosszútávúszó, a HAÁSZ Szegedi Úszó Egylet világ- és Európa-bajnoki ezüstérmes versenyzője.Évek óta rendszeresen velünk szurkol a lelátón, sokszor volt már vendég, végzett el kezdődobást, a PICK Aréna felvezető műsorában is szerepelt, így ezer szállal kötődik hozzánk. A „Nekünk szurkol” második részében vele beszélgettünk, és a #kékek podcast különszámából kiderül, hogy már általános iskolás korában az osztályával az újszegedi sportcsarnok lelátóján drukkolt. Természetesen szóba került az olimpiai ezüstérmes csapattárs, a veszprémi születésű Rasovszky Kristóf is, akivel idény közben azért megy a szócsata egy Szeged-Veszprém előtt és után. Olasz Anna azt is elárulta, hogy miért szereti a kézilabdát, milyen egy családi ebéd az immár a rokonsághoz tartozó Bánhidi Bencével, illetve mit süt karácsonyra.Jó szórakozást kívánunk a #kékek podcast különszámához, a Nekünk szurkol: Olasz Anna adáshoz.
-
21
Kékek Podcast S04E06 – Féléves értékelő Kárpáti Krisztiánnal
Évzáró #kékek podcast Kárpáti KrisztiánnalVezetőedzőnkkel, Kárpáti Krisztiánnal egy #kékek podcast keretében lezártuk az évet. Szabadságon a csapat - már aki, hiszen a magyar válogatott tagjai edzőtáborban voltak a héten -, nincsenek edzések, nincsenek meccsek. Csend van a PICK Arénában. Furcsa is ez! Augusztus óta 28 meccset játszottunk. 13-at a magyar bajnokságban, 10-et a Bajnokok Ligájában és volt öt edzőmeccsünk is. Húzós kis időszakon vagyunk túl. Csapatunk vezetőedzőjével, Kárpáti Krisztiánnal az egyik este ültünk le beszélgetni, kicsit értékelni a hátrahagyott időszakot, feleleveníteni a meccseket, azt a csodás hangulatot, amit a #kékek tábor teremt a hazai találkozókon. Itt a #kékek podcast újabb epizódja, jó szórakozást kívánunk mindenkinek!
-
20
Kékek Podcast S04E05 – Nekünk szurkol: Szabó Zoltán
Új sorozattal jelentkezik a #kékek podcast. A „Nekünk szurkol” premier részében a BEK-győztes vízilabdázóval, Szabó Zoltánnal beszélgettünk. Az egykori BEK-győztes játékos fiatalként tagja volt a Volán B-középnek, rendszeresen járt a meccsre. Nem szakad el tőlünk, éveken keresztül bérletesünk volt, családjával jött szurkolni hozzánk.A „Nekünk szurkol” premier részében sokat nosztalgiázunk, kiderül, hogy mikor volt először kézilabdameccsen, ki volt a nagy kedvenc, miként készült egy-egy meccsünkre. Természetesen szó esik a vízilabdáról is, az Újpesttel aratott BEK-győzelemről, a szegedi időszakról és a Benedek Tiborhoz fűződő barátságról.Szóba kerül a Mézi-kupa, amely az egyik legmeghatóbb esemény számára, és eddig mind az öt alkalommal pályára lépett. Mesél Thiagus Petrusról, aki nagy kedvenc volt a családban, és természetesen szóba kerül a Veszprém elleni rangadó is.
-
19
Kékek Podcast S04E04 – Helyzetjelentés Kárpáti Krisztiánnal
Itt a #kékek podcast újabb epizódja, amelyben csapatunk vezetőedzőjével, Kárpáti Krisztiánnal beszélgettünk.A meccsmentes időszakban sem marad kézilabda nélkül a #HandballFamily. A #kékek podcast legújabb epizódjában csapatunk vezetőedzőjével, Kárpáti Krisztiánnal beszélgettünk.Mesterünk mesélt a hétfői akadémiai kiválasztóról, de természetesen a csapat eddig szereplése is szóba került. Az interjúban először a Bajnokok Ligája-szereplés játssza a főszerepet, majd a K&H férfi kézilabda ligáról is szó esik. Trénerünk mesél a szakmai stábról, amely kiváló csapatot alkot, és egy kicsit előre is tekint, hiszen november 11-én következik a magyar rangadó, a Veszprém elleni hazai meccs. Kiderül az is, hogy az ikrek mivel szeretnek otthon játszani, és az is, hogy imádják a „Bikás csarnokot”, azaz a PICK Arénát.Nem ez lesz az egyetlen #kékek podcast a héten, hiszen pénteken egy új sorozattal, a „Nekünk szurkol” című adással jelentkezünk. Az első részben az Újpesttel BEK-győzelmet arató egykori vízilabdázó, Szabó Zoltán lesz a vendég, aki évtizedek óta hatalmas szurkolója csapatunknak.
-
18
Kékek Podcast S04E03 – Fókuszban a BL Kárpáti Krisztiánnal
#kékek podcast a BL-jegyében Kárpáti KrisztiánnalCsütörtökön 18.45-kor a Paris Saint-Germain együttesét fogadjuk a Bajnokok Ligájában. A BL jegyében beszélgettünk Kárpáti Krisztiánnal.Itt a #kékek podcast újabb epizódja. Vezetőedzőnkkel, Kárpáti Krisztiánnal kedden két edzés között beszélgettünk. Természetesen a csütörtöki (kezdés: 18.45) Bajnokok Ligája-nyitány, a Paris Saint-Germain elleni találkozó játszotta a főszerepet. Beszélgettünk a gallok erősségéről, a világklasszis Nikola Karabaticról, a csapatunkról, a lejátszott két magyar bajnokiról és a fantasztikus szegedi táborról. Az interjú itt hallgatható meg, jó szórakozást kívánunk hozzá!
-
17
Kékek Podcast S04E02 – A felkészülés hajrájában Kárpáti Krisztiánnal
A felkészülés hajrájában járunk. A #kékek podcast újabb epizódjában vezetőedzőnkkel, Kárpáti Krisztiánnal beszélgettünk.Szerencsésen hazaérkeztünk Franciaországból. A tornagyőzelem után a kedd a pihenésről szólt. Kárpáti Krisztián vezetőedzővel azonban beültünk a kis stúdiónkba, és elkészítettük a #kékek podcast újabb adását. Természetesen a Sélestatban lejátszott két meccs, a Chambéry és a Nantes elleni összecsapás játszotta a főszerepet, de kicsit visszapörgettük az időt, és felidéztük a magaslati edzőtábor pillanatait is. Csak előre is néztünk, hiszen a héten két edzőmeccset is játszunk, illetve jövő pénteken elindul a szezon, a Gyöngyös elleni hazai bajnokival elstartol az NB I-es bajnokság.Jó szórakozást kívánunk a #kékek podcast-hez!
-
16
Kékek Podcast S04E01 – Új kapitány az Akadémia fedélzetén
A #kékek podcast legújabb adását a Pick Kézilabda Akadémia új vezetőjével, Balda Ákossal töltöttük. Nosztalgiáztunk, beszélgettünk a játékoséveiről, kedvenc játékosról és edzőkről, de természetesen nem mentünk el szó nélkül az akadémián elért eredményei és új vezetői feladata mellett sem. Mit gondol erről Ő? Az új szezon első #kékek podcastjéből kiderül, jó szórakozást kívánunk hozzá!A műsorvezető Süli Róbert.
-
15
Kékek Podcast S03E03 - A BL-rangadó jegyében Zozóval és Mikivel
Itt a #kékek podcast legújabb adása. A szerdai BL-rangadó jegyében Szita Zoltánnal és Rosta Miklóssal beszélgettünk.Várja már mindenki! Jön szerdán 18.45-kor a Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakaszában a magyar rangadó, az OTP Bank - PICK Szeged-Telekom Veszprém találkozó.Itt a #kékek podcast újabb epizódja, Szita Zoltánnal és Rosta Miklóssal beszélgettünk. Téma természetesen a szerdai meccs. Miként készülnek? Mire figyelnek oda ilyenkor? Milyen zenével hangolnak? Mi tudja őket kikapcsolni? Zozo és Miki többek között ezekre a kérdésekre is válaszolt.
-
14
Kékek Podcast S03E02 - Szezonkezdés a kapitánnyal
Kapitányunk, Bánhidi Bence volt a 17. #kékek podcast vendége. A két műsorvezető, Süli Róbert és Szabó Ferenc beszélgetett vele.Szóba került a nyári szünet, az apaság, a felkészülés, Mister, az új játékosunk, Szita Zozo. Bence elárulta, ismét összeállt a Bánhidi-Bodó szobaduó, a két jó barát ismét együtt van. A cséká nagyon várja már a Barca elleni meccset, a találkozást Thiagus Petrusszal, akit remek és vicces embernek tart. De a pályán nincs barátság. Mivel már hetek óta készül a csapat a rangadóra, Pastor edző több videón is bemutatta az ellenfelet, így felkészülten várják a meccset, amelyen a szegedi táborra nagy szükség lesz.Jó szórakozást kívánunk a 17. #kékek podcast-hez!
-
13
Kékek Podcast S03E01 - Szita Zozo: az új fiú
Új évad, új fiú! A 2022/2023-as szezont Szita Zozóval, az új fiúval indítjuk. Milyenek az első benyomások? Hogyan fogadta a csapat? Hogyan kerül valaki a szőnyegről a parkettre?
-
12
Kékek Podcast S02E05 - Rosta "BUZZER BEATER" Miki
A 15. #kékek podcast vendége: Rosta MiklósElkészült a #kékek podcast 15. része. Csapatunk játékosa, Rosta Miklós volt a vendégünk.Újból felültünk a PICK Arénában a Gyenes Kálmán sajtódolgozóba, és beszélgettünk egy jót. Süli Róbert és Szabó Ferenc a bajnoki döntő hősét, Rosta Miklóst faggatta.Az utolsó támadásról, a passzról, a lövésről, az ünneplésről, arról, hogy a Mister egyből hozzárohant, majd a társak gratulációjáról. Miki a tőle megszokott szerénységgel mesélt. Szóba került az idény, az, hogy mennyire együtt volt a csapat.A család, a nyár, a pihenés, a horgászat és egy vizsga is téma volt a #kékek podcast-ben, amelyhez jó szórakozást kívánunk.
-
11
Kékek Podcast S02E04 - Mikler Roland
Újra itt a #kékek podcast! Elérkezett a szezon legfontosabb három hete, így nem is beszélgethettünk volna mással, mint az egész tavaszt csapatkapitányként végigremeklő Mikler Rolanddal.A 14. #kékek podcast vendége: Mikler RolandKülönleges helyszínen, a PICK Aréna Gyenes Kálmán sajtódolgozójában készült el a #kékek podcast 14. része. Süli Róbert és Szabó Ferenc csapatunk válogatott kapusával, Mikler Rolanddal beszélgetett.Természetesen szó esett az új otthonunkról, az elmúlt időszakról, a remek csapatépítő összetartásról, a bajnoki döntőre való felkészülésről is. A kondizásról, arról, hogy egy rutinos kapus mit szeret csinálni, mire van szüksége ahhoz, hogy minél fittebb legyen. Roli elárulta azt is, hogy szerinte ki a legerősebb, és az ikrek, Narina és Dominik mivel szeret játszani.Jó szórakozást kívánunk a #kékek podcast 14. részéhez:Műsorvezető: Süli Róbert és Szabó Ferenc
-
10
Kékek Podcast S02E03 - Kárpáti Krisztián
A 13. #kékek podcast vendége: Kárpáti KrisztiánElkészült a 13. #kékek podcast. A PICK Kézilabda Akadémia vezetője, Kárpáti Krisztián volt a vendég. Elkészült 2022. első #kékek podcastje, amely már a tizenharmadik rész. A két műsorvezető, Süli Róbert és Szabó Ferenc a PICK Kézilabda Akadémia vezetőjével, Kárpáti Krisztiánnal beszélgetett. Sok mindenről szó esett, így az I. Ludányi Márton nemzetközi emléktornáról, a jelenleg is zajló férfi kézilabda Európa-bajnokságról, a magyar válogatottról, a tehetségekről. Természetesen a főszerepet az utánpótlás-nevelés játszotta, az akadémia, a képzés, az, hogy kiből válhat jó játékos, milyen új módszereket alkalmaznak, és hova juthatnak el felnőttként a játékosok. Kárpáti Krisztián mesélt arról, hogy nem volt kérdés, hogy a kézilabda játssza a főszerepet az életében, hiszen a BEK-győztes édesapja révén a pálya mellett nőtt fel.Fiatalon kezdett el edzősködni, végigjárta a ranglétrát, a szegedi munkát hatalmas kihívásnak tartja, de remek körülmények között dolgozhatnak a munkatársakkal. Bízik abban, hogy néhány év múlva ennek a munkának már eredménye lesz, sikerül játékosokat adni a PICK Szegednek, vagy egy-egy NB I-es csapatnak. A podcastban az is kiderül, hogy Kárpáti Krisztián fiú gyermekei, az ikrek mivel szeretnek játszani, így érdemes meghallgatni a beszélgetést, amelyhez jó szórakozást kívánunk!
-
9
Kékek Podcast S02E02 - Rosta Miklós
12. #kékek podcast vendége: Rosta MiklósElkészült a 12. #kékek podcast. A Rádió 88 stúdiójában klubunk magyar válogatott játékosával, Rosta Miklóssal beszélgettünk. Főszerepben Rosta Miklós. Aki kérdezett, az klubunk két munkatársa, Süli Róbert és Szabó Ferenc.Ebből a felvezetésből sokan rájöhetek, hogy jön a #kékek podcast újabb adása, immár a 12. rész. Miki pedig csak mesélt és mesélt. Többen tudják róla, hogy igazi kézilabdás családból származik, nem véletlenül erősíti a #handballfamily-t. Apukája, anyukája és nagybátyja is válogatott játékos volt, öccse pedig jelenleg a Gyöngyös játékosa.Mi készül a szőlőből? Tudnak-e a kézilabdán kívül másról beszélni a családi asztalnál? Milyen volt elszakadni otthonról? És ki játszik a legjobban a Fortnite-ban? Ezeket a kérdéseket is megkapta Miki. Aki elárulta, hogy rengeteget tanul Bánhidi Bencétől és Matej Gabertől, de Joan Canellas is nagy tanítómestere volt.
-
8
Kékek Podcast S02E01 - Dobozi Iván
A 11. #kékek podcast vendége: Dobozi IvánElkészült a 11. #kékek podcast. A Rádió 88 stúdiójában klubunk technikai vezetőjével, Dobozi Ivánnal beszélgettünk.Visszatérünk, itt a #kékek podcast 11. adása! Nevetésben most sem lesz hiány, ez főként köszönhető vendégünknek, klubunk legendás alakjának, Dobozi Ivánnak. A négyszeres magyar bajnok technikai vezetőnk több mint 30 éve szolgálja hűséggel a szegedi férfi kézilabdát.Sok nagy csatát megélt, bejárta Európát, és ő az az ember, akit mindenki nagyon kedvel. Remek kapcsolatot ápolt a régi és a jelenlegi játékosokkal, nincs olyan, amit ne tudna elintézni.A beszélgetés alatt az is kiderült, hogy egykor a DÉLÉP SC beállója volt, játszott még salakon és bitumenen is. Ahogy említettük, sztorikban, régi emlékekben nem lesz hiány, így érdemes meghallgatni a 11. #kékek podcast epizódot.
-
7
Kékek Podcast S01E10 - dr. Szűcs Ernő Péter - szezonzárás
Szezonzáró podcastünk vendége dr. Szűcs Ernő Péter, klubunk elnöke, akivel nem is lehetett fontosabb témánk, mint a csodálatos évzárás, a negyedik bajnoki címünk. Beszélgettünk érzelmes pillanatokról, tervekről, az új Arénáról, és természetesen arról is, hogy Bodó Ricsi, vagy Bánhidi Bence ül-e az első sorban a tanóráin.
-
6
Kékek Podcast S01E09 - Lele Ambrus
Itt a 9. rész, elkészült a #kékek podcast újabb adása. Süli Róbert és Szabó Ferenc a Rádió 88 stúdiójában klubunk legendás játékosával, Lele Ambrussal beszélgetett. Természetesen felidézték a tápéi gyermekéveket, azt, hogy először futballkapus volt, nyolcadikosként játszotta az első kézilabdameccsét, amelyet 2-1-re nyertek meg a suli csapatával.Az egykori válogatott játékos elárulta, hogy sokat köszönhetett Ludányi Mártonnak, aki fiatalként egyengette az útját, de felidéztük az első nagy győzelmet, az 1977-es MK-elsőséget, a KEK-szereplést, a '80-as moszkvai olimpiát, az újabb MK-sikereket. A közönség nagy kedvence mesélt a csapatról, a vicces társakról, arról, hogy miként élték meg, hogy nem mehettek az 1984-es olimpiára. Természetesen szóba kerültek a grazi évek, a civil munka, a 2007-es bajnoki cím, gyermeke, Ákos, és az épülő új Aréna is. Sztorikban most sem volt hiány, mint eddig, most is a nevetés azért fontos szerepet játszott a beszélgetés alatt.Mindenkinek jó szórakozást a 9. #kékek podcasthez!
-
5
Kékek Podcast S01E08 - Barok István
A 8. #kékek podcast adás vendége Szeged közismert és népszerű embere, Barok István volt. Izgalmas és viccekben bővelkedő beszélgetés készült vele.A kezdetekről, a kézilabdás karrierje indulásáról, a sport iránti szerelemről is szó esett a beszélgetés alatt. Sokat emlegettük az egykori játékosokat, így Giricz Sándort, Badó Lászlót, az emlékezetes külföldi utakat, az izlandi kalandot, az emlékezetes cseljabinszki túrát. Érdemes lesz végighallgatni az interjút, mert poénban nincs hiány.Jó szórakozást kívánunk a 8. #kékek podcast adáshoz!
-
4
Kékek Podcast S01E07 - Bánhidi Bence, 2020. legjobb magyar kézilabdázója
Elkészült a 7. #kékek podcast, vendégünk csapatunk magyar válogatott játékosa, Bánhidi Bence volt. A Rádió 88 stúdiójába Bánhidi Bence, csapatunk magyar válogatott játékosa érkezett. Süli Róbert és Szabó Ferenc beszélgetett 2020. legjobb magyar férfi játékosával. Természetesen poénokban most sem volt hiány, ez már megszokott volt az elmúlt részekben is. Bence mesélt a győri évekről, a váltásról, a Balatonfüredre való igazolásáról, majd Szegedre érkezéséről.Az idei tervek mellett arról is szó esett, hogy miként bírják a gyűrődést, ezt a sok-sok meccset. Jó szórakozást kívánunk a 7. #kékek podcasthez!
We're indexing this podcast's transcripts for the first time — this can take a minute or two. We'll show results as soon as they're ready.
No matches for "" in this podcast's transcripts.
No topics indexed yet for this podcast.
Loading reviews...
Loading similar podcasts...